Що почитати. Рецензії. Новинки

«Звичайник» Лілії Мусіхіної: кобзарські пісні під час чуми

*

Лілія Мусіхіна. Звичайник : роман. – К. : Дуліби, 2014. – 256 с.   Роман (чи повість) про мандрованого кобзаря, його проводиря та Івана Мазепу, що зустрівся їм на довгих шляхах старої України.   Лілія Мусіхіна, що дотепер фігурувала радше як дослідниця, фолькористка, есеїстка (найперше – через, мабуть, найпомітнішу її книжку «Магія українців устами очевидця»), видала у «Дулібах» […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

І знов про залишенців

*

Василь Шкляр. Чорний Ворон. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 432 с. Останній роман Василя Шкляра «Маруся» уже як півроку після виходу займає перші місця серед продажів українських книгарень. Тим, кому пощастило ознайомитися з сагою про легендарну отаманшу Марусю Соколовську, і тим, хто тільки планує це зробити, ми хочемо нагадати про книгу, яка визначила Шкляра як майстерного […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply