Що почитати. Рецензії. Новинки

Іронічна колумністика Джеремі Кларксона

0a43a0b8b20cecf3de588ce672f0ff63

Джеремі Кларксон. Джеремі Кларксон та світ довкола. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 336 с.   Джеремі Кларксон – англійський журналіст та скандально відомий колишній ведучий телевізійного автомобільного шоу «Top Gear», окрім того, що захоплюється автомобілями, регулярно вів колонки в декількох газетах, зокрема в недільній широкоформатній газеті Великої Британії «The Sunday Times». Саме з […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Час зупинитися

35274_52616

Мирослав Дочинець. Карби і скарби. Посвіт карпатського світу. — Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. — 288 с. Шалений темп, в якому рухається сучасний світ, віддаляє нас від самих себе. У гонитві за примарними — й часто зайвими — цілями втрачаємо радість життя, мир у душі, рівновагу. Не виживання, а марна слава й прагнення розкоші штовхають нас у ярмо вічної заклопотаності. «Не турбуйтеся вашим життям, що вам їсти […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply