Що почитати. Рецензії. Новинки

Неокласики: більше, ніж «п’ятірне гроно»

*

 Київські неокласики. Антологія / Упорядниця – Наталія Котенко. – К.: Смолоскип, 2015. – 920 с.   Нова обов’язкова книжка для кожного любителя української літератури ХХ століття! Це – антологія «Київські неокласики», що побачила світ у видавництві «Смолоскип», а впорядкувала її дослідниця Наталія Котенко.   «Неокласиками» в українському контексті традиційно називають коло поетів двадцятих-тридцятих років, які у […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Катування життям

*

 В’ячеслав Гук. Сад Галатеї : роман. – К. : Український письменник, 2015. – 511 с.   Роман В’ячеслава Гука «Сад Галатеї» нараховує майже 500 сторінок. Не завжди кількість визначає якість або ж є маркером якісного письма у літературі. Проте цього разу є всі підстави говорити про справжню подію в сучасній українській романістиці. Цей твір можна […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply