Овни радять читати у квітні. Книжковий подарунок для Овнів

Квітень цього року обіцяє бути нервовим та тривожним. Багата на події та враження перша половина місяця невдовзі зміниться періодом конфліктів та нерозумінь. Тут, певно, не обійшлося без впливу Овна, сузір’я якого вступає у свої права у другій половині березня. Основними рисами цього знаку є якраз активність, енергійність, прагнення завжди і в усьому бути першим, які іноді переростають у агресивність. Мабуть, саме імпульсивність та нетерплячість представників цього знаку вплинуть на загальну настроєву атмосферу місяця. Тому астрологи не радять планувати на березень справ, пов’язаних із відповідальністю та напруженням. Краще візьміть тайм-аут, подбайте про своє здоров’я, відпочиньте. Присвятіть більше часу та уваги своїм близьким та собі. Особливу увагу зверніть на душевний стан: уникайте стресів та перенапружень.
І, звичайно ж, читайте книжки ─ веселі та оптимістичні, про справжнє, добре, вічне. Енергійні, активні Овни, мабуть, порадять додати до цього списку побільше пригод. Тим більше, що книжку, у якій поєднувалися б ці якості, знайти неважко. Наприклад, новий твір Ірини Потаніної “Історія однієї істерії”. Це останній роман із тетралогії про пригоди Катерини Король ─ невгамовної романтичної авантюристки. Героїня – трішки наївна, але страшенно позитивна. Ніколи не хоче ніяких лих, усім бажає добра, але чомусь так виходить, що потрапляє в нестандартні ситуації і ще більш нестандартно з них виходить. Тут й інтрига, і кохання, і таємниця, і несподівана розв’язка. А ще ─ легкий іронічний стиль письма. Така книга точно зможе відволікти від проблем насущних і допоможе розслабитись.
Якщо ж серед ваших знайомих є Овни, то, готуючи подарунок до їхнього Дня народження, не забудьте про книжки. Амбіційні, незалежні Овни оцінять книгу, яка б підкреслювала їх самостійність. З цією метою можна впевнено дарувати будь-яку книжку із серії “Сам собі” видавництва “Зелений пес”. Це серія порадників на всі випадки життя, яка допоможе самостійно впоратися із будь-якими труднощами ─ будь то ремонт чи відновлення духовного здоров’я. Зважаючи на загальний весняний потяг до змін ─ як внутрішніх, так і зовнішніх ─ подаруйте Овну книгу “Сам собі перукар”. Корисний порадник навчить перукарському мистецтву в домашніх умовах, тож до “послужного списку” енергійного іменинника додасться ще один талант.
  • kristia

    подарунки радять чудові, але все ж таки, як справжній ОВЕН, люблю більше почитати фентезі )))

  • Cоля

    Круто)))А про Риб,шо,забули?