Що почитати. Рецензії. Новинки

«Персональний Майдан» Оксани Забужко

*

Український палімпсест. Оксана Забужко в розмові з Ізою Хруслінською / пер.з польською Д.Матіяш; за ред.І Андрусяка та О.Забужко. – К.: КОМОРА, 2014. – 408 с.   Цю книжку складно осягнути за один вечір. Але якщо вас тягне на роздуми про національну літературу, фемінізм, минуле та майбутнє батьківщини, то «Український палімпсест» – те, що треба для похмурих осінніх […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

10 осінніх книг із Харкова

*

Минулого тижня “Друг Читача” представив вашій увазі 10 новинок харківського видавництва “Клуб Сімейного Дозвілля”. Нам би хотілося продовжити хвилю харківських новинок. Тамтешнє видавництво “Фоліо” видає чимало видань протягом року. Що ж саме воно приготувало на початок книжкового року, який розпочався у вересні на Форумі видавців, ми залюбки вам розкажемо і покажемо. Також хочемо наголосити на […]


Украинская Баннерная Сеть
24-09-2013

В Америці повторно перекладуть “Кобзар” англійською мовою

kobzarУ рамках міжнародного аспекту підготовки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка радник президента України, народний депутат Ганна Герман провела у Вашингтоні низку зустрічей, на яких було домовлено про презентацію в США та в Україні нового перекладу англійською мовою “Кобзаря” Тараса Шевченка.

Про це повідомили у прес-службі посольства України в США, пише УНН.

Новий переклад зробив багатолітній співробітник “Голосу Америки” Петро Фединський.

Як відомо, перше видання “Кобзаря” англійською мовою було здійснене у 1964 році в Канаді В.Кіркконелом та К.Андрусишиним. Новий переклад побачить світ уже незабаром, і Ганна Герман обговорила з автором питання популяризації англійської версії “Кобзаря” у світі.

Разом з Петром Фединським та послом України в США Олександром Моциком нардеп поклала квіти до пам’ятника Шевченкові у Вашингтоні. Там же було намічено план реставрації пам’ятника, якому у 2014-му році виповниться вже 50 років від часу встановлення.

Герман також цікавилася процесом підготовки до спорудження пам’ятника Голодомору (1932-1933 рр.). Пам’ятник Голодомору планується відкрити у Вашингтоні до 81-х роковин трагедії в Україні.

Gazeta.ua

Leave a Reply