Тимошенко у СІЗО читає Шкляра та Льосу

Колишня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко у перервах між засіданнями суду та іншими подіями заґратного життя віддає перевагу не лише телевізору та комп’ютеру, а й читанню. Леді Ю попросила передати їй у СІЗО роман Василя Шкляра «Чорний Ворон» і «Війну кінця світу» Маріо Варгаса Льоса. Найближчим часом ув’язнена хоче прочитати нову книгу «1Q84» Харукі Муракамі, «Повний назад» і «Історія краси» Умберто Еко, «Непрості» Тараса Прохаська, твори Антона Чехова, повідомляє Кореспонедент.net.

Не забуває екс-прем’єрка і про законодавчу літературу. Ще б пак! Їй вона зараз дуже потрібна! Раніше Тимошенко вже передали Кримінально-процесуальний кодекс і Конституцію України.

Активно обговорювана тема читання ув’язнених українських політиків на прикладі Юрія Луценка, здається, знайшла своє продовження.

Нагадаємо, що, перебуваючи у слідчому ізоляторі, екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, активно закликав до читання кожного і робив це сам. Партія «Народна самооборона» не скупилася навіть на повні списки прочитаних їхнім лідером книжок. У колі читацьких інтересів Юрія Луценка – «Чорний Ворон» Василя Шкляра, «Записки українського самашедшого» Ліни Костенко, а також різні філософські, історичні, економічні праці, навіть ілюстрована історія костюма тощо.

 

«Друг читача»

 • Mavka

  оу, то вона не тільки “Червоні вітрила” читає?

 • Mavka

  оу, то вона не тільки “Червоні вітрила” читає?

 • zluka

  А Луценко зараз Борхеса читає. Цікаво, а якщо посадити Януковича, яку книжку він попросить? Буквар?

  • Старший Брат

   Наперстки він попросить.

 • zluka

  А Луценко зараз Борхеса читає. Цікаво, а якщо посадити Януковича, яку книжку він попросить? Буквар?