Що почитати. Рецензії. Новинки

Театр, життя і телевізор

*

Євгенія Кононенко. Симбалайн. Повість, новели, поезії. – Л.: Кальварія, 2015 с. – 160 с.   Якщо розпочати конкурс “Мелодраматична збірка”, перше місце отримає “Симбалайн”. Сюжет кожного твору, що увійшов у цю збірку, висвітлює якийсь болючий аспект цього життя-буття. І як завжди, Євгенія Кононенко розповідає про ці різноманітні ситуації з позиції стороннього глядача. Тим не менш […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Історія якби…

*

Василь Кожелянко. Дефіляда в Москві. – Л.: Видавництво Старого Лева, 2015. – 192 с.   Думаю, кожен учасник АТО мріє пройти переможною ходою у Москві. Падіння Росії ще в кінці 90-их передбачив Василь Кожелянко, написавши свій знаменитий роман “Дефіляда в Москві”.   Роман Кожелянка написаний у жанрі іншої, вигаданої, переписаної автором української історії. Кожелянко-Цзи розкроїв […]


Украинская Баннерная Сеть
16-03-2013

Мультик про Тараса Шевченка від SamklepavStudio

Поки політики покладали квіти до пам’ятника Шевченкові, українські режисери-аніматори Андрій Міськів і Тіна Танащук привітали українців мультиком.

Про це повідомляє сайт творчої майстерні SamklepavStudio.

“Творча майстерня SamklepavStudio до дня народження Тараса Шевченка випустила короткометражну анімацію Feel Ukraine. Мультфільм розміщений на сайті майстерні. Перший епізод мультфільму Feel Ukraine присвячений українському поетові”, – йдеться в повідомленні.

SamklepavStudio – відкрита творча майстерня, яка створює анімаційні короткометражки, ілюстрації та відео.

Тіну Танащук й Андрія Міськіва знають за мультиком “Мума”. Це історія слоненяти, яке втратило маму та вирушило на її пошуки.

Нагадаємо, вчора Україна та весь світ відзначали 199-ту річницю з дня народження великого поета Тараса Шевченка.

TVI

Leave a Reply