Технологія доповненої реальності оживила «Алісу у Задзеркаллі»

Ілюстрації Євгенії Гапчинської знову ожили на сторінках історії про Алісу та її пригоди у чарівному світі. «Аліса у Задзеркаллі» — друге видання Льюїса Керрола, яке ожило за допомогою технології доповненої реальності.

Читати далі: «Алісу в Країні Див» оживить технологія доповненої реальності

«Read and play — читай і грайся. Це та ідея, яка лягла в основу «Аліси в Задзеркаллі». Ця історія просто створена для доповненої реальності, адже там Аліса проходить крізь дзеркало, яке і є її символічним втіленням. Льюїс Керрол у своїй книзі дав нам передумову для здійснення мрії», — зазначає Едуард Ахрамович автор ідеї створення «Аліса в Країні Див» і «Аліси в Задзеркаллі» з доповненою реальністю.

Магія починається вже на палітурці. Щоб оживити персонажів, варто скачати застосунок АТБ-WONDERLAND на планшет чи смартфон і навести камеру на зображення. Розпізнати інтерактивні ілюстрації допоможе розпізнати значок із кроликом, який біжить. Видання «Аліса у Задзеркаллі» містить 11 «живих» ілюстрацій, тоді як «Аліса в Країні Див» містила 6. Крім того, у застосунку до цього видання доступна гра та міні-мультфільм.

«Це продукт іншого рівня. З цією книгою ви можете цікаво провести з дитиною час — почитати, подивитися мультфільми і навіть пограти», — додає Едуард Ахрамович.

Перший тираж «Аліси у Задзеркаллі» складає 350 тис. примірників і перевищує стартовий тираж попередниці на 75 тис. примірників. Продаж книги стартував 17 квітня у мережі магазинів АТБ.

Ідея оживити обидві «Аліси» виникла у генерального продюсера Art Nation. Втілити її допомогла міжнародна IT-компанія Live Animations.