Поетично-музичний бум на зимовому «МЕДВІНі». ПРОГРАМА

Ще не так давно поєднання поезії та музики виглядало дивним. Зараз це стало трендом. Уявити книжкову виставку, ярмарок чи Форум без співаного слова тепер не можливо.

На ярмарку «МЕДВІН – Книжка року» 9 грудня на відвідувачів чекає справжній поетично-музичний бум. За п’ять годин відбудеться чотири абсолютно різні виступи: щось більш музичне, щось більш поетичне, щось більш ліричне, а щось – запальне.

 

Хедлайнер – спеціальний гість з Кіровограда, зірка Вечорів Еротичної Поезії, автор геніальної пісні «Зустрів Табачника – дай йому підсрачника» – Євген Манженко-Сталкер! Таке пропустити не можна!

 

Програма:

13.00-13.30 Співана поезія від Нелі Франчук та Грицька Лук’яненка

13.30-14.00 Музично-поетичне дійство від літстудії «Перехрестя»

14.30-15.30 Поетично-музичний молодіжний десант. Модерує – Сергій Пантюк

15.30-16.00 Співана поезія від Євгена Манженка-Сталкера, зірки Вечорів Іронічної Поезії

Вхід вільний.

 

Увага! Книжковий ярмарок змінив місце розташування: зимовий «МЕДВІН» пройде не в університеті фізкульту, як це було раніше, а у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

 

Ярмарок «МЕДВІН – Книжка року-2011» відбудеться 8-10 грудня у «КиївЕкспоПлазі» (ст. м. Нивки, вул. Салютна, 2-Б, 3 павільйон, термінал К) з 10.00 до 18.00.

Організатор – виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми – Брати Капранови.


Інформаційні партнери: 5 канал, 24 канал, радіо «Ера», УНІАН, ІА «Регіональні новини», Український тиждень, «Країна», Газета по-українськи, газета «День», МЕТА, Главред, Буквоїд, Вечірні вісті, Інтерфакс, газети «2000», «Аргументи і Факти», «Комсомольська правда в Україні»