Що почитати. Рецензії. Новинки

Вівці тут не живуть

*

Макс Кідрук. На Зеландію! – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 256 с. Чергова книжка Макса Кідрука зовсім не про овець, як можна спочатку подумати. Дійсно, чим так ваблять новозеландські пейзажі? Звичайно, красивими пагорбами, зеленою травою і отарами, що мирно пасуться на схилах. Це часто зображують в туристичних буклетах. Письменник та мандрівник Кідрук не полюбляє […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

12 книжок липня: Армагеддон на Майдані, бомжі Донбасу, казки Лірника Сашка та інше

*

“Друг Читача” підготував 12 українськоих книжкових новинок липня, щоб Вам було, що почитати, що обговорити, над чим подумати і що подарувати. Розпочнімо сьогодні нашу підбірку з дитячих видань, адже їм влітку особливо важливо читати. Дітям українські видавці підготували довгоочікувані казки Сашка Лірника, лісові їжачачі пригоди від Івана Андрусяка, Чаклунські казочки для маленьких та веселі вірші для […]


Украинская Баннерная Сеть
24-09-2013

В Америці повторно перекладуть “Кобзар” англійською мовою

kobzarУ рамках міжнародного аспекту підготовки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка радник президента України, народний депутат Ганна Герман провела у Вашингтоні низку зустрічей, на яких було домовлено про презентацію в США та в Україні нового перекладу англійською мовою “Кобзаря” Тараса Шевченка.

Про це повідомили у прес-службі посольства України в США, пише УНН.

Новий переклад зробив багатолітній співробітник “Голосу Америки” Петро Фединський.

Як відомо, перше видання “Кобзаря” англійською мовою було здійснене у 1964 році в Канаді В.Кіркконелом та К.Андрусишиним. Новий переклад побачить світ уже незабаром, і Ганна Герман обговорила з автором питання популяризації англійської версії “Кобзаря” у світі.

Разом з Петром Фединським та послом України в США Олександром Моциком нардеп поклала квіти до пам’ятника Шевченкові у Вашингтоні. Там же було намічено план реставрації пам’ятника, якому у 2014-му році виповниться вже 50 років від часу встановлення.

Герман також цікавилася процесом підготовки до спорудження пам’ятника Голодомору (1932-1933 рр.). Пам’ятник Голодомору планується відкрити у Вашингтоні до 81-х роковин трагедії в Україні.

Gazeta.ua