Що почитати. Рецензії. Новинки

8 книжок до Великодня: обряди, страви, ігри, писанки

*

КНИЖКОВИЙ ОГЛЯД Незабаром – найбільше християнське свято – Великдень. Свято добра, віри надії та любові. Усього того, чого нам усім так не вистачає…   Підготуватися до Великодня в українських традиціях, нічого не забути і все встигнути вчасно, вам допоможе наш огляд тематичних книжок. З цими путівниками-порадниками ви запросто знатимете усі головні обряди на Свято Воскресіння Христового, […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Поснідати на морозі

*

Анатолій Дністровий. Сніданок на снігу. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 288 с. Від поезії та прози, есеїстики та писання передмов до книжок Анатолій Дністровий продовжує експерименти й в області малої прозової форми. Нове видання складається із повісті та десяти невеликих оповідань. Відкриває збірку  повість «Сніданок на снігу» – про замкнений простір, метання між […]


Украинская Баннерная Сеть
16-03-2013

Мультик про Тараса Шевченка від SamklepavStudio

Поки політики покладали квіти до пам’ятника Шевченкові, українські режисери-аніматори Андрій Міськів і Тіна Танащук привітали українців мультиком.

Про це повідомляє сайт творчої майстерні SamklepavStudio.

“Творча майстерня SamklepavStudio до дня народження Тараса Шевченка випустила короткометражну анімацію Feel Ukraine. Мультфільм розміщений на сайті майстерні. Перший епізод мультфільму Feel Ukraine присвячений українському поетові”, – йдеться в повідомленні.

SamklepavStudio – відкрита творча майстерня, яка створює анімаційні короткометражки, ілюстрації та відео.

Тіну Танащук й Андрія Міськіва знають за мультиком ”Мума”. Це історія слоненяти, яке втратило маму та вирушило на її пошуки.

Нагадаємо, вчора Україна та весь світ відзначали 199-ту річницю з дня народження великого поета Тараса Шевченка.

TVI