Ніч з «Другом Читача»: еротична абетка від автора монументів Сталіну та Леніну

Раді вітати всіх, кому не спиться, кому сумно, самотньо чи просто нема, чого робити! Сьогодні ми розпочинаємо нову рубрику – Ніч з «Другом Читача», де ми будемо знайомити вас з усілякими літературно-пікантними та книжково-еротичними цікавинками, а ви у свою чергу маєте це діло детально обговорити і добряче відкоментувати!:) Адже байдужих після побаченого та прочитаного залишитися не повинно!

Увага! На Ночах з «Другом Читача» не шукайте порно та непристойності – тут панують лише еротика, високе мистецтво і найчистіші фантазії!
Також н
а Ночах з «Другом Читача» суворо заборонено перебувати неповнолітнім особам! 

У наш перший випуск ми хотіли б ознайомити вас з азами! Ну – аз, букі, веди… з абеткою тобто! Еротичною абеткою! Натрапивши на неї у нетрях Інтернету, наша редакція люб’язно вирішила поділитися нею з вами.

Нижче подана так звана «Радянська еротична абетка», а якщо бути точними, то перед вами – «Русская азбука из 36 букв от А до ижицы. Альбом эротических рисунков». Намалював цю еротичну грамоту  у 1931 році радянський скульптор-монументаліст Сергій Дмитрович Меркуров (1881—1952). Крім того, що на дозвіллі пан Меркуров розважав себе відвертими акварельними малюнками, він був ще й автором численних монументів Сталіну (у тому числі трьох найбільших на території СРСР) і Леніну. За свій доробок скульптора був удостоєний декількох сталінських премій. Папку з малюнками він підписав не своїм іменем, вказавши навіть роки життя вигаданого автора, але всі секрети рано чи пізно стають народним надбанням, що і сталося з цією еротичною абеткою!

Тож приємного вам перегляду! І надобраніч! І не забудьте залишити свій коментар!

 

 .

До наступної п`ятниці, до наступної ночі з «Другом Читача»!

Щиро Ваш
нічний вартовий «Друг Читача»


Зображення взяті з raruss.ru

 • Oleksa Dovbush

  Он воно як!!!)))) З нетерпінням чекаємо на наступну п”ятницю! Усім солодких снів!!!

  •  Та які сни!? Тут дій треба, а не снів!
   Автор монументів Сталіну… які ж люди, все таки, багатогранні…

 • Irina

  Повне “Бееее…” Ну до чого тут чорти з копитами??? Якось гидко-бридко… а малюнки, правда, вправні! Недарма дали скульптору премію Сталінську:) Заслужено! Ги:)

 • Mavka

  оу, поки мене не було у вас нова рубрика появилась. цікаво-цікаво… особливо, що буде далі)

 • H.T.

  А де ж “З” поділося?! Гарненькі картинки

  • Друг Читача

   Це як у дитячій загадці! … зникло “З”… хто лишився на трубі?:)

   “З” знов з нами)