Що почитати. Рецензії. Новинки

10 весняних новинок від українських видавництв

*

Навесні розквітає не тільки природа, прокидається і оживає й видавничий ринок. “Друг Читача” вирішив відшукати для вас книжкові “первоцвіти” цього року. Вашій увазі пропонуємо 10 нових видань, що їх підготували для українського читача вітчизняні видавці на початок весни 2015-го. Читайте українське! Тримайтеся! ще

Що почитати. Рецензії. Новинки

Жити на прив’язі

*

Мирослав Дочинець. Горянин. –Мукачево: Карпатська вежа, 2013. – 311 с. Є такі книги у світі, що століттями не втрачають своєї глибокості, вартісності і крізь епохи є вірним дороговказом для багатьох. Складно додати ще щось суттєве до такого твору. І вторячи Дочинцевому «навіщо?», виникає «чи варто «про», якщо можна самому скуштувати цю багату трапезу. Та все ж.   Є […]


Украинская Баннерная Сеть
16-03-2013

Мультик про Тараса Шевченка від SamklepavStudio

Поки політики покладали квіти до пам’ятника Шевченкові, українські режисери-аніматори Андрій Міськів і Тіна Танащук привітали українців мультиком.

Про це повідомляє сайт творчої майстерні SamklepavStudio.

“Творча майстерня SamklepavStudio до дня народження Тараса Шевченка випустила короткометражну анімацію Feel Ukraine. Мультфільм розміщений на сайті майстерні. Перший епізод мультфільму Feel Ukraine присвячений українському поетові”, – йдеться в повідомленні.

SamklepavStudio – відкрита творча майстерня, яка створює анімаційні короткометражки, ілюстрації та відео.

Тіну Танащук й Андрія Міськіва знають за мультиком “Мума”. Це історія слоненяти, яке втратило маму та вирушило на її пошуки.

Нагадаємо, вчора Україна та весь світ відзначали 199-ту річницю з дня народження великого поета Тараса Шевченка.

TVI

Leave a Reply