Через першоквітневий жарт «Друга Читача» конкурсу «Коронація слова» доведеться заснувати премію за найкращий опис сексу?

1 квітня книжковий портал «Друг Читача» розмістив кілька жартівливих новин, які наступного дня передрукував ряд Інтернет-видань.

Це були новини про те, що тепер вступ до Спілки письменників став платним, що Стівен Кінг презентує у Книгарні Є свій новий роман «11/22/63», що «Коронація слова» започаткувала премію за найкращий опис сексу в літературі «Спокуса», а також інформація про те, що французький кіномагнат та герцог запропонував Ірен Роздобудько серію екранізацій її творів, а також руку і серце, і що Габріель Гарсіа Маркес має українське коріння.

Жартівлива новина про заснування премії за найкращий опис сексу «Спокуса» отримала, напевно, найбільше передруків, що може бути пов’язане з візуальною складовою новини, створеною спеціально.

У зв’язку з тим, що 1 квітня припало на неділю, усі новини, опубліковані цього дня на порталі «ДЧ» були жартівливими та під кожним матеріалом для гарантії, що читачі та журналісти зрозуміють жарт правильно, було додано ще одну дату – 1 квітня. Але деякі новини виглядали настільки переконливо, що спокусили навіть журналістів.

Нагадаємо, що портал «Друг читача» має давню традицію жартувати на День сміху. Так, 1 квітня 2011 був опублікований жарт про те, що видавництво «Фоліо» готує політкоректну версію роману Василя Шкляра «Чорний ворон». Після того до видавництва дзвонили з проханням відвантажити політкоректну версію роману.

Друг Читача