Книжковий ярмарок «МЕДВІН – Книжка року-2011» відкриє рік культури в Україні

2012 рік в Україні оголошено роком «Розвитку культури і відродження музеїв, входження України до світового культурного простору». Ярмарок «МЕДВІН – Книжка року-2011», який пройде 8-10 грудня у «КиївЕкспоПлазі» (вул. Салютна, 2-Б), стане стартовим для цього проекту.

Книжковий ярмарок найкраще місце для культурного обміну. Його цікава та насичена програма не дасть засумувати ні дітям (10 грудня – Дитячий день), ні батькам: повно-повнісінько найсмачніших книжок, цікавих письменників, автограф-сесій, літературно-музичних проектів, ігор, вистав, більше 150 безкоштовних майстер-класів з різних напрямів рукоділля…

А Всеукраїнський рейтинґ «Книжка року» в перший день ярмарку підведе підсумки 2011 року та назве переможців. Уперше організатори поєднають книжки з модою – церемонія нагородження гармонійно переплітатиметься з показом етноколекцій.

Поряд з книжковим ярмарком відбуватиметься виставка «Творчість, рукоділля та хобі».

 

Скоро новорічні свята, а книга була, є і буде найкращим подарунком!

 

Приходьте з дітьми – подаруйте їм світ казок!

 

 

Ярмарок «МЕДВІН Книжка року-2011» відбудеться 8-10 грудня у «КиївЕкспоПлазі» (ст. м. Нивки, вул. Салютна, 2-Б, 3 павільйон, термінал К) з 10.00 до 18.00.

Урочисте відкриття ярмарку продовжиться нагородженням лауреатів Всеукраїнського рейтингу «Книжка року» та розпочнеться 8 грудня о 16.00 в залі презентацій (термінал К).


Організатор виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми Брати Капранови.

 

Інформаційні партнери: 5 канал, 24 канал, радіо «Ера», УНІАН, ІА «Регіональні новини», Український тиждень, «Країна», Газета по-українськи, газета «День», МЕТА, Главред, Буквоїд, Вечірні вісті, Інтерфакс, газети «2000», «Аргументи і Факти», «Комсомольська правда в Україні».