Янукович підписав «мовний» закон

Президент України Віктор Янукович підписав Закон №5029-VI «Про засади державної мовної політики» .

Про це повідомили у прес-службі президента.

Також Янукович доручив Кабміну утворити робочу групу із залученням громадськості, відомих діячів освіти, науки та мистецтв, провідних фахівців із мовних питань для розробки та внесення системних пропозицій з удосконалення законодавства щодо порядку застосування мов в Україні.

Як йдеться в дорученні, метою діяльності створюваної робочої групи є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території держави, гарантування вільного розвитку, використання і захисту всіх рідних мов громадян України, виконання зобов’язань, взятих за міжнародними договорами з цих питань, та подальше впровадження європейських стандартів у цій сфері.

У дорученні Президента також йдеться про необхідність забезпечити невідкладне розроблення із залученням зазначеної робочої групи та затвердження Державної програми всебічного розвитку і функціонування української мови.

Українська правда

  • Ia

    Пишу по-русски для тех, кто, живя в Украине, так и не выучил украинский язык, Чтоб поняли. Чтоб дошло. Закон запустит маховик этнического кофликта. Уже запустил.Раскол страны еще не так явен. Еще нет боев, расстрелов только за то, что ты русско- или украиноязычный, нет этнических чисток.Все это в будущем. По всей видимости, в нашем с вами будущем. А теперь по-украински. З чим вас і вітаю !