Що почитати. Рецензії. Новинки

Роман для всіх

*

Макс Кідрук. Жорстоке небо : роман. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 608 с. Чим мені подобається письменник Макс Кідрук, так це тим, що він не філолог і взагалі не гуманітарій. Нарешті в нашій літературі, яку створюють, критикують і читають в основному випускники філологічного факультету, з’явився автор, що може писати для тих, кому начхати […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Дайте дітям спокій

*

Надійка Гербіш. Пригоди у весняному саду та Найважливіша знахідка. – К.: Брайт Стар Паблішінг, 2014. – 24+24 с. Надійка Гербіш представляє в українській літературі тренд милого добра і пестливих суфіксів. Дві дитячі книжки, про які зараз мова, цю тенденцію впевнено підтверджують. Маленьке Мишеня продовжує досліджувати світ разом із своїми юними читачами. Слід зазначити, що хоча […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply