Що почитати. Рецензії. Новинки

Сучасна поезія з релігійним і культурологічним аспектом

*

Василь Герасим’юк. Кро і легіт. – Чернівці: Букрек, 2014. – 320 с. Одна з ключових поетичних новинок 2014 року – книжка Василя Герасим’юка «Кров і легіт». Власне кажучи, ця книжку не можна назвати «новинкою» в чистому вигляді, радше вже якимось різновидом вибраних творів визнаного класика сучасної української поезії. До «Крові і леготу» ввійшли як зовсім […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

12 книжок серпня: Небесна сотня, Оленіада і повидло з яблук

*

У серпні українські видавці потроху підживлюють новинками нас, читачів, бо найбільший книжковий урожай ми будемо збирати у вересні, коли розпочнеться головна книжкова подія – Форум видавців у Львові. “Друг Читача” знайшов для вас 12 українських книжкових новинок серпня. Адже читання улітку не повинно припинятися. І дотерпіти до книжкового вересневого буму допоможуть вам тільки гарні книжки українського виробництва, яким […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply