Електронна версія нової книжки Братів Капранових вийшла раніше за паперову!

«Електронна та паперова книжки мають не конкурувати, а співпрацювати, – так вважають Брати Капранови. – Звісно, коли йдеться про легальний продаж. Тому що сьогодні папір та комп’ютер доповнюють одне одного, долучаючи до книжки різні групи читачів».

Саме з метою підтримання легального електронного книговидання Брати Капранови зважилися на експеримент – електронна версія нового роману «Щоденник моєї секретарки» з’явилася на півтора місяці раніше за паперову. Вона доступна на сайті BookLand.


Цей роман разюче відрізняється від інших творів Братів Капранових.

«Це – спроба глянути очима нормальної людини на життя українського вищого світу. Люди, які вважають, що визначають долю країни, зазвичай не публічні, бо великі гроші люблять тишу, а справжні доленосні рішення ніколи не потрапляють на шпальти газет. Однак у цих людей є дружини, коханки, дочки – саме вони виблискують на ґламурних вечірках, ведуть шоу на телеканалах. А сини та племінники розсікають вулицями на дорогих тачках і крутять амури з моделями.


Герой нашого роману є частиною цього світу. І саме з його допомогою читач отримує унікальну можливість побачити правду, а не її ретушовану версію.


Колись книжка Фредеріка Бегбеде «99 франків» наробила багато галасу через те, що в ній показано реальні механізми та підкилимні стратегії рекламного бізнесу. Так само вразила читачів Лорен Вейсбергер, яка у романі «Диявол носить Прада» викрила реалії світу моди.

Ми маємо перевагу перед згаданими авторами, бо український бомонд є ще незрілим і не вміє як слід охороняти свої таємниці. Через це погляд нашого героя (а значить і читача) сягає усіх темних кутків, які приховують «господарі життя»: від бізнесу, піару та політтехнологій – до гламуру, телебачення, мистецтва і глянцу.


Нам свого часу довелося працювати у серйозному бізнесі, і щойно виникла ідея «Щоденника», ми взялися згадувати події, свідками яких були. Однак коли в романі було поставлено крапку, стало зрозумілим, що використати вдалося менш ніж десяту частину згаданого. І причина проста – якби ми написали все, ніхто б не повірив, що це правда.


Отже герой нашої книжки ходить тими самими стежками, що й ми, бачить тих самих людей та є свідком тих самих подій. Тільки на відміну від нас, він має право розповісти про них відкрито. Саме тому ми попереджаємо: усі факти, що їх описано в романі, є справжніми. Але усі герої є вигаданими. Збіги, здогадки, в тому числі і правдиві, ми залишаємо цілком на сумлінні читача,»– попереджають автори.

Паперову версію роману буде презентовано на Львівському Форумі видавців.

 

А електронну версію можна знайти тут.


Смачного читання!

 

«Друг читача»