Що почитати. Рецензії. Новинки

«Персональний Майдан» Оксани Забужко

*

Український палімпсест. Оксана Забужко в розмові з Ізою Хруслінською / пер.з польською Д.Матіяш; за ред.І Андрусяка та О.Забужко. – К.: КОМОРА, 2014. – 408 с.   Цю книжку складно осягнути за один вечір. Але якщо вас тягне на роздуми про національну літературу, фемінізм, минуле та майбутнє батьківщини, то «Український палімпсест» – те, що треба для похмурих осінніх […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

10 осінніх книг із Харкова

*

Минулого тижня “Друг Читача” представив вашій увазі 10 новинок харківського видавництва “Клуб Сімейного Дозвілля”. Нам би хотілося продовжити хвилю харківських новинок. Тамтешнє видавництво “Фоліо” видає чимало видань протягом року. Що ж саме воно приготувало на початок книжкового року, який розпочався у вересні на Форумі видавців, ми залюбки вам розкажемо і покажемо. Також хочемо наголосити на […]


Украинская Баннерная Сеть
16-03-2013

Мультик про Тараса Шевченка від SamklepavStudio

Поки політики покладали квіти до пам’ятника Шевченкові, українські режисери-аніматори Андрій Міськів і Тіна Танащук привітали українців мультиком.

Про це повідомляє сайт творчої майстерні SamklepavStudio.

“Творча майстерня SamklepavStudio до дня народження Тараса Шевченка випустила короткометражну анімацію Feel Ukraine. Мультфільм розміщений на сайті майстерні. Перший епізод мультфільму Feel Ukraine присвячений українському поетові”, – йдеться в повідомленні.

SamklepavStudio – відкрита творча майстерня, яка створює анімаційні короткометражки, ілюстрації та відео.

Тіну Танащук й Андрія Міськіва знають за мультиком “Мума”. Це історія слоненяти, яке втратило маму та вирушило на її пошуки.

Нагадаємо, вчора Україна та весь світ відзначали 199-ту річницю з дня народження великого поета Тараса Шевченка.

TVI

Leave a Reply