Що почитати. Рецензії. Новинки

Роздвоєна земля єдина

*

Тарас Прохасько. Всі його фільми – Олег Коцарев. Плавні річки. – Івано-Франківськ : Лілея-НВ, 2015. – 216 с. – (Схід/Захід) «Твоя земля чекає на захід або на схід, з заходу і на схід, з заходу і на схід» (с) Святослав Вакарчук Як багато всього трапилось із нашою країною в останні два роки. Як багато чого […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Маріупольський бранець

*

Галина Вдовиченко. Маріупольський процес. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 288 с.   У видавництві «Клуб сімейного дозвілля» вийшла друком нова книжка відомої української письменниці Галини Вдовиченко «Маріупольський процес», присвячена, як нескладно здогадатися з назви, подіям нинішньої війни на сході нашої країни. Роман, завдяки якому Вдовиченко стала лауреаткою літературної премії «Коронація слова».   […]


Украинская Баннерная Сеть
16-03-2013

Мультик про Тараса Шевченка від SamklepavStudio

Поки політики покладали квіти до пам’ятника Шевченкові, українські режисери-аніматори Андрій Міськів і Тіна Танащук привітали українців мультиком.

Про це повідомляє сайт творчої майстерні SamklepavStudio.

“Творча майстерня SamklepavStudio до дня народження Тараса Шевченка випустила короткометражну анімацію Feel Ukraine. Мультфільм розміщений на сайті майстерні. Перший епізод мультфільму Feel Ukraine присвячений українському поетові”, – йдеться в повідомленні.

SamklepavStudio – відкрита творча майстерня, яка створює анімаційні короткометражки, ілюстрації та відео.

Тіну Танащук й Андрія Міськіва знають за мультиком “Мума”. Це історія слоненяти, яке втратило маму та вирушило на її пошуки.

Нагадаємо, вчора Україна та весь світ відзначали 199-ту річницю з дня народження великого поета Тараса Шевченка.

TVI

Leave a Reply