Що почитати. Рецензії. Новинки

Хоч бери й екранізуй..

*

Сергій Шарик. Двічі графиня та двічі генерал. – К. : Гамазин, 2014. – 496 с. Романтичні міфи й драматичні історії Софіївки й Тульчина стали осердям роману Сергія Шарика «Двічі графиня та двічі генерал»   Є книжки, що дивують не лише своїм змістом, а й особою автора. Так сталося й із книжкою «Двічі графиня та двічі […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Казкотерапія через котоманію

*

Орлова Олександра. Подорож до країни Мурвіль. – К.: Гамазин, 2013. – 204 с. Є певна категорія людей, які страждають на кумедну, однак нешкідливу, а часом навіть симпатичну хворобу під назвою котоманія. Визначити хворих достатньо просто: досить глянути лише на їхні сторінки в соцмережах або відвідати помешкання. І там, і там – коти-симпомпони в різних ракурсах, […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply