Що почитати. Рецензії. Новинки

Майдан тривоги нашої…

*

Михайло Слабошпицький. Гамбіт надії (Україна: констатації, матеріали, виклики, сподівання). – К. : Ярославів Вал, 2014. На жовто-блакитній обкладинці цієї книжки – «матрьошка», та матрьошка, яку востаннє я бачив на ролику, що мандрував нетрями facebookу. Велика матрьошка, в якій схована ще одна менша, а в іншій — ще менша… А всередині захована чи то матрьошка, чи то демон, який, […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Книга для підлітків, кинутих напризволяще

c47719781a7ac58b517addf56a7bff84

Джаклін Вілсон. Слабо: Повість : для середн. шкільн. віку / пер. з англ. В. Чернишенка. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2014. – 232 с.  Мабуть, ми звикли, що література для дітей шкільного віку має розповідати про добре і красиве, мати певний виховний потенціал, формувати в підлітків «правильні» уявлення про світ та закладати основи етики й моралі. Але сучасний […]


Украинская Баннерная Сеть
24-09-2013

В Америці повторно перекладуть “Кобзар” англійською мовою

kobzarУ рамках міжнародного аспекту підготовки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка радник президента України, народний депутат Ганна Герман провела у Вашингтоні низку зустрічей, на яких було домовлено про презентацію в США та в Україні нового перекладу англійською мовою “Кобзаря” Тараса Шевченка.

Про це повідомили у прес-службі посольства України в США, пише УНН.

Новий переклад зробив багатолітній співробітник “Голосу Америки” Петро Фединський.

Як відомо, перше видання “Кобзаря” англійською мовою було здійснене у 1964 році в Канаді В.Кіркконелом та К.Андрусишиним. Новий переклад побачить світ уже незабаром, і Ганна Герман обговорила з автором питання популяризації англійської версії “Кобзаря” у світі.

Разом з Петром Фединським та послом України в США Олександром Моциком нардеп поклала квіти до пам’ятника Шевченкові у Вашингтоні. Там же було намічено план реставрації пам’ятника, якому у 2014-му році виповниться вже 50 років від часу встановлення.

Герман також цікавилася процесом підготовки до спорудження пам’ятника Голодомору (1932-1933 рр.). Пам’ятник Голодомору планується відкрити у Вашингтоні до 81-х роковин трагедії в Україні.

Gazeta.ua