Що почитати. Рецензії. Новинки

Між літературознавчим спіритуалізмом і філософською некрофілією

*

Володимир Єрмоленко. Далекі близькі. Есеї з філософії та літератури. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2015. – 304 с.   «Далекі близькі» Володимира Єрмоленка – це особливий спіритуалістичний сеанс, який проводить «філософ літератури». Книжковий «сеанс» постав на основі сеансу викладацького, який проходив протягом кількох років перед студентами Могилянки. Книжки такого ґатунку виконують важливу функцію: динамізують […]

Що почитати. Рецензії. Новинки

Ми маємо краще вчити історію!

*

Тимур і Олена Литовченки. Шалені шахи. – Х. : Фоліо, 2014. – 316 с. Оноре де Бальзак колись зазначив, що добре написані історичні романи варті більше, ніж курси з історії. І справді, історія вчить нас багато чому і перш за все не повторювати чиїсь помилки, але чомусь люди дуже погано вчаться. Історичні романи – ось […]


Украинская Баннерная Сеть
28-03-2012

Зніматимуть фільм про дорослого героя Марка Твена Тома Сойєра

Компанія Paramount зніме фільм «Гек», головними героями якого стануть дорослі персонажі книжок Марка Твена Гекльберрі Фінн і Том Сойєр. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Деталі сюжету, розробленого Енді Бергом, поки не розкриваються. Проте вже відомо, що фільм стане свого роду альтернативною історією за участю Фінна і Сойєра. Зокрема, проводяться паралелі між стрічками «Гек» і «Білосніжка і мисливець» (остання є вільним перекладом казки братів Грімм; в прокат вона вийде в червні 2012 року).

Передбачається, що головними героями фільму «Гек» стануть дорослі вже Фінн і Сойєр. Крім того, сценарієм передбачена якась надприродна складова.

Першою книгою, в якій фігурував Гекльберрі Фінн, став опублікований у 1876 році роман «Пригоди Тома Сойєра». Пізніше Гек згадувався в таких роботах Марка Твена, як «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Том Сойєр – сищик» і «Том Сойєр за кордоном».

УНН

 

Leave a Reply