Що почитати. Рецензії. Новинки

Майдан тривоги нашої…

*

Михайло Слабошпицький. Гамбіт надії (Україна: констатації, матеріали, виклики, сподівання). – К. : Ярославів Вал, 2014. На жовто-блакитній обкладинці цієї книжки – «матрьошка», та матрьошка, яку востаннє я бачив на ролику, що мандрував нетрями facebookу. Велика матрьошка, в якій схована ще одна менша, а в іншій — ще менша… А всередині захована чи то матрьошка, чи то демон, який, […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Книга для підлітків, кинутих напризволяще

c47719781a7ac58b517addf56a7bff84

Джаклін Вілсон. Слабо: Повість : для середн. шкільн. віку / пер. з англ. В. Чернишенка. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2014. – 232 с.  Мабуть, ми звикли, що література для дітей шкільного віку має розповідати про добре і красиве, мати певний виховний потенціал, формувати в підлітків «правильні» уявлення про світ та закладати основи етики й моралі. Але сучасний […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН