Що почитати. Рецензії. Новинки

«Розрив» Мухарського: від хвильовізму до гіперреалізму

*

Антін Мухарський / Орест Лютий. Розрив. Як я став «націонал-фашистом», покинувши дружину та сімох дітей. Автобіографічний роман-концерт. – Х.: Фоліо, 2015. – 211 с.     Один актор якось казав мені, що справді добрий актор може бути нещирим у житті, проте він завжди є собою, коли грає. Професійний актор не може грати на сцені, бо […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Як і навіщо люди збирають марки

*

Валерій Чередниченко. Про філателію всім. Для юнацтва й дітей, спадкоємців філателістичних колекцій. – К. : Смолоскип, 2015. – 112 с.   Вийшов перший український посібник із філателії. Виявляється, дотепер його не було. Одна з книжкових новинок останніх місяців: ніби й суто «нішева» література, але при цьому гарантовано буде цікавою багатьом «нефаховим» читачам. Мова про книжку під […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply