В Україні започатковано премію за найкращий опис сексу в художній літературі

Міжнародний конкурс романів, п’єс, кіносценаріїв та пісенної лірики про кохання «Коронація слова» оголошує про встановлення спеціальної премії за найкращий опис сексу в художній літературі «Спокуса». Про це повідомляє офіційний сайт конкурсу.

Журі конкурсу серед творів, що вже надійши на адресу «Коронації слова», а також серед творів, які було опубліковано протягом останнього року, відбере тексти з найкращими сексуальними сценами та оголосить список фіналістів вже 30 квітня.

Переможці премії «Спокуса» отримають:

І місце – 50 тисяч грн.

ІІ місце – 25 тисяч грн.

ІІІ місце – 15 тисяч грн.

Лауреати та дипломанти конкурсу несуть відповідальність за сплату податків.

Як повідомляють організатори, умови конкурсу «Спокуса» наразі узгоджуються з Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі.

Нагадаємо, що існує щорічна британська премія за найгірший опис сексу в художній літературі (Bad Sex In Fiction Award), яка вручається британським журналом Literary Review, та яку минулоріч отримав Девід Гутерсон.

Таким чином, українська премія буде своєрідною альтернативою британській і демонструватиме відмінності у ставленні до сексу в українській та британській традиціях.

За матеріалами Koronatsiya.com

1.04.12

  • Stypka

    класний прикол на 1 квітня. Молодці.

  • Який прикол? інформація – є – значить хай платять.А то перше квітня, перше квітня…