Глядачі “Ночі Еротичної Поезії” разом декламували “Убий підараса” і закликають усіх у такий спосіб підтримати Винничука

Учасники та глядачі “Ночі Еротичної Поезії”, яка відбулася у київській книгарні “Є” висловили свою підтримку Юркові Винничуку, якому зараз намагаються “шити справу” прокуратура та міліція. Але замість писати листи та збирати підписи присутні вирішили висловити свою підтримку за допомогою спільної декламації скандального вірша “Убий підараса”. “Історія з Винничуком – випадок типового стукацтва, – вважають Брати Капранови, організатори вечора. – Такий собі Володимир Бондаренко прийшов на виставку, щось там почув, побачив і написав донос у райком компартії, а ті – в прокуратуру. Цьому треба дати рішучу відсіч, інакше ми не зможемо збиратися на мистецькі акції, а будемо завжди озиратися, чи немає тут стукачів. Тому усі присутні незалежно від свого ставлення до творчості Винничука та до його особистого життя взялися декламувати “Убий підараса”.
Читачі та поети закликали усіх, хто має відношення до літератури та мистецтва, усіх, хто цінує свободу слова і ненавидить стукачів, приєднатися до протесту і на усіх мистецьких, літературних та інших публічних акціях хором декламувати “Убий підараса” – це буде значно дієвіше за петиції та звернення.

Друг Читача

 • Anna

  Це була найкраща Ніч Еротичної Поезії!

  • Редакція

   Далі буде

 • В России партию власти именуют теперь не иначе, как Партию жуликов и воров.
  Похоже, у Партии Регионов, к выборам формируется общеупотребительная партийная кличка – Партия Пи…расов или просто Пи…Расы.
  Что
  же до Самого Главного Рыгионала – он уже давно гордо носит титул
  Главного Пи…раса или просто Пи…раса с большой буквы.