Що почитати. Рецензії. Новинки

Майдан тривоги нашої…

*

Михайло Слабошпицький. Гамбіт надії (Україна: констатації, матеріали, виклики, сподівання). – К. : Ярославів Вал, 2014. На жовто-блакитній обкладинці цієї книжки – «матрьошка», та матрьошка, яку востаннє я бачив на ролику, що мандрував нетрями facebookу. Велика матрьошка, в якій схована ще одна менша, а в іншій — ще менша… А всередині захована чи то матрьошка, чи то демон, який, […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Книга для підлітків, кинутих напризволяще

c47719781a7ac58b517addf56a7bff84

Джаклін Вілсон. Слабо: Повість : для середн. шкільн. віку / пер. з англ. В. Чернишенка. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2014. – 232 с.  Мабуть, ми звикли, що література для дітей шкільного віку має розповідати про добре і красиве, мати певний виховний потенціал, формувати в підлітків «правильні» уявлення про світ та закладати основи етики й моралі. Але сучасний […]


Украинская Баннерная Сеть
16-03-2013

Мультик про Тараса Шевченка від SamklepavStudio

Поки політики покладали квіти до пам’ятника Шевченкові, українські режисери-аніматори Андрій Міськів і Тіна Танащук привітали українців мультиком.

Про це повідомляє сайт творчої майстерні SamklepavStudio.

“Творча майстерня SamklepavStudio до дня народження Тараса Шевченка випустила короткометражну анімацію Feel Ukraine. Мультфільм розміщений на сайті майстерні. Перший епізод мультфільму Feel Ukraine присвячений українському поетові”, – йдеться в повідомленні.

SamklepavStudio – відкрита творча майстерня, яка створює анімаційні короткометражки, ілюстрації та відео.

Тіну Танащук й Андрія Міськіва знають за мультиком “Мума”. Це історія слоненяти, яке втратило маму та вирушило на її пошуки.

Нагадаємо, вчора Україна та весь світ відзначали 199-ту річницю з дня народження великого поета Тараса Шевченка.

TVI