«Срібна читацька Книга» шукає нових юних співавторів

В суботу 11 лютого о 12:00 проект «Срібна читацька Книга» запрошує до Книгарні «Є»  на дитячі читання. Творча майстерня проекту – це знайомство з митцями та пошук юних талантів. Впродовж зустрічі з письменниками та художниками діти створять одну із сторінок спільної рукотворної книги.

На зустріч завітають казкотерапевт Катерина Єгорушкіна та відомий художник-ілюстратор Кость Лавро. Разом з письменницею Євгенією Пірог (Казкарка Джінні) відбудуться майстрування, читання, тобто очікується активний відпочинок.

Хтось із присутніх дітей стане 300-тим дитячим співавтором книготворення! Це може бути першим реальним кроком у творче майбутнє. В цьому допоможуть і творчі конкурси проекту для юних літераторів та художників.

Нагадаємо, що в жовтні 2011 розпочала свій лік рекордна книга: окрім величезних габаритів, вона має неймовірну кількість співавторів. Серед співавторів казкової історії безліч цікавих майстрів своєї справи – письменники Сергій Гридін, Сашко Дерманський, Віта Левицька, Олександр Есаулов, Сергій Пантюк, Леся Воронина, Іван Андрусяк, майстр витинанки Олена Тихонюк, художники Марися Рудська, Віталій Кириченко, Тетяна Гущина, Наталя Попова, Ольга Кокошко, Анна Говдя, львівські письменники та художники, а також співачки та автори пісень Ілларія, Соломія, Оксамита…

Найсильніша людина планети Василь Вірастюк теж створював з нами сторінки чарівної книги!

Проект підтримали видавництва літератури для дітей – Зелений Пес, Грані-Т, Країна мрій, проект Жирафа Рафа, Ідея Медіа, Видавництво Старого Лева, Прудкий Равлик…

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота».
Початок – о 12:00. Вхід вільний.