Прокидайся, Книжковий Санто

Команда книгарні «ВсіКниги» вже втретє збирає Книжкових Сант зі всієї України, щоб запустити найріздвяніший книжковий обмін. Долучитися до нього може кожен, хо-хо-хо.

З дитинства ми звикли, що Санта бере на себе всі подарунки світу і здійснює  передріздвяні бажання. Але ніхто не дарує йому нічого натомість… Ми подумали, що залишати без подарунка найщедрішого рідзвяного персонажа несправедливо. Тому у нашому проекті кожен може не просто відчути себе Сантою, а ще й отримати пакунок з книжково-атмосферним наповненням.

giphy

Хто такий Книжковий Санта?

Це книжковий чарівник, який увесь рік дрімає в кожному книголюбові. Напередодні свят його будять книжкові феї зі «ВсіКниги». Вони турбуються про те, щоб усі Санти встигли обрати один одному подарунки, і кожен з них вчасно отримав свій пакунок. До речі, ви знали, що Книжковий Санта дуже чутливий до запахів? Особливо хвої, книжок та імбирного печива. Тепер ви розумієте, чому у нього завжди червоний ніс 🙂

Як стати Книжковим Сантою?

Стати Книжковим Сантою можна на сайті «ВсіКниги». Усе дууууже просто. Але, щоб сонний Санта нічого не наплутав, книжкова фея Аня (координаторка «ВсіКниги», яку ви знаєте, як Аню Гай або книжкового оленя) залишила для нього отаку інструкцію ↓

Що вирізняє Книжкового Санту з-поміж інших?

Доброта. Книжковий Санта точно знає, що дарувати подарунки так само приємно, як і отримувати. Своєю добротою він робить щасливішим не тільки того, кому дарує книжку. Він ділиться теплом із тими, хто найбільше потребує його перед Рідзвом, адже частину коштів з кожної книжки виділяють на благодійність.

Винахідливість. Як обрати подарунок тому, кого зовсім не знаєш? Справжнього Книжкового Санту це не бентежить. Він знається на людях і книжках.

Непередбачуваність. Ніколи не знаєш, яку книгу він для тебе приготував. Це відчуття так нагадує те, що ми переживали в дитинстві, коли розгортали подарунки. Здається, це одне з найприємніших хвилювань:

P. S.:

Залишаємо вам адресу резиденції Книжкових Сант і біжимо пекти печиво, щоб кожному Санті вистачило. Всім тепла 🙂