Що почитати. Рецензії. Новинки

10 українських новинок, які варто читати у квітні

*

Зовсім скоро на українського читача чекає справжній книжковий бум. Адже 22-26 квітня у Києві пройде Книжковий Арсенал, до якого вітчизняні видавці сумлінно готуються, щоб здивувати та порадувати нас, читачів. Заплановано чимало цікавих презентацій, але чекати, чесно кажучи, уже немає сили. Тим паче якщо деякі новинки вже є на полицях книгарень. Тому “Друг Читача” пропонує підготуватися […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Вчитися бути дитиною

*

Богдана Матіяш. Братик Біль, Сестричка Радість. – Л.: Видавництво Старого Лева, 2014. – 144 с.   Коли поетеса випускає першу дорослу прозову книжку – це завжди несподівано, цікаво і… хвилююче. Причому не тільки для самої авторки, але й для її читачів. Адже людина, що мислить римою, здається, не може почувати себе так само впевнено у […]


Украинская Баннерная Сеть
16-03-2013

Мультик про Тараса Шевченка від SamklepavStudio

Поки політики покладали квіти до пам’ятника Шевченкові, українські режисери-аніматори Андрій Міськів і Тіна Танащук привітали українців мультиком.

Про це повідомляє сайт творчої майстерні SamklepavStudio.

“Творча майстерня SamklepavStudio до дня народження Тараса Шевченка випустила короткометражну анімацію Feel Ukraine. Мультфільм розміщений на сайті майстерні. Перший епізод мультфільму Feel Ukraine присвячений українському поетові”, – йдеться в повідомленні.

SamklepavStudio – відкрита творча майстерня, яка створює анімаційні короткометражки, ілюстрації та відео.

Тіну Танащук й Андрія Міськіва знають за мультиком “Мума”. Це історія слоненяти, яке втратило маму та вирушило на її пошуки.

Нагадаємо, вчора Україна та весь світ відзначали 199-ту річницю з дня народження великого поета Тараса Шевченка.

TVI

Leave a Reply