Що почитати. Рецензії. Новинки

Чому люди бояться динозаврів?

*

Джеррі Койн. Чому еволюція правдива / пер. з англ. Тараса Цимбала. – К.: Наш Формат, 2015. – 288 с.   Книга американського генетика і дослідника еволюції Джеррі Койна має два можливі прочитання. З одного боку, це дуже логічно і «просто про складні речі» написана науково-популярна праця, що її варто читати лише заради різноманітних цікавинок, якими […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Театр, життя і телевізор

*

Євгенія Кононенко. Симбалайн. Повість, новели, поезії. – Л.: Кальварія, 2015 с. – 160 с.   Якщо розпочати конкурс “Мелодраматична збірка”, перше місце отримає “Симбалайн”. Сюжет кожного твору, що увійшов у цю збірку, висвітлює якийсь болючий аспект цього життя-буття. І як завжди, Євгенія Кононенко розповідає про ці різноманітні ситуації з позиції стороннього глядача. Тим не менш […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply