MyBookmark — український бренд шалених книжкових закладок

Якщо ви коли-небудь бачили ніжки чи лапки, які визирають з-поміж сторінок, то знаєте, наскільки влучним є слово «шалений». Якщо вам дуже потрібна закладка, яка посилює любов до читання, то ви вже майже знаєте, де її знайти.Мистецтво

Ніжні закладки-ніжки на пуантах чи каблучках, кумедні лапки тваринок, магічні мітли, чобітки і хвости драконів, містичні скелети та зомбі. Закладки гармоніюватимуть із будь-якою книжкою, оскільки натхнення для їх створення феї MyBookmark часто черпають з відомих історій. «Аліса в Країні Див» і «Чарівник країни Оз», «Гаррі Поттер», «Гобіт» та «Гра престолів» — усі ці твори знайшли своє втілення у ніжках і лапках, які застрягли між сторінками улюблених книжок. Їхні герої відчайдушно прагнуть повернутися на сторінки своєї історії, і кожен із нас може їм у цьому допомогти.

Команда MyBookmark вже створила більше 160 дизайнів книжкових закладок і, здається, не збирається на цьому зупинятися. Унікальність бренду не тільки у незвичній формі закладок, а й у тому, що кожну з них феї MyBookmark виготовляють і розмальовують власноруч, тож ви не знайдете двох абсолютно однакових. Якщо ж ви захочете зробити свою закладку ще більш особливою, то можете придумати для неї власний надпис і навіть власний дизайн.

Як щодо портрету колеги чи логотипу компанії на закладці? MyBookmark має досвід створення брендових закладок найоригінальніших та найскладніших форм. Це може назавжди розв’язати проблему з вибором корпоративних подарунків. Тож більше ніяких чашок та флешок. MyBookmark — це мистецтво втілення геніальних ідей у простому книжковому аксесуарі.

Історія

Олена Мисник — засновниця MyBookmark і авторка найпершої закладки. Якось вона побачила ніжки ляльки, які стирчать із книжки, і спробувала повторити щось подібне із книжковою закладкою. Спочатку це був експеримент, який перетворився на хобі, а потім хобі перетворилося на стиль життя.

Географія

Закладками MyBookmark вже користуються у 90 країнах. Ці милі книжкові подарунки можна придбати у магазинах Канади, США, Франції, Італії, Китаю, Японії, Пакистану, ОАЕ, Уругуваю та Кувейту. Складно назвати ще бодай один український бренд, який може похизуватися такою географією.