Що почитати. Рецензії. Новинки

Війна. І мир?

*

Валерій Макеєв. 100 днів полону, або позивний «911». – Черкаси: Видавець Олександр Третяков, 2015 . – 128 с.   «Усе, що нас не вбиває, робить нас сильнішими». Саме такою ніцшеанською тезою хочеться почати розповідь про цю книгу. У ній ідеться про юриста та волонтера Валерія Макеєва, котрий пробув у полоні терористів так званої «ЛНР» 100 […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Обнадійливі пригоди мирної людини в час війни

*

Григорій Гусейнов. Одіссея Шкіпера та Чугайстра. – К.: Ярославів Вал. – 2015.   Письменник і видавець, Григорій Гусейнов випустив у видавництві «Ярославів Вал» нову книжку під назвою «Одіссея Шкіпера та Чугайстра». Це роман із поєднанням напруженого сюжету та краєзнавчих мотивів, без яких не обходиться, мабуть, жодна книжка Гусейнова.   Сюжет на перший погляд – класичний. […]


Украинская Баннерная Сеть
16-03-2013

Мультик про Тараса Шевченка від SamklepavStudio

Поки політики покладали квіти до пам’ятника Шевченкові, українські режисери-аніматори Андрій Міськів і Тіна Танащук привітали українців мультиком.

Про це повідомляє сайт творчої майстерні SamklepavStudio.

“Творча майстерня SamklepavStudio до дня народження Тараса Шевченка випустила короткометражну анімацію Feel Ukraine. Мультфільм розміщений на сайті майстерні. Перший епізод мультфільму Feel Ukraine присвячений українському поетові”, – йдеться в повідомленні.

SamklepavStudio – відкрита творча майстерня, яка створює анімаційні короткометражки, ілюстрації та відео.

Тіну Танащук й Андрія Міськіва знають за мультиком “Мума”. Це історія слоненяти, яке втратило маму та вирушило на її пошуки.

Нагадаємо, вчора Україна та весь світ відзначали 199-ту річницю з дня народження великого поета Тараса Шевченка.

TVI

Leave a Reply