Що почитати. Рецензії. Новинки

Роздвоєна земля єдина

*

Тарас Прохасько. Всі його фільми – Олег Коцарев. Плавні річки. – Івано-Франківськ : Лілея-НВ, 2015. – 216 с. – (Схід/Захід) «Твоя земля чекає на захід або на схід, з заходу і на схід, з заходу і на схід» (с) Святослав Вакарчук Як багато всього трапилось із нашою країною в останні два роки. Як багато чого […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Маріупольський бранець

*

Галина Вдовиченко. Маріупольський процес. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 288 с.   У видавництві «Клуб сімейного дозвілля» вийшла друком нова книжка відомої української письменниці Галини Вдовиченко «Маріупольський процес», присвячена, як нескладно здогадатися з назви, подіям нинішньої війни на сході нашої країни. Роман, завдяки якому Вдовиченко стала лауреаткою літературної премії «Коронація слова».   […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply