Голі дівчата читають – Ніч з «Другом Читача»

Доброї ночі, дорогі наші нічні читачі! На минулому тижні ми вдало стартували з нашою рубрикою Ніч з «Другом Читача», де у деталях вивчили еротичну абетку. Сьогодні на нас чекає не менш захопливе знайомство з прекрасними дамами, що люблять читати. А таких «Друг Читача» дуже любить!

Уявіть собі: невеличка затишна зала, на сцені – великий диван, виходять чотири молоді жінки у халатиках і на підборах, жінки роздягаються, а далі все дуже нагадує традиційний сеанс читання дотепних та цікавих уривків з драматургійних творів, таких як Вайльдовий «Як важливо бути серйозним» і «Ляльковий будинок» Г. Ібсена. Ось такий вигляд мають «Оголені дівочі читання».

Цей різновид читань походить зі світу необурлеску і надихається бурлескним музичним шоу початку ХХ століття. Так скажуть критики. А обивателі та ті, хто називають речі своїми іменами, вважатимуть, що це просто група гарних жінок, які люблять публічно читати… голими. Не більше і не менше. Але байдужих не буде – це гарантія.

«Оголені дівочі читання» виникли у Чикаго в березні 2009 року завдяки ідеї американської бурлеск-діви Мішель Лямур та її чоловіка – фотографа Френкі Вівіда. Одного дня, коли Френкі був вдома, весь занурений у роботу, а Мішель відчувала себе самотньою, вона вирішила привернути його увагу – плюхнувшись на диван гола, почала читати вголос. «Це круто!», – прокричав захоплений чоловік. Ідея оголених читань як вид розваги крутилася в їхніх головах протягом декількох років, шукаючи потрібний формат. З відкриттям студії L’Amour ідея нарешті матеріалізувалася як публічний і водночас інтимний захід.

Після перших «Оголених дівочих читань» навала електронних листів почали надходити з різних міст по всій країні від леді, зацікавлених у відкритті своєї франшизи. З тих пір з’явилися близько 20-ти клубів по США і навіть за кордоном.

Ідейна натхненниця оголених читань Мішель Лямур про своє дітище: «Ми проводимо читання кожен місяць в моїй студії. Щовечора є тема, і кожна дівчина обирає свій матеріал, який може бути художньою чи науково-популярною літературою, це можуть бути пісні або вірші».

Організатори та учасники цього еротично-літературного шоу запевняють нас у тому, що у бурлеску вони розкривають свої тіла, а на оголених читаннях – свої душі.

Слухачі (можливо більш доречне слово «глядачі») говорять, що дуже швидко думки про те, що перед ними оголена дівчина, зникають, бо починає захоплювати текст та очі піднімаються догори.

Увага! На Ночах з «Другом Читача» не шукайте порно та непристойності – тут панують лише еротика, високе мистецтво і найчистіші фантазії!
Також н
а Ночах з «Другом Читача» суворо заборонено перебувати неповнолітнім особам! 

Тож приємного вам знайомства з гарячими та інтелектуальними дівчатами! Солодких снів! Не забудьте написати комплімент цим начитаним красунькам!

.

Для оголених читань для початку треба роздягтися….

.

Звісно, робити це треба гарно…

.

Місце для оголення тіла й душі має бути затишним…

.

Зручно та еротично присісти – запорука вдалих читань

.

Читають дівчата спочатку поодинці

.

і всі разом

.

хтось, закинувши нога на ногу…

.

хтось сівши на спинку дивана як на трон…

.

стоячи…

.

і отак…

.

переодягнувшись у пірата

.

чи у Чарлі Чапліна

.

чи відьмочкою на Хелоуїн…

.

Дівчата, читаючи, щиро сміються…

.

інколи навіть соромляться

.

показують ілюстрації з книжок…

.

а інколи і свої дупки, коли задувають свічечки на торті...

.

Ось на цьому торті:)

.

До наступної п’ятниці, до наступної ночі з «Другом Читача»!

Щиро Ваш
нічний вартовий «Друг Читача»


  • Mavka

    а голі чоловіки будуть?

    • ДЧ

       Шукаємо, але весь час трапляються жінки. Долучайтеся до пошуків