НАРОДНИЙ КАСТИНГ ЕРОТИЧНИХ ПОЕТІВ: ЛІДЕРИ ГОЛОСУВАННЯ!

Ось і настав довгоочікуваний момент істини! Як люблять казати у новомодних телешоу, лінії для голосування у Народному кастингу еротичних поетів закрито! Час оголосити найкращих! Як бачите, ми не говоримо «переможців», бо всі наші 55 учасниківуже переможці! Вони – сміливі, вільні, творчі та цікаві люди, у чому ви могли переконатися. Протягом 7 тижнів у 7 поетичних випусках «Друг Читача» представляв вашій увазі учасників Кастингу – шановних еротичних поетів. Голосування проходило на Фейсбуці. У голосуванні взяли участь близько 4 тисяч людей! І це, на нашу думку, головна наша з вами перемога! Це те, заради чого пишуться тексти, випускаються книги, придумуються усілякі конкурси, те, заради чого працюємо ми, «Друг Читача». Це – ваш читацький відгук та ваша небайдужість до творчості, літератури, вічного…

Народний кастинг еротичних поетів продемонстрував усім нам, що поезія жива і потрібна читачам. Глибоко помиляються ті, хто ставить на ній хрест. Вона житиме, поки є хороші автори і віддані читачі.  Саме завдяки прихильності серед читацької публіки і сформувався список ЛІДЕРІВ ГОЛОСУВАННЯ НАРОДНОГО КАСТИНГУ ЕРОТИЧНИХ ПОЕТІВ!

Вітаємо щасливців!

1. Юрій Луканов

2. Леся Мудрак

3. Русана Остапович

4. Анатолій Хромов

5. Лілія Демидюк

6. Наталя Трохим

7. Ірина Шувалова

8. Аня Лукьяненко

9. Юлія Шешуряк

10. Дмитро Лазуткін

11. Дмитро Войналович

12. Олена Заславська

13. Келя Ликеренко

14. Ярина Бурбан

15. Оксамитка Блажевська

16. Олександр Курінський

17. Андрій Шадрін

 

Усіх лідерів голосування ми раді запросити на кульмінацію Народного кастингу еротичних поетів, справжню поетичну феєрію – Ніч Еротичної Поезії, що відбудеться 6-го квітня о 18.00 на Київському книжковому ярмарку «МЕДВІН» у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (Салютна, 2-Б).

Крім наших улюблених учасників Кастингу, на Ніч Еротичної Поезії завітає зірка українського письменства, метр гострого слівця, автор славнозвісного вірша «Убий пі…раса»Юрко Винничук!

За результатами голосування та виступів 6 квітня на Ночі Еротичної Поезії видавництвом «Зелений Пес» буде вирішено, хто з учасників Кастингу стануть авторами другого видання популярної збірки «Ніч Еротичної Поезії». Тож, лідерам голосування не до спочивання на лаврах, вони мають проявити 6 квітня увесь свій артистизм, креатив і новації у читанні свого поетичного еротичного доробку.

Буде цікаво та гаряче! Приходьте самі та приводьте друзів!

. .

ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА УЧАСТЬ, ЗА ТЕ, ЩО БУЛИ З НАМИ!

ДО НАСТУПНИХ ЦІКАВИХ АКЦІЙ!

ХАЙ ЩАСТИТЬ!

Щиро Ваш

«Друг Читача»

 

УВАГА! Усіх лідерів голосування просимо написати на d_ch@skrynia.com.ua для підтвердження участі 6 квітня на Ночі Еротичної Поезії. 

 

.


 

  • Загалом супер. Ні Олени Пащук, ні Тетяни Бондар… Та й багатьох. Зато такий примітивізм як Хромов просунувся… Не важливо який ти є – головне красиво вклонитися…

    • Sawaocma

      Советую прочесть роман Сомерсета Моэма “Луна и грош” и поменять свое субъективное мнение об искусстве.

  • Анонімус

    Тут усе зрозуміло, як білий день: у кого більше друзів на фейсбуці, той і переможе. А еротична поезія плавно переходить в графоманію імпотентів.