Коробочка-сюрприз READSIP — теплий книжковий подарунок для холодної зими

Дарувати і отримувати тепло — ось що важливо у передріздвяний час, особливо для книголюбів. Ми довго стежили за тими, хто багато читає, і виявили, що вони потребують тепла найбільше. Спеціально для них створили коробочки READSIP

Книжкова коробочка-сюрприз READSIP — це гаряча новинка від українських видавців, запашний напій, баночка солоденького додатку і мила листівка. Відкриваєте її — і поринаєте у атмосферу дива. Розмір цього дива ви можете обрати самі. READSIP пропонує стандартну коробочку-сюрприз за 570 грн із двома книжками та міні-коробочку за 370 грн з однією книжкою.

Подарунок для друга

Що подарувати близькій людині, закоханій у книжки? Здається, що ваш друг вже все перечитав. Ви розумієте, що це не можливо, але не знаєте, якої книжки йому бракує для повного читацького щастя. Команда READSIP стежить за новинками та бестселерами, щоб ваш подарунок був не тільки оригінальним, але й влучним.

Вашому другові книжки більше смакують з чаєм чи він любить почитати за ранковою кавою? Він надає перевагу трилерам чи драмі, детективам чи фентезі? Якщо ви знаєте відповіді на ці запитання, то зміст коробочки можна узгодити.

Сюрприз для себе

Зробити книжковий подарунок самому собі, а при цьому ще й зберегти інтригу? Це можливо. Незалежно від того, як сильно у вас розвинене книжкове чуття (а у наших читачів вого гостріше за ялинкові голочки), ви нізащо не вгадаєте, яка книжка всередині. Тож дивувати коробочкою-сюрпризом можна не тільки близьких, а й себе. Як це зробила книжкова блогерка Люда vyshnevyjcvit ↓

Причини дарувати READSIP

Книжечки. Ще ніхто не придумав кращого подарунку, ніж книжка. Принаймні, для тих, чиї книжкові полички продовжують поповнюватися новинками, а список книжкових бажань збільшується з кожним сезоном.

Настрій. Відкриваємо таємницю — святковий настрій не залежить від того, скільки днів ще лишилося закреслити до приходу святого Миколая, настання Нового року чи Різдва. Довгі-довгі вечори при світлі гірлянд, під запах цитрусових і з таємничим пакунком, який ви от-от відкриєте, можуть настати тоді, коли ви забажаєте.

Практичність. Коробочки READSIP, окрім того, що креативний, ще й дуже практичний подарунок. Уявіть ідеальний книжковий вечір. В одній руці — тепла чашка кави чи чаю, інша — тягнеться за чимось солоденьким після кожного прочитаного розділу. І безперервний шурхіт сторінок, у якому забуваєш, де зупинився, якщо під руками немає закладки — нею може слугувати будь-що, але краще щось гарне (наприклад, симпатична листівка). Здається, READSIP стежить за кожним вашим книжковим ритуалом, бо у коробочках все це вже передбачено.

Якість. Напої та солодощі потрапляють до коробочок не одразу. Спочатку вони проходять ретельний відбір, щоб ви смакували тільки найкращим.

Про кроки до омріяної коробочки можна дізнатися на сайті READSIP, а детальні описи і ще більше фото — знайти на сторінках у Facebook та Instagram.