Книжки за 1 гривню продаватимуть на ярмарку “МЕДВІН: Книжкова коляда”

Книжка – найкращий подарунок! Це чудово розуміють організатори книжковий ярмарків, тому дарують всім читачам можливість придбати книгу всього за 1 гривню.

Таку акцію пропонує ярмарок “МЕДВІН: Книжкова коляда”, який відбудеться 6-8 грудня в КиївЕкспоПлазі. Пропозиція діятиме всі три дні ярмарку з 10:00 до 19:00. Право на купівлю книжки за гривню надає флаєр, який можна отримати в мережі київських книгарень “Є”, крамниці “Книги” (вул. Пушкінська, 8-А) та на точках “Книгоноша” на Петрівці (ряд 36, місце 5; ряд 46, місце 7-8), в магазині “Наш Формат” (пров. Бєлінського, 5).

До акції вже долучились видавництва “Зелений Пес”, “Видавництво Старого Лева” та “Наш Формат”, детальний перелік книговидавців, у яких можна придбати книжку за одну гривню можна буде дізнатись на стендах “Інформація” на вже на саму книжковому МЕДВІНі.
Нагадаємо, що на ярмарку працюватиме майданчик “Коляда University” та пройде фестиваль Куті.

Книжковий ярмарок «МЕДВІН: Книжкова коляда» пройде 6-8 грудня у КиївЕкспоПлазі (вул. Салютна, 2-Б, ст. м. Нивки) одночасно із ярмарком «МЕДВІН: Рукоділля: Подарунки до Різдва».

Графік роботи ярмарків: 10:00-19:00. Вхід вільний.

Інформаційні партнери: радіо ЕраКраїнаГазета по-українськиУкраїнський тижденьЛітАкцентБуквоїдкнигарня «Є», книжковий магазин «Читайка».