Що почитати. Рецензії. Новинки

Будь моїм новим Коротунчиком

*

Чаклун Олег. Коротунчик: казки. – К.: Фонтан казок, 2014. – 48 с., іл. Чим більше читаєш казок, тім примарнішою стає межа між дитинством та дорослістю. Справді, хто вигадав, що казки – це саме дитяча парафія, а серйозним дорослим залишаються лише новини, детективи чи статті у бурхливому Інтернеті? Казки – це забавка, щось нереальне, де добро […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

«Колядки і вальси»: поезія не без музики

*

Дмитро Лазуткін. Колядки і вальси. – Тернопіль: Крок, 2014. – 180 с. Нова книжка добре відомого нашим читачам поета і спортивного журналіста Дмитра Лазуткіна. «Колядки і вальси» – під такою назвою у видавництві «Крок» з’явилася збірка, що в якомусь сенсі є натяком на «вибрані твори». Адже до неї ввійшли не лише нові вірші, а й […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply