Що почитати. Рецензії. Новинки

Любов має свої природні цикли

*

Катерина Міхаліцина. Тінь у дзеркалі: поетична збірка. – Л.: Видавництво Старого Лева, 2014. – 160 с. Що сказати світові після стількох поколінь поетів – переважно чоловіків, які щільними рядами виструнчилися на уявних книжкових полицях чи постали за абеткою в чинних книгозбірнях? Поети, здається, охопили словами все живе-суще-уявне, зазирнули в глибини й опанували висотами. Ба більше: вони  […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Вівці тут не живуть

*

Макс Кідрук. На Зеландію! – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 256 с. Чергова книжка Макса Кідрука зовсім не про овець, як можна спочатку подумати. Дійсно, чим так ваблять новозеландські пейзажі? Звичайно, красивими пагорбами, зеленою травою і отарами, що мирно пасуться на схилах. Це часто зображують в туристичних буклетах. Письменник та мандрівник Кідрук не полюбляє […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН