Названо лауреатів Літературної премії «Благовіст»

9 квітня на засіданні Секретаріату НСПУ оголошено імена цьогорічних лауреатів Літературної премії «Благовіст». Ними стали в номінації «Поезія»: Михайло Батіг з м. Тлумач Івано-Франківської обл. за книжку вибраних поезій «Про синє море й січових стрільців», киянка Анна Малігон за поетичну збірку «Переливання крові», Лідія Повх з Ужгорода за поетичну збірку «Навздогін Вергілію» та Неоніла Стефурак з Івано-Франківська за поетичну частину книжки «Заметіль».

У номінації «Перша книжка автора» першість отримала молода київська поетка Ірина Шувалова за збірку «Ран», а в номінації «Народознавство» – Оксана Радушинська з м. Старокостянтинів Хмельницької області за книжку казок «День полив’яної казки», компакт-диск «Намисто українських свят» та цикл публікацій «Скарби родоцвітові».

У номінаціях «Проза» та «Літературознавство» лауреатів визначено не було.

Також, окремим рішенням Секретаріату НСПУ грошову частину преміальної винагороди збільшено удвічі – до 1000 гривень.

Нагадаємо, що Літературна премія НСПУ «Благовіст» є однією з популярних і престижних премій. Серед її лауреатів за минулі роки є такі відомі письменники як Марія Матіос, Роман Скиба, Володимир Кашка, Марина Павленко, Богдан Стельмах, Віктор Терен, Олександр Жовна, Надія Степула та інші.

Укр.літ