Львівський журналіст видав збірку документальних оповідань про нашу міліцію

Журналіст часопису правоохоронних органів «Міліцейський кур’єр» Юрій Скобало видав збірку оповідань «Слідами злочинів».

Про це Вголосу повідомили у ВЗГ ГУ МВС у Львівській області.

До книги увійшло 30 документально-публіцистичних оповідань, підготовлених на основі реальних подій, які трапилися упродовж 1995 – 2012 років на території Львова.

У вступному слові автор книги Юрій Скобало зазначив, що у своїх оповіданнях він висвітлив «позитивний досвід правоохоронців, котрі нерідко ризикуючи власним життям та здоров’ям, викривали та затримували злочинців».

Автор описує роботу оперативників Державної служби боротьби з економічною злочинністю, карного розшуку, слідчих, працівників «убойного» відділу, бійців УБОЗу та «Беркуту», патрульної служби міліції та інших служб.

«Це ті люди, які відіграли основну роль у розкритті резонансних злочинів, затриманні рецидивістів, особливо-небезпечних злочинців, убивць, досвідчених «домушників», «угонників», пройдисвітів, розшуку громадян, які роками переховувалися від правосуддя. Саме завдяки правоохоронцям злочинці постали перед судом й були покарані», – пише автор «Сдідами злочинів».

Всі 30 оповідань мають свою історію та документальне підґрунтя. Достовірність викладених у розповідях фактів підтверджується вироками, винесеними у кримінальних справах, що відтак знаходили своє місце у публікаціях на шпальтах часопису «Міліцейський кур’єр» упродовж останніх восьми років.

Вголос