В американській пресі обговорюють скандал із плагіатом всеукраїнського масштабу

Закордонна преса не перестає коментувати ситуацію, пов’язану з плагіатом у книзі «Opportunity Ukraine» авторства Президента України Віктора Януковича. Учора в публікації «Who wrote the book? Ukrainian president accused of plagiarism in new publication» («Хто написав книгу? Український президент звинувачений у плагіаті в новій публікації») цю історію смакувала американська впливова газета The Washington Post.

В публікації обговорюється вся історія плагіату, пов’язана з англомовною книгою Януковича «Opportunity Ukraine», починаючи від першого обґрунтованого звинувачення на сторінках (і сайті) видання «Українська правда», а також про текст, безцеремонно скопійований із сайту рефератів, до відмови письменницької спілки в Австрії підтримувати презентацію книги українського президента на Франкфуртському книжковому ярмарку, що відбувся цього місяця.

У статті нагадують, що український президент, що часто виглядає грубим і невихованим, славиться «орфографічними помилками, плутає геноцид з генофондом, та не розрізняє балканські країни Косово і Чорногорію».

«Друг читача»