Що почитати. Рецензії. Новинки

12 новинок осенi: збираємо перший книжковий урожай

*

  Незабаром розпочнеться найочiкуванiша книжкова подiя року – Форум видавцiв у Львовi. Прямо зараз українськi видавцi роблять оcтаннi приготування до найбiльшого книжкового ярмарку, щоб якомога краще представити свої творiння читачам. Але є й такi видавництва, якi люблять розiгрiвати читацький iнтерес до початку Форуму. Саме з такими “пiонерами” нового книжкового року ми й хочемо ознайомити вас сьогоднi. […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

10 популярних книг, якими українці зачитувалися влітку

*

“Друг Читача”, прощаючись з літнім сезоном-2014, готовий розкрити усі карти українському читачеві. Інформацію про найпопулярніші книги цього літа в інтернет-магазині “ВсіКниги” розсекречено. І ми, як справжні друзі читачів, залюбки ділимося нею з вами. Коротко про топ-10. Абсолютним лідером є казки Сашка Лірника – найкращого казкаря України. Слідом ідуть історичні книжки – “Мальована історія Незалежності України” Братів Капранових та […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply