Про книжки-картонки та їх роль у розвитку дітей

malyatko-rozumnyatkoСьогодні, коли суперечка між паперовою книгою та її електронною версією в розпалі, дуже важливо зробити правильний вибір. Особливо, якщо йдеться про видання для дітей, адже ми завжди прагнемо давати їм усе найкраще, найякісніше і найкорисніше.

Згідно з останніми дослідженнями вчених читання книжок у їхньому традиційному вияві має безліч переваг і не криє в собі жодних загроз. Для найменших, коли тактильний та емоційний розвиток переважає над мовленнєвим, у світі дитячих книжок часто пропонують книжки-картонки. До асортименту виданьдля дошкільнят від Видавничого дому «Школа» увійшли книжки-картонки в різних форматах: від звичайного (книжки-картонки серії «Кращі українські казки», «Книжка-виглядайка», «Книжка-розкладайка», «Малятко-розумнятко», «Сторінки-цікавинки» тощо)  до мегаформату («РОЗВИВАТИКА» В. Федієнка), які містять повчальні й розвивальні віршики та улюблені казки, яскраво проілюстровані малюнками талановитих художників. Кращі автори, серед яких відомі дитячі письменники, кандидати педагогічних наук та майстри поетичного слова, розкривають різні найпотрібніші та найкорисніші теми, так необхідні для всебічного гармонійного розвитку дітей. Кожна книжка виготовлена з якісного щільного картону з дотриманням усіх санітарних норм та схвалена провідними психологами та педагогами. Важливо, що картонки містять округлі куточки, що робить їх безпечними для малят. А хвиляста форма більшості книжок-картонок активізує тактильну діяльність і сприяє розвиткові дрібної моторики дитини.

knyzhka-rozkladajka

Нещодавно «родину» картонок поповнили такі новинки: 1) Книжка з перекидними малюнками «Пори року» автора В. Федієнка

2) Книжки-виглядайки «Кіт у чоботях», «Червона Шапочка», «Троє поросят», «Бременські музиканти»

3) Книжки-розкладайки «Солом’яний бичок», «Троє поросят»

kit-u-chobotyah-vyhlyadajka-razvorot

Правила ввічливості, обережності, гарної поведінки, відомості про тваринний світ, природу та погодні явища, про цифри та літери, кольори, професії, іграшки, інструменти, транспортні засоби – обирайте будь-яку тему, розкриту в книжках-картонках Видавничого дому «Школа», аби ваше малятко справді виросло розумнятком.