Перші підсумки боротьби влади з Винничуком: вірш «Убий підараса» став хітом, з’явилося відео на Youtube, російський та англійський переклади

Скандал, який розпочав комуніст Леонід Грач навколо творчості Юрка Винничука, призводить до логічних наслідків. Письменник не встигає давати коментарі та інтерв’ю. Вірш, який у вересні вперше з’явився на Facebook, де його прочитало хіба що кількасот людей, а потім почуло вісімдесят глядачів «Ночі Еротичної Поезії», сьогодні став інтернет-хітом. Його передруковують сайти і навіть газети розглядають можливість розмістити скандальний твір. З понеділка тільки на «ДЧ» сторінку з віршем відвідало 17 тисяч читачів (!), у мережі ж кількість переглядів складає десятки тисяч. З’явилися навіть російський та англійський переклади, а в Youtube – запис знаменитого тепер виступу на «Ночі Еротичної Поезії».

Здається, комуніст Грач розраховував зовсім не на такий результат… Чи, може, саме на такий?

.

 

Друг Читача

 • Библиотека ХГУПТ

  Миллионы мух не могут ошибаться.

 • Та таке… еротика має бути еротичною, а не огидною.
  Хтось сказав матюк… інші захоплено аплодували.
  А чому ви радієте, шановні? Вірш сіренький. Тільки й того, що його читав Винничук. Де він був років з п’ять тому? Даремно його помітили і додали значимості…Спершу хай шановні митці повбивають пі….сів у собі.
   
  Чия це мрія? Щоб в нових країнах,.

  Збудованих на
  наших помилок руїнах,.

  Постали обеліски
  членам до небес.

  На втіху дурникам
  такий прогрес…

  • Olga

   Винничук завжди був і є Винничуком , зі своєю громадянською позицією і відкритим забралом ! А що за “сірість ” тут обізвалася ? Чи не та , що  там настукати і тут нагадити ?!

   • Тетяна

    Олю, це обізвався той, кому страшно. Він з команди під***са. Йому не смішно і йому вже давно не еротично. А на Україну, отже, чекає новий Майдан. Бо вона вже СМІЄТЬЯ над поганню!

    • Спершу хай шановні митці повбивають пі….сів у собі. Анонімні закиди… переходи на особистості це і є ваш рівень?
     Така моя думка. І шо?