Максим Кідрук написав автобіографічний роман «Любов і піраньї»

Письменник та мандрівник Максим Кідрук цьогоріч презентуватиме новий роман «Любов і піраньї». Це автобіографічна книга про пригоди автора у Бразилії.

«30 січня цього року закінчив роман «Любов і піраньї». Презентуватиму його на Львівському форумі видавців. 2009-го серйозно посварився зі своєю дівчиною. З другом обмили це діло добряче й надумали їхати в Бразилією. Через тиждень з дівчиною помирився й вона влаштувала мені серйозну промивку мозку: «невідповідальний, постійно тікаєш від проблем, замість того, щоб їх вирішувати», бла-бла-бла. Погодився не їхати. Але тут дзвонить мій друг: «Чувак, я квитки купив», – розповів Gazeta.ua письменник.

У Бразилію він все-таки поїхав. Як вирішилась ситуація з дівчиною, Кідрук закликає прочитати вже у романі. У Бразилії полював на крокодилів і піраній, тому й назвав так.

Окрім автобіографічного роману, автор почав роботу над книгою у стилі техно-трилер.

«Батьком цього стиля називають Майкла Крайтона, який написав «Парк Юрського періоду». Я його великий фанат. Після того, як 2004-го він помер, ця ніша у світовій літературі лишилась практично порожньою. Мої подорожі й освіта дають змогу писати у цьому жанрі», – зазначив він.

Техно-роман – це жанр, в якому події розкручуються навколо реальної наукової проблематики.

«Аби пояснити читачу, в чому суть проблеми, навколо чого закручується сюжет й що це серйозний роман, а не якась стрілялка, треба проробити велику роботу в плані введення його в наукову проблематику. Для цього мене консультують три науковці: кандидат наук з хімії, психолог і програміст, який розробляв систему штучного інтелекту. Плюс моя технічна освіта дається взнаки. Події роману відбуватимуться в Україні та Іспанії. Головний герой – українець, який входить до міжнародної групи вчених, які вирішують цю проблему», – додав письменник.

gazeta.ua

  • Bedruk

    Skagy odne, wcho v romani “Lubov i piarii” dosut bagato brehni. Poizdky povnisty organizovyvalu ta proplachyvalu inshi ljydu. Ideya, vsi smiluvi vchunku (take jak kypatusja z piraniyamu) robulu zovsim inshi ludi!!! Maksum znae pro kogo ja!!

  • Vasya

    Bedruk bryzkaye zazdroshchamy)