Що почитати. Рецензії. Новинки

Як виховувати дитину: досвід Франції

*

Памела Дракермен. Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі / З англ. перекл. Вікторія Наріжна. – К. : Критика, 2013. – 320 с.  Цю книжку, на мою думку, повинна прочитати кожна мама, яка виховує дітей (або збирається їх народити), акурат, малих. Якщо до цього процесу долучиться тато, – ще краще. Моя колега психолог Лариса Дідковська […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

8 книжок до Великодня: обряди, страви, ігри, писанки

*

КНИЖКОВИЙ ОГЛЯД Незабаром – найбільше християнське свято – Великдень. Свято добра, віри надії та любові. Усього того, чого нам усім так не вистачає…   Підготуватися до Великодня в українських традиціях, нічого не забути і все встигнути вчасно, вам допоможе наш огляд тематичних книжок. З цими путівниками-порадниками ви запросто знатимете усі головні обряди на Свято Воскресіння Христового, […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН