Що почитати. Рецензії. Новинки

«Зістикувати Велику Китайську Стіну зі стіною Кремлівською»

*

Лубківський Роман Мар’янович. Ключові слова: поезії, переклади, переспіви / худ. І. Остафійчук. – Л. : СПОЛОМ, 2015. – 184 с.     Нова книжка Романа Лубківського – «Ключові слова» – про Майдан, який у поетичній візії майстра належить до таких знакових подій української історії, як Берестечко або Крути. Збірка складається з 5 розділів – «Межовий знак. […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Як СРСР не зміг “визволити” трудящих цілої Європи

*

Віктор Суворов. Остання республіка. – К. : Зелений пес, 2015. – 432 с. У “Зеленому псі” продовжують з‘являтись українські переклади книжок “антирадянського” історика-публіциста Віктора Суворова.   На черзі – “Остання республіка”. Це книжка, вперше видана російською 1995 року, а перероблена й доопрацьована у 2012-му. Ключ, із якого починається і яким зав’язується “Остання республіка”, на перший […]


Украинская Баннерная Сеть
16-03-2013

Мультик про Тараса Шевченка від SamklepavStudio

Поки політики покладали квіти до пам’ятника Шевченкові, українські режисери-аніматори Андрій Міськів і Тіна Танащук привітали українців мультиком.

Про це повідомляє сайт творчої майстерні SamklepavStudio.

“Творча майстерня SamklepavStudio до дня народження Тараса Шевченка випустила короткометражну анімацію Feel Ukraine. Мультфільм розміщений на сайті майстерні. Перший епізод мультфільму Feel Ukraine присвячений українському поетові”, – йдеться в повідомленні.

SamklepavStudio – відкрита творча майстерня, яка створює анімаційні короткометражки, ілюстрації та відео.

Тіну Танащук й Андрія Міськіва знають за мультиком “Мума”. Це історія слоненяти, яке втратило маму та вирушило на її пошуки.

Нагадаємо, вчора Україна та весь світ відзначали 199-ту річницю з дня народження великого поета Тараса Шевченка.

TVI

Leave a Reply