ДЕГУСТАЦІЯ «Книжкового світу-2011»

7-10 квітня у Києві відбудеться VI Київський весняний книжковий ярмарок «Книжковий світ» (експоцентр «Спортивний», Інститут фізкультури, вул. Фізкультури, 1, ст. м. Республіканський стадіон)

! Найсмачніша програма «Книжкового світу» — «Книжка і кухня» — завжди збирає чималу кількість глядачів-слухачів-дегустаторів.

Одна з найкращих рестораторів України, ведуча програми «Кухня на шпильках», засновниця благодійного фонду іпотерапії «Камелія», громадський діяч та письменниця Маргарита Січкар сьогодні спеціально для журналістів готує «Салат гурмана» з руколою, кінзою та сиром «Камамбер».

А на «Книжковому світі» Маргарита Січкар презентуватиме свою нову книгу «Щоденник успішної жінки» та готуватиме «Перець в анчоусах» 10 квітня о 13.00 в Літературній кав’ярні.

З 7 по 10 квітня розважати відвідувачів історіями і пригощати стравами будуть Юрій Винничук, Андрій Курков, Зірка Мензатюк.

! Діти із задоволенням створюють мультики з анімаційною студією «Червоний собака», але не секрет, що дорослим теж інколи хочеться повернутися у світ дитинства. На Дегустації керівник мультиплікаційної студії Олена Голубєва та режисер Сергій Мельниченко розповідають про секрети створення мультфільму та кропітку підготовку до майбутнього мультика, який зніматимуть за мотивами віршів Дмитра Павличка на ярмарку 9 квітня об 11.00 разом з дітками та озвучуватимуть разом із зіркою.

Подивитись мультик з минулої виставки можна за посиланням:

https://vsiknygy.net.ua/news/8677/

! Автор світового бестселера «Хижа» Вільям Пол Янг має українське коріння. На «Книжковий світ» письменник завітає, щоб представити український переклад твору.

Звернення Вільяма Пола Янга до українських читачів:

«Я ніколи раніше не був в країнах колишнього Радянського Союзу, і ближче Східної Німеччини і Сербії не наближався до цієї території. Але не лише з цієї причини я з нетерпінням чекаю поїздки до України − в країну з дивною і древньою історією. Мої предки по материнській лінії були українцями, що робить цей візит дуже важливим і значимим для мене. І, звичайно ж, я чекаю зустрічі зі своїми українськими читачами, дружнього і сердечного спілкування з ними».

 

! Як зі звичайного клаптика паперу зробити витвір мистецтва? Це знає майстер з виготовлення витинанок Олена Грищенко. Роботи майстрині – це не просто дитячі забавки, її ілюстрації прикрасили збірку творів Богдана-Ігоря Антонича «Велика гармонія».

Але все це далеко не все, що чекає на відвідувачів виставки!

 

У програмі крім іншого:

  • 9 квітня — Дитячий день вистава від дитячої студії імпровізації «Чорний квадратик», майстер-класи, конкурси, створення мультику.
  • Книжка і кухня:

7 квітня, четвер

13.30-14.30 «Груші в тісті» від Юрія Винничука 

8 квітня, п’ятниця

14.00-15.00 Фірмовий банош від Андрія Куркова 

16.00-17.00 Пісні вареники на всі смаки від Зірки Мензатюк 

10 квітня, неділя

13.00-14.00 Фірмова страва від Маргарити Січкар «Перець в анчоусах». Презентація книги «Щоденник успішної жінки» 

  • Книжка і театр:

9 квітня, субота

19.00 Вистава «Повернення в нікуди” від театру «Вавилон» 

8 квітня, п’ятниця

19.00-20.00 Вистава «Маска для розбитого дзеркала» від театру-студії «Міст» 

  • Книжка і кіно:

7 квітня, четвер

17.30 Показ фільмів за мотивами літературних творів від телепрограми «Аргумент кіно» 

8 квітня, п’ятниця

17.00 Демонстрація матеріалів фільму «Чорний козак» від Влада Чабанюка та Сашка Лірника 

Більш детальна інформація на нашому сайті в розділі «Виставки»

 

Партнер виставки – Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти — майбутнє України»

Інформаційні партнери: канал новин «24», Тві, радіо «Ера», День, Мета, Газета по-українськи, АртВертеп, Главред, кулінарний портал «Смачно», Буквоїд, Газета по-київськи, Вечірні вісті, 2000, Український тиждень