Що почитати. Рецензії. Новинки

10 весняних новинок від українських видавництв

*

Навесні розквітає не тільки природа, прокидається і оживає й видавничий ринок. “Друг Читача” вирішив відшукати для вас книжкові “первоцвіти” цього року. Вашій увазі пропонуємо 10 нових видань, що їх підготували для українського читача вітчизняні видавці на початок весни 2015-го. Читайте українське! Тримайтеся! ще

Що почитати. Рецензії. Новинки

Жити на прив’язі

*

Мирослав Дочинець. Горянин. –Мукачево: Карпатська вежа, 2013. – 311 с. Є такі книги у світі, що століттями не втрачають своєї глибокості, вартісності і крізь епохи є вірним дороговказом для багатьох. Складно додати ще щось суттєве до такого твору. І вторячи Дочинцевому «навіщо?», виникає «чи варто «про», якщо можна самому скуштувати цю багату трапезу. Та все ж.   Є […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply