Яворівський назвав Тимошенко «Янакондою», а Герман – «Марусею-скорострілом»

Народний депутат від БЮТ Володимир Яворівський написав та видав невеликий роман під назвою «Найдовша ніч президента» (видавництво «Український письменник»).

Як повідомив кореспондент Gazeta.ua, хоч Яворівський в епіграфі пише, що всі події та персонажі книжки вигадані, тут можна впізнати сучасних політиків. Автор називає їх несправжніми іменами.

Наприклад, можна припустити, що Віктора Ющенка він назвав «президентом Павлом», його дружину – Ксенею, Юлію Тимошенко – «Янакондою», Віру Ульянченко – Людмилою, Віктора Януковича – Артуром, Ганну Герман – «Марусею-скорострілом».

У романі «бютівець» розповідає про події у ніч останніх президентських виборів та перші дні після них.

«Дуже хотів би, щоб українці прочитали цей роман, щоб вони побачили погляд на найвищу українську владу – на тих, хто нами керує. Думаю, що ніхто з моїх колег-прозаїків не знає її краще за мене. Переконаний, що я буду мати за свій роман багато неприємностей і від чинного президента, і від тих, хто вже відійшов», – додав Яворівський.

Він зазначив, що книгу видав у м’якій обкладинці для того, щоб вона була дешевою. За його словами, незабаром вона з’явиться у книжкових крамницях.

За матеріалами gazeta.ua

  • а шотам такого в цій книгі? Все всюди й так всі бачать даже невооружонним взглядом …Чи пан пісатєль Яворівський має надію на те шо презедентарій зверне вніманіє на цей шєдєвр? Наівний якийсь… Чи він не знає ринку літєратурного… Атам хто зна може його попросили шось писнуть для волни…А бамага тоже мягка? Ну тоєсть страніци мякші за обкладинку?