Що почитати. Рецензії. Новинки

Роман для всіх

*

Макс Кідрук. Жорстоке небо : роман. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 608 с. Чим мені подобається письменник Макс Кідрук, так це тим, що він не філолог і взагалі не гуманітарій. Нарешті в нашій літературі, яку створюють, критикують і читають в основному випускники філологічного факультету, з’явився автор, що може писати для тих, кому начхати […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Дайте дітям спокій

*

Надійка Гербіш. Пригоди у весняному саду та Найважливіша знахідка. – К.: Брайт Стар Паблішінг, 2014. – 24+24 с. Надійка Гербіш представляє в українській літературі тренд милого добра і пестливих суфіксів. Дві дитячі книжки, про які зараз мова, цю тенденцію впевнено підтверджують. Маленьке Мишеня продовжує досліджувати світ разом із своїми юними читачами. Слід зазначити, що хоча […]


Украинская Баннерная Сеть
24-09-2013

В Америці повторно перекладуть “Кобзар” англійською мовою

kobzarУ рамках міжнародного аспекту підготовки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка радник президента України, народний депутат Ганна Герман провела у Вашингтоні низку зустрічей, на яких було домовлено про презентацію в США та в Україні нового перекладу англійською мовою “Кобзаря” Тараса Шевченка.

Про це повідомили у прес-службі посольства України в США, пише УНН.

Новий переклад зробив багатолітній співробітник “Голосу Америки” Петро Фединський.

Як відомо, перше видання “Кобзаря” англійською мовою було здійснене у 1964 році в Канаді В.Кіркконелом та К.Андрусишиним. Новий переклад побачить світ уже незабаром, і Ганна Герман обговорила з автором питання популяризації англійської версії “Кобзаря” у світі.

Разом з Петром Фединським та послом України в США Олександром Моциком нардеп поклала квіти до пам’ятника Шевченкові у Вашингтоні. Там же було намічено план реставрації пам’ятника, якому у 2014-му році виповниться вже 50 років від часу встановлення.

Герман також цікавилася процесом підготовки до спорудження пам’ятника Голодомору (1932-1933 рр.). Пам’ятник Голодомору планується відкрити у Вашингтоні до 81-х роковин трагедії в Україні.

Gazeta.ua

Leave a Reply