Оксана Забужко і сестри Тельнюк презентують у Києві «музику для зачаття нового покоління»

Нова програма Галі та Лесі Тельнюк «Дорога зі скла» (пісні на вірші Оксани Забужко) буде представлена столичному глядачеві 27 червня о 19:00 у театрі «Сузір’я» (вул. Ярославів Вал, 14-б).

«Дорога зі скла» (музика Лесі Тельнюк) – це музика надії, передана новою українською унікальною вокальною школою з відтінками драматизму, ліризму, інтимності та мелодекламації. Це театральне дійство, висловлене сучасною музично-поетичною мовою.

Аналогій проекту немає не лише в Україні, але й у світі, переконують співачки.

Супровід, що складається лише з трьох віолончелей – вишукане тло, на якому інтонації, тексти, що переходять часом на магічний шепіт, підсилюють ефект очищення.

«Дорога зі скла» — музика для зачаття нового здорового українського покоління. У ній закладені інтелектуальні та героїчні коди наших предків: сила, любов, здоров’я, віра, незламність», – зазначено в анонсі до події.

Сестри Тельнюк  – заслужені артистки України та лауреати премії імені Василя Стуса. Разом з Оксаною вони без перебільшення два величні явища, що об’єдналися у поетично-музичний елітний проект під назвою «Дорога зі скла».


Газета по-українськи