Асоціація книговидавців б’є на сполох: пільг для української книги не буде

Учора Мінфін і ДПС оприлюднили свій намір знищити національну книгу, як заявляє президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін. Нагадаємо, в  підготовленому проекті змін до Податкового кодексу передбачено ліквідацію з 01.01.2013 року податкових пільг для української книги і друкованих ЗМІ.

Олександр Афонін у письмовому зверненні до всіх, кому небайдужа доля української книги, так коментує ситуацію, що склалася:
«В умовах стрімкої моральної, культурної інтелектуальної деградації значної частини населення України Мінфін, на неодноразові звернення, пропозиції і вимоги Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, щодо необхідності термінової розробки і реалізації Державної програми популяризації української книги і читання, відповідав, що така програма «передчасна»! І от нарешті вони знайшли спосіб «радикально покращити» стан книги і читання в країні…».
Друг Читача

  • Обиватель

    Владі- мова не потрібна, молоді- вистачає російськомовного Інтернету з латинізмами, люди середнього віку- майже не читають, бо намагються вижити. Книги стають минулим, а на українській мові- просто раритетом…..

  • Galinanvorko

    Болісно читати коменти російськомовного населення про якоби утиски їх права спілкуватися рідною мовою. Про яку справедливіть йде мова, коли я не можу знайти книги українською ні в електронному варіанті, ні в друкованому. Вчора буквально відвідала книгарню – із усього асортименту книг 10-15 українською, решта – російською. Ще якби ці книги не користувалися попитом, було б зрозуміло. Але навіть російсьмовні рекомендують читати Кінга в українському перекладі, бо він просто шедевральний. То яка причина???  Де тут український націоналізм чи то фашизм, як тепер називають патріотів  України???