Василь Шкляр, Сергій Пантюк, Андрій Кокотюха, Брати Капранови – на фестивалі Гайдамака.UA (програма заходів)

24-26 вересня у Ірпіні відбудеться фестиваль патріотичної пісні Гайдамака.UA. Окрім музик та гуртів: Тараса Чубая, «Рутенія», Віктора Морозова, «Тінь сонця», «Тартака»,«Гайдамак», «От Vінта», “Мертвого півня” та інших у фестивалі братимуть участь письменники та автори історичних книжок.

Програма фестивалю:

“ГАЙДАМАКА.UA” Поденна програма

20.09.2010 20:07

24 вересня

Мала сцена № 2 , «Мистецька»

12.00-22.55

Прес-конференція організаторів фестивалю-МО “Остання Барикада”

Презентація «повстанських книжок» клубу «Холодний Яр»: Роман Коваль(автор та упорядник), «Чорні запорожці», «Отаман Орлик», «Холодний яр» Горліса-Горського.

Відкрита лекція Ігора Ісіченка, священослужителя і теолога (м.Харків): «Чи реально перемогти зло добром?».

Відкрита лекція: Степан Хмара,(колишній дисидент і багаторічний в’язень концтаборів): «Як виборювалася Незалежність України, і чому боротьба досі триває»

Відкрита лекція Володимира Вятровича (екс-керівник Державного галузевого архіву СБУ) «Таємниці архівів СБУ про УПА»

Круглий стіл: «Політика і культура – взаємопоборювання чи взаємодоповнення»: Роман Чайка(м.Київ), Місько Барбара(м.Харків), Світлана Олежко(м.Харків), Сергій Пантюк(м.Київ).

Круглий стіл від Комітету Виборців України: «Як нове виборче законодавство вплине на органи місцевого самоврядування». модератор-Олександр Черненко (голова КВУ)

Зустріч з редакцією газети «Дзеркало тижня»(модератори Юлія Мостова, Сергій Рахманін)

Презентація книги «Чорний ворон».Василь Шкляр

Поетичний збір: Сергій Пантюк(м.Київ), Олег Короташ(м.Київ), Олександр Демченко(м.Донецьк).

23.00-01.00

«Повстанська співанка імені Журби»:Г.Лук’яненко, Е.Драч, О.Лінчевський, В.Пастушок, В.Гонський, І.Мєдвєдєв, Кет та інші


25 Вересня

09.00-10.00-зарядка, микола Крук(м.Житомир)

Мала сцена № 1, «Дискусійна»

11.00-17.55

Відкрита лекція: Василь Овсієнко(колишній дисидент і багаторічний в’язень концтаборів): «Василь Стус : концтабір проти сили духу й таланту»
Відкрита лекція:Олесь Доній. “Студентська революція на граніті”.

Зустріч з «зірками» 5-го каналу (Юрій Стець, Святослав Цеголко, Роман Чайка, Яна Конотоп, Павло Кужєєв, Тетяна Даниленко, Валентин Трохимчук)

Круглий стіл: «Як творити нову опозицію?», Володимир Фесенко, Ігор Коліушко, Олексій Гарань

Відкрита лекція: «Хто вбив Чорновола?». Микола Степаненко (автор книги «Майже все про вбивство В.М.Чорновола).

Мала сцена № 2 , «Мистецька»

11.00-17.55

Відкрита лекція:Андрій Окара(м.Москва): «Креативний клас” як надія України та суб”єкт розвитку пост-постмодерного суспільства»

Гурт «І кров по долині»(м.Львів), (акустичний варіант).

Бардівська програма: Олександр Смик(м.Тернопіль), Неля Франчук та Гриць Лук’яненко(м.Київ), Кирило Булкін(м.Київ),Кока Черкаський(м.Черкаси), Ігор Білий (м.Хмельницький)

Леся Рой та гурт «Телері»(акустичний варіант)

гурт «Рутенія» (акустичний варіант)

Сольник Тараса Компаніченко


Велика сцена

18.00-23.00

Хор (м. Житомир)

гурт «Рутенія»

гурт «Тінь сонця»

Тарас Компаніченко

Тарас Чубай

гурт «Тартак»

гурт «Гайдамаки»

Мала сцена № 2 , «Мистецька»
23.30-02.00

«Повстанська співанка імені Журби»:Г.Лук’яненко, Е.Драч, О.Лінчевський, В.Пастушок, В.Гонський, І.Мєдвєдєв, Кет та інші.


26 Вересня

09.00-10.00-зарядка, Микола Крук (м.Житомир)

Мала сцена № 1, «Дискусійна»

11.00-17.55

Відкрита лекція: Левко Лук’яненко(колишній дисидент і багаторічний в’язень концтаборів): «Дисидентський рух 60-80-х років»

Відкрита лекція: Олесь Доній. “Мовна політика і мовна обітниця”.

Відкрита дискусія від руху «Митці проти цензури»: «Що таке цензура і як вона загрожує демократії»: Андрій Кокотюха,  брати Капранови, Юрко Журавель, Вахтанг Кіпіані, Павло Солодько,Фагот, Місько Барбара.

Зустріч з «зірками» TBi (Микола Княжицький, Віталій Портніков, Роман Скрипін, Артем Шевченко)

Відкрита дискусія: «Місія Львова та Галичини» (заочна дискусія з Дмитом Табачником).(Маркіян Іващишин(м.Львів), Кость Бондаренко(м.Київ), Тарас Возняк(м.Львів))

Круглий стіл: «Які громадські організації потребує новий час, і як їх організовувати?» (Михайло Свистович(м.Ірпінь),Остап Кривдик(м.Київ), Ігор Гузь(м.Луцьк), Олександр Солонтай(м.Ужгород),Олег Медуниця(м.Суми))

Мала сцена № 2 , «Мистецька»

11.00-17.55

Гурт «Вертеп»(м.Дніпропетровськ), (акустичний варіант)

Зустріч з з редакцією холдінгу «Главред-медіа»(модератор-Діана Дуцик).

Сольник Едуарда Драча

Бардівська програма: Сергій Шишкін(м.Ковель, Волинська  обл., гурт «Вітер»(Володимир Пироженко)(м.Київ), Володимир Пастушок(Рівенська обл..), Кет(м.Київ), малий кобзар з СТБ (м.Київ)

Зустріч з «зіркою»: «Фоззі»(гурт ТНМК)

Зустріч з братами Капрановими

Сольник Артема Полежаки (акомпонимент- гурт «Барабас»,м.Житомир)

Велика сцена.

18.00-23.00

Хор «Гомін»

гурт «Вертеп»

гурт “Веремій”

гурт «От Vінта»

гурт «Мертвий півень»

гурт “ТНМК”

Спільний повстанський спів

Мала сцена № 2 , «Мистецька»

23.30-02.00

«Повстанська співанка імені Журби»:Г.Лук’яненко, Е.Драч, Лірник Сашко, О.Лінчевський, В.Пастушок, В.Гонський, І.Мєдвєдєв, Кет та інші

ведучий на Великій сцені-Євген Нищук

голова оргкомітету та головний режисер фестивалю-Олесь Доній

P.S.Сценарій майже остаточний. Але неконцептуальні зміни ще ймовірні. Остаточний погодинний варіант програми буде оприлюднений безпосередньо напередодні фестивалю.

Остання Барикада