Що почитати. Рецензії. Новинки

Як і навіщо люди збирають марки

*

Валерій Чередниченко. Про філателію всім. Для юнацтва й дітей, спадкоємців філателістичних колекцій. – К. : Смолоскип, 2015. – 112 с.   Вийшов перший український посібник із філателії. Виявляється, дотепер його не було. Одна з книжкових новинок останніх місяців: ніби й суто «нішева» література, але при цьому гарантовано буде цікавою багатьом «нефаховим» читачам. Мова про книжку під […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

20 кращих романів ХХ століття, перекладених українською

*

До переліку увійшли кращі твори, опубліковані в двадцятому столітті. Рейтинг складений користувачами найавторитетнішого інтернет-порталу любителів книг GoodReads.com. Він враховує голоси понад 40 тисяч користувачів, серед яких є і критики, і публіцисти, і сучасні письменники. ще


Украинская Баннерная Сеть
24-09-2013

В Америці повторно перекладуть “Кобзар” англійською мовою

kobzarУ рамках міжнародного аспекту підготовки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка радник президента України, народний депутат Ганна Герман провела у Вашингтоні низку зустрічей, на яких було домовлено про презентацію в США та в Україні нового перекладу англійською мовою “Кобзаря” Тараса Шевченка.

Про це повідомили у прес-службі посольства України в США, пише УНН.

Новий переклад зробив багатолітній співробітник “Голосу Америки” Петро Фединський.

Як відомо, перше видання “Кобзаря” англійською мовою було здійснене у 1964 році в Канаді В.Кіркконелом та К.Андрусишиним. Новий переклад побачить світ уже незабаром, і Ганна Герман обговорила з автором питання популяризації англійської версії “Кобзаря” у світі.

Разом з Петром Фединським та послом України в США Олександром Моциком нардеп поклала квіти до пам’ятника Шевченкові у Вашингтоні. Там же було намічено план реставрації пам’ятника, якому у 2014-му році виповниться вже 50 років від часу встановлення.

Герман також цікавилася процесом підготовки до спорудження пам’ятника Голодомору (1932-1933 рр.). Пам’ятник Голодомору планується відкрити у Вашингтоні до 81-х роковин трагедії в Україні.

Gazeta.ua

Leave a Reply