НАРОДНИЙ КАСТИНГ ЕРОТИЧНИХ ПОЕТІВ: ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ! (ОНОВЛЕНИЙ)

♥ 14 лютого – День Святого Валентина, ♥ День Закоханих ♥ ! З чим вас усіх і вітаємо! Але це ще не всі чудові приводи посвяткувати! Сьогодні, 14 лютого, завершився Перший етап Народного кастингу еротичних поетів, оголошений книжковим порталом «Друг Читача»! Народний кастинг еротичних поетів – це не лише літературна акція, яка допоможе авторам заявити або ж нагадати про себе та позмагатися один з одним у еротично-поетичному хисті, а нам, читачам, вкотре насолодитися різнобарв’ям еротичної поезії, а й реальна можливість стати однією/одним із авторів другого видання популярної збірки «Ніч Еротичної Поезії»!

Протягом двох тижнів з 1 до 14 лютого книжковий портал «Друг Читача» приймав заявки на участь від молодих та вже знаних поетів та поетес. Одні у заявках розказали про себе все – від трудової діяльності до поштового індексу. Інші заховалися під таємничими псевдонімами. Одні відгукнулися у першу годину після оголошення Кастингу, інші тягнули до сьогодні. Були й ті, хто надіслав вірші, а на наступний день писав нам з проханням видалити його зі списку учасників і забути про це. Цікаво, чому? Через небажання зізнатися в авторстві таких віршів? Чи через нещодавній скандал навколо «порнотворчості» Юрка Винничука – учасника першої збірки «Ніч Еротичної Поезії»?

Перед тим, як ви дізнаєтеся імена наших сміливців, варто ще сказати про географію та зірок!

Географія вражає. І вражає навіть не те, що наших сміливців розкидало від Коломиї до Луганська, а те, що є й закордонні гості! З самого Нью-Йорку! Але про це докладніше трохи згодом!

А щодо зірок – то новачкам еротичної поезії доведеться нелегко, адже серед учасників є знані метри еровіршів, учасники першої збірки «Ніч Еротичної Поезії» – Келя Ликеренко, Дмитро Лазуткін, Леся Мудрак!

 

Реєстрація учасників буде припинена 14 лютого о 23:59! А поки, зустрічайте учасників Народного кастингу еротичних поетів!!! Подаємо їх в алфавітному порядку.

.

1. Барліг Олесь
2. Блажевська Оксамитка
3. Бондар Тетяна
4. Бурбан Ярина
5. Вакуленко-К. Володимир
6. Войналович Дмитро
7. Ганошенко Юрій
8. Грищенко Микола
9. Дроздюк Віра
10. Ейра
11. Єгорушкіна Катерина
12. Єщенко Марина
13. Жаржайло Михайло
14. Задунайській Фавн
15. Заславська Олена
16. Захабура Валентина
17. Зінченко Сергій
18. Кельман Лана
19. Княжич Діма
20. Коверзнєв Костянтин
21. Кошляк Алла
22. Курінський Олександр
23. Лазуткін Дмитро
24. Лижов Макс
25. Ликеренко Келя
26. Лукьяненко Анна
27. Луканов Юрій
28. Марченко Максим
29. Мисько Сергій
30. Московчук Дар’я
31. Мудрак Леся
32. Недзельницький Андрій
33. Олексієнко Віталій
34. Остапович Русана
35. Очеретяний Євген
36. П’ятаченко Сергій
37. Паламарчук Злата-Зоряна
38. Пашук Олена
39. Радченко Юні
40. Середа Сашко
41. Тиха Соломія
42. Трохим Наталя
43. Хвостова Ольга
44. Хромов Анатолій
45. Череп Тетяна
46. Шадрін Андрій
47. Шешуряк Юлія
48. Шийчук Андрій
49. Шувалова Ірина
50. Шунь Марія

.

До 23:59 14 лютого таки встигнули подати заявки ще декілька поетів! Отже, у Кастингу беруть участь 55 поетів! З чим нас усіх і вітаємо! УРА!)

Ось і ті, хто встигли долучитися:.

51. Антоненко Ярина
52. Брижак Марта

53. Горбачевська Єлизавета

54. Демидюк Лілія

55. pirhospr

.

Вірші учасників будуть публікуватися щосереди на сайті «Друг Читача». Завтра буде перша публікація з віршами перших учасників. Також буде розпочато голосування на Facebook!

Як і було обіцяно, автори найкращих віршів будуть запрошені на Ніч Еротичної Поезії, яка відбудеться під час весняного Книжкового МЕДВІНу (6 чи 7 квітня), а згодом їхні вірші увійдуть до однойменної збірки.

.

Дорогі читачі, слідкуймо разом за цими еротично-поетичними іграми!

.

Щиро Ваш

«Друг Читача»