Що почитати. Рецензії. Новинки

У полоні Чугайстра

*

Дара Корній. Щоденник Мавки. – Х: Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 304 с. Роман про самотність серед людей, самотність та відчайдушну Любов зрадженого жіночого серця, а може, й не лише жіночого? – блискавкою майнула думка – запитання, сумнів чи засторога, коли перегорнув останню сторінку захоплюючого роману від «Української Стефані Майєр». Саме так справедливо називають популярну письменницю […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Львів для мрійників

*

Анна Хома. Лемберг. Під знаменами сонця : роман. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2014. – 302 с.  «Лемберг. Під знаменами сонця» – ще один твір, який має увіковічнити славетне місто Львів. Події роману відбуваються в давнину, але не настільки сиву, щоб здаватися нам дуже далекою – ХIX сторіччя. Розрахований «Лемберг», як вважає автор передмови до роману, […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply