Що почитати. Рецензії. Новинки

Від Ритки до Марго й до Гошки

*

Діна Сабітова. Три твої імені / переклад К. Міхаліциної. – Л. : Видавництво Старого Лева», 2014. – 192 с. На тлі розмов про читання-нечитання та про пошуки впливу на нечитачів, все частіш думаю про те, що книжковий ринок пропонує дітям. Володіючи дрібкою інформації, не вдаюся до узагальнень, але стверджую: читача приваблюють ті книги, де він […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

У полоні Чугайстра

*

Дара Корній. Щоденник Мавки. – Х: Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 304 с. Роман про самотність серед людей, самотність та відчайдушну Любов зрадженого жіночого серця, а може, й не лише жіночого? – блискавкою майнула думка – запитання, сумнів чи засторога, коли перегорнув останню сторінку захоплюючого роману від «Української Стефані Майєр». Саме так справедливо називають популярну письменницю […]


Украинская Баннерная Сеть
24-09-2013

В Америці повторно перекладуть “Кобзар” англійською мовою

kobzarУ рамках міжнародного аспекту підготовки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка радник президента України, народний депутат Ганна Герман провела у Вашингтоні низку зустрічей, на яких було домовлено про презентацію в США та в Україні нового перекладу англійською мовою “Кобзаря” Тараса Шевченка.

Про це повідомили у прес-службі посольства України в США, пише УНН.

Новий переклад зробив багатолітній співробітник “Голосу Америки” Петро Фединський.

Як відомо, перше видання “Кобзаря” англійською мовою було здійснене у 1964 році в Канаді В.Кіркконелом та К.Андрусишиним. Новий переклад побачить світ уже незабаром, і Ганна Герман обговорила з автором питання популяризації англійської версії “Кобзаря” у світі.

Разом з Петром Фединським та послом України в США Олександром Моциком нардеп поклала квіти до пам’ятника Шевченкові у Вашингтоні. Там же було намічено план реставрації пам’ятника, якому у 2014-му році виповниться вже 50 років від часу встановлення.

Герман також цікавилася процесом підготовки до спорудження пам’ятника Голодомору (1932-1933 рр.). Пам’ятник Голодомору планується відкрити у Вашингтоні до 81-х роковин трагедії в Україні.

Gazeta.ua

Leave a Reply