«Сердечна терапія» від Міли Іванцової

Виходить новий роман Міли Іванцової – «Сердечна терапія».

Доживши до тридцяти років, Яна відкриває для себе, що вона не така, як інші. І незабаром комірчина, орендована в дитсадку, де вона навчає жінок рукоділлю, перетворюється на сповідальню. Люди йдуть до бездипломного «психотерапевта» за порадою знайомих, яким вже допомогло. Приходять і розповідають свої історії, виливають наболіле. Але Яна вкрай рідко дає поради. У неї дар слухати і… дивним чином «вирівнювати»  стан своїх пацієнтів.

Професорська дружина, чоловік якої розшукав у соцмережі своє перше кохання, відчуває себе на краю прірви, нянечка дитсадка, яку б’є чоловік, а та не знає, як бути, інші люди та їхні проблеми входять у життя молодої самотньої жінки. Але одного разу вона втручається в чужу історію. Чи має на те право психотерапевт? А психотерапевт без диплома?
«Герої роману – сучасні люди різного віку, які мешкають в Києві чи то завжди, чи переїхавши сюди кожен зі своєю метою в житті. Професор-атомщик, дитячий кардіохірург, провінційна майстриня-рукодільниця, змушена виживати в столиці заради маленької доньки, яка мріє стати балериною, бізнесмен, господиня модного ательє, дивна парочка з кінокамерою та мікрофоном, яка ставить всім одне питання «Що таке ЩАСТЯ?» – ось персонажі мого роману. І, звісно, Київ. Моє улюблене місто та впізнавані,  дорогі багатьом місцини столиці. Київ – це, мабуть, головний герой, який терпить нас усіх в собі, на собі, лікує наші рани, вибачає наші глупства і живе далі», – ділиться письменниця.
Презентують книгу під час Форуму видавців у Львові.
Друг Читача