Що почитати. Рецензії. Новинки

10 українських новинок, які варто читати у квітні

*

Зовсім скоро на українського читача чекає справжній книжковий бум. Адже 22-26 квітня у Києві пройде Книжковий Арсенал, до якого вітчизняні видавці сумлінно готуються, щоб здивувати та порадувати нас, читачів. Заплановано чимало цікавих презентацій, але чекати, чесно кажучи, уже немає сили. Тим паче якщо деякі новинки вже є на полицях книгарень. Тому “Друг Читача” пропонує підготуватися […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Вчитися бути дитиною

*

Богдана Матіяш. Братик Біль, Сестричка Радість. – Л.: Видавництво Старого Лева, 2014. – 144 с.   Коли поетеса випускає першу дорослу прозову книжку – це завжди несподівано, цікаво і… хвилююче. Причому не тільки для самої авторки, але й для її читачів. Адже людина, що мислить римою, здається, не може почувати себе так само впевнено у […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply