Оголошено імена переможців конкурсу “Коронація слова – 2015”

*

Учора у Києві відбулася XV Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу “Коронація слова” у Національній Опері України.
Крім цьогорічних лауретаів “Коронації слова”, також були нагороджені переможці конкурсу “Гранд Коронація слова”. У цьому конкурсі брали участь лауреати перших премій у номінаціях “Романи”, “П’єси”, “Кіносценарії” та “Проза для дітей”. Вперше “Гранд Коронація слова” була проведена у 2010 році.

 

Подаємо повний перелік переможців конкурсу.

«ГРАНД КОРОНАЦІЯ СЛОВА – 2015»

 

ГРАНД РОМАНИ

“Маріупольський процес” Галина Вдовиченко (м. Львів)


ГРАНД КІНОСЦЕНАРІЇ

“У зонах недосяжності” Юлія Боднарюк (м. Чернівці)

 

ГРАНД П’ЄСИ

“Крим” Сергій Васильєв (м. Київ)

 


ГРАНД ПІСЕННА ЛІРИКА

“Щоб ми жили” Оксана Шеренгова (м. Корсунь-Шевченківський)

 


ГРАНД СПЕЦВІДЗНАКИ

Романи

“Щасливий” Вікторія Гранецька (м. Вінниця)
“Небо над Віднем” Богдан Коломійчук (м. Львів)
“Вовчий місяць” Олексій Волков (м. Тернопіль)

Кіносценарії

“Доповідна апостолові Петру Або Парадигма Юрія Іллєнка” Віра Мельник (м.Київ)

Збірка короткого метру “Тлінь” Дмитро Сухолиткий-Собчук (м.Київ)

П’єси

“Лист до Султана” Гарольд Бодикін (м.Сімферополь)

Пісенна лірика

“Молитва” Анатолій Матвійчук (м.Київ)
“Трьохсотий” Тарас Антипович (м.Київ)


Романи
І премія “Вересові меди” Надія Гуменюк (м.Луцьк)
ІІ премія “Роман з містом” Світлана Горбань, Наталія Лапіна (м.Черкаси)
ІІІ премія “Хата на околиці села” Петро Лущик (Львівська обл.)
Прозові твори для дітей
І премія “Комп і компанія” Анна Коршунова (м. Суми)
Кіносценарії
І премія “Будинок «Слово»” Любов Якимчук, Тарас Томенко (м.Київ)
ІІ премія “Екс” Ярослав Яріш (Львівська обл.)
ІІІ премія “Капітан Матвій: у пошуках Стріли” Петро Слесаренко (м.Київ)
Кіносценарії для дітей
І премія Вчорашній день Ольга Тарасова Харківська обл.
П’єси
І премія “Із Тарасом – через морок” Богдана Олександровська (м. Суми)
ІІ премія “Жінки та снайпер” Тетяна Киценко (м. Київ)
ІІІ премія “Ось така провінційна історія” Галина Ткачук-Поручник (м. Львів)
“Правосуддя Єв” Володимир Коваль (м. Чернігів)
П’єси для дітей
І премія “Країна серйозних” Марина Смілянець (м. Київ)
Пісенна лірика
І премія “Між двома блокпостами” Богдан Стельмах (м. Львів)
ІІ премія “Осіннє танго” Ганна Крушельницька (м. Київ)
ІІІ премія “Тихою” Світлана Дідух-Романенко (м. Бориспіль)
Пісенна лірика для дітей
І премія “На старому горищі” Володимир Шинкарук (м. Житомир)

 

Спеціальні відзнаки

Роман

Спеціальна премія від Андрія Кокотюхи «Золотий Пістоль» за Найкращий гостросюжетний детектив “Tatoo. Читання по очах” В`ячеслав Васильченко (м. Київ)
Спеціальна премія від Міністра екології і природних ресурсів та президентаФонду «Успішна Україна» “В.І.Н.” Валентин Терлецький (м. Запоріжжя)
Спеціальна премія від мережі книгарень “Буква” “Акваруім” Олексій Чупа (м. Макіївка)
Спеціальна премія від мережі книгарень “Буква” “Бажання поверненню не підлягають” Анна Зубович (м. Чернівці)
Спеціальна відзнака від Дари Корній, Тали Владмирової «Українське сучасне фентезі» “Відунський сокіл” Артур Закордонець (Хмельницька обл.)
Спеціальна відзнака від Дари Корній, Тали Владмирової «Українське сучасне фентезі» “Алхімія свободи” Ярина Каторож (м. Львів)
Спеціальна відзнака «Найкращий твір про кохання» спецвідзнака від Ніка Нікалео та учасниць Львівського жіночого літературного клубу “Тріада. Лабіринтами доль” Марія Зубак (м. Київ)
Спеціальна відзнака Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» “І глухота впаде” Дарина Гладун (м. Хмельницький)
Спеціальна відзнака Вибір Видавця “Ін’єкція у вітрильник” Сергій Мисько (Миколаївська обл.)
Спеціальна відзнака Вибір Видавця “Тріанські рішкунці” Василь Тибель (м. Рівне)
Спеціальна відзнака “Солодка ілюзія життя” Олександр Жовна (м. Кіровоград)
Спеціальна відзнака “Історія трамвайчика” Валентина Михайленко (Чернігівська обл.)
Спеціальна відзнака “Божа вивірка” Тетяна Пишнюк (м. Київ)
Спеціальна відзнака “Остання дорога” Богдан Мельничук (м. Тернопіль)
Спеціальна відзнака “Сновида” Ольга Мігель (м. Кіровоград)
Спеціальна відзнака “Злі лелеки” Зінаїда Луценко (Черкаська обл.)
Спеціальна відзнака “Час Демона” Петро Дараманчук (Канада)
Спеціальна відзнака “Велика маленька Грузія” Сашко Сівченко (м. Київ)
Спеціальна відзнака “Один другу” Георгій Пилипенко (м. Біла Церква)

Твір для дітей

Спеціальна відзнака Вибір Видавця “Моя класнюча дівчинка” Марина Павленко (Черкаська обл.)
Спеціальна відзнака “Жираф Жак, русалка Кусалка та Бовтухась” Станіслав Бондаренко (м. Київ)
Спеціальна відзнака “Я, трамвай і зоопарк” Кузько Кузякін (м. Житомир)

Кіносценарій

Спеціальна відзнака Державне агенство України з питань кіно “Аліса усміхається” Ірина Тетера (м. Київ)
Спеціальна відзнака “Коронація–анімація” за кращий короткометражний анімаційний фільм “Цокає час” Марія Ткачівська (м. Івано-Франківськ)
Спеціальна відзнака Таємниця фільму «Арсенал» Юрій Васильович Сорока (м. Київ)
Спеціальна відзнака “Ідеальний пацієнт” Олександр Куманський (м. Кіровоград)

Кіносценарій для дітей

Спеціальна відзнака “Команда 3-П” Віталій Хало (м. Київ)
Спеціальна відзнака “Бешкетники” Сценарне об’єднання «Скрінхауз» та Богдан Жолдак (м. Київ)

Пісенна лірика

Спеціальна відзнака “Найкраща військова пісня” від Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України “Ми солдати України” Володимир Даник (м. Черкаси)
Спеціальна відзнака “Найкраща військова пісня” від Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України “Вставай Україна на бій” Олена Полянська (м. Київ)
Спеціальна відзнака “Малює осінь твій портрет” Ніна Шугніло (Волинська обл.)
Спеціальна відзнака “9 грамів” Володимир Шинкарук (м. Житомир)
Спеціальна відзнака “Молитва мамі” Володимир Вакуленко-К. (Харківська обл.)
Спеціальна відзнака “Берегиня” Ірина Хомин (м. Львів)
Спеціальна відзнака “Колискова матері” Анатолій Ткаченко (м. Київ)
Спеціальна відзнака “Я вірю!” Анна Федєєва (м. Біла Церква)
Спеціальна відзнака “Дніпро перейшли батальйони” Василь Басараба (м. Рівне)

Друг Читача