Що почитати. Рецензії. Новинки

12 книжок, які варто покласти дітям під подушку

*

Діти чекають на Миколая, на дива і подарунки. То чому б не здійснити їхні мрії? Станьте 19-го грудня Миколаєм для своєї малечі і подаруйте щось дуже пам`ятне. Усі ми дуже любимо гратися та їсти солодке, але ніщо не замінить магії від читання нової книжки. Тож готуйте себе на роль доброго мага і залучайте дітей до […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Роман для всіх

*

Макс Кідрук. Жорстоке небо : роман. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 608 с. Чим мені подобається письменник Макс Кідрук, так це тим, що він не філолог і взагалі не гуманітарій. Нарешті в нашій літературі, яку створюють, критикують і читають в основному випускники філологічного факультету, з’явився автор, що може писати для тих, кому начхати […]


Украинская Баннерная Сеть
16-03-2013

Мультик про Тараса Шевченка від SamklepavStudio

Поки політики покладали квіти до пам’ятника Шевченкові, українські режисери-аніматори Андрій Міськів і Тіна Танащук привітали українців мультиком.

Про це повідомляє сайт творчої майстерні SamklepavStudio.

“Творча майстерня SamklepavStudio до дня народження Тараса Шевченка випустила короткометражну анімацію Feel Ukraine. Мультфільм розміщений на сайті майстерні. Перший епізод мультфільму Feel Ukraine присвячений українському поетові”, – йдеться в повідомленні.

SamklepavStudio – відкрита творча майстерня, яка створює анімаційні короткометражки, ілюстрації та відео.

Тіну Танащук й Андрія Міськіва знають за мультиком “Мума”. Це історія слоненяти, яке втратило маму та вирушило на її пошуки.

Нагадаємо, вчора Україна та весь світ відзначали 199-ту річницю з дня народження великого поета Тараса Шевченка.

TVI

Leave a Reply