Що почитати. Рецензії. Новинки

Олень і телевізор

*

Ірен Роздобудько. Оленіада. – Х.: Фоліо, 2014. – 222 с.  «Виходячи з тієї давньої істини, що коли закінчується гнів і сльози – останньою зброєю стає… сміх. І останнім сміється той, кому нічого втрачати. І сміючись – перемагає» Ірен Роздобудько   В Україні раптом змінився клімат, і українці змушені використовувати оленів як основний транспортний засіб. Олені – стали […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Війна хоббітів з орками

*

Юлия Орлова. 111 дней Майдана: записи киевлянки. Timeline-роман. – К.: Дуліби, 2014. – 144 с. Події на Майдані відбулися менше року тому, але невблаганна історія наче той Кам’яний гість продовжує свій наступ, руйнуючи на своєму шляху людські життя й міста, тривожить суспільну свідомість. І українці, які стали не лише свідками, але й учасниками цих подій, […]


Украинская Баннерная Сеть
16-03-2013

Мультик про Тараса Шевченка від SamklepavStudio

Поки політики покладали квіти до пам’ятника Шевченкові, українські режисери-аніматори Андрій Міськів і Тіна Танащук привітали українців мультиком.

Про це повідомляє сайт творчої майстерні SamklepavStudio.

“Творча майстерня SamklepavStudio до дня народження Тараса Шевченка випустила короткометражну анімацію Feel Ukraine. Мультфільм розміщений на сайті майстерні. Перший епізод мультфільму Feel Ukraine присвячений українському поетові”, – йдеться в повідомленні.

SamklepavStudio – відкрита творча майстерня, яка створює анімаційні короткометражки, ілюстрації та відео.

Тіну Танащук й Андрія Міськіва знають за мультиком “Мума”. Це історія слоненяти, яке втратило маму та вирушило на її пошуки.

Нагадаємо, вчора Україна та весь світ відзначали 199-ту річницю з дня народження великого поета Тараса Шевченка.

TVI

Leave a Reply