Що почитати. Рецензії. Новинки

Трохи кохання у зоні ЧАЕС

*

Руслан Горовий. Ген воїна : оповідання, повісті. – Л. : Кальварія, 2014. – 160 с. Обкладинка та назва цієї збірки наштовхує на думку про радикальний зміст. Але попри ці підозри, «Ген воїна» аж ніяк не книжка з войовничо-агресивними мотивами. Безперечно вона містить і злободенну політичну тематику, і криваві вбивства. Але письменник Горовий навіть у цій книжці […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Негламурний туризм

*

Галина Пагутяк. Сентиментальні мандрівки Галичиною. – Л.: Піраміда, 2014. – 192 с. Ця збірка географічних замальовок ідеальна для того, хто хоче «вхопити за хвіст» дух стародавньої Галичини. Протягом двох років письменниця Галина Пагутяк подорожувала по містах та селах, окреслюючи контури власного «камерного» всесвіту, в якому кожне ім’я чи подія збережено, а не втрачено. Тож і назва […]


Украинская Баннерная Сеть
24-09-2013

В Америці повторно перекладуть “Кобзар” англійською мовою

kobzarУ рамках міжнародного аспекту підготовки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка радник президента України, народний депутат Ганна Герман провела у Вашингтоні низку зустрічей, на яких було домовлено про презентацію в США та в Україні нового перекладу англійською мовою “Кобзаря” Тараса Шевченка.

Про це повідомили у прес-службі посольства України в США, пише УНН.

Новий переклад зробив багатолітній співробітник “Голосу Америки” Петро Фединський.

Як відомо, перше видання “Кобзаря” англійською мовою було здійснене у 1964 році в Канаді В.Кіркконелом та К.Андрусишиним. Новий переклад побачить світ уже незабаром, і Ганна Герман обговорила з автором питання популяризації англійської версії “Кобзаря” у світі.

Разом з Петром Фединським та послом України в США Олександром Моциком нардеп поклала квіти до пам’ятника Шевченкові у Вашингтоні. Там же було намічено план реставрації пам’ятника, якому у 2014-му році виповниться вже 50 років від часу встановлення.

Герман також цікавилася процесом підготовки до спорудження пам’ятника Голодомору (1932-1933 рр.). Пам’ятник Голодомору планується відкрити у Вашингтоні до 81-х роковин трагедії в Україні.

Gazeta.ua

Leave a Reply