Що почитати. Рецензії. Новинки

10 нових книг “Клубу Сімейного Дозвілля”

*

“Друг Читача” продовжує знайомити читачів з новинками українських видавництв. Сьогодні увазі читачів пропонуємо роботу харківського видавництва “Клуб Сімейного Дозвілля”, а саме, 10 книжок, які мають всі шанси зацікавити вас і потрапити на вашу книжкову поличку. Це і українські суперновинки від Шкляра, Карпи та інших вітчизняних літераторів, так і світові бестселери українською від Кінга та Коельйо. Читайте українське! […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

«Я бажаю тріумфу Франції»

*

Шатобріан Ф.Р. де. Замогильні записк / з фр. пер. В. М. Верховня; передм. О. Красовицького. − Х. :Фоліо, 2014. – 794 с. «Ви знаєте, що, працюючи над цими «Записками», я не раз перебирався з місця на місце, що я часто описував краї, куди мене закинула доля, і говорив про відчуття, які вони у мене викликають, доповнюючи історію […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply