У Клубі Бойових Митців музу не обрали (ФОТО)

21 березня – Всесвітній день поезії. У Києві цей день ознаменувався двома цікавими поетичними подіями, що проходили ще й під одним дахом. Це – друга зустріч у Клубі Бойових Митців (КБМ) і фінал фотоконкурсу «Муза для Поета». Так що присутнім пощастило вдвічі більше. У підпільному поетичному клубі того вечора справді було вдвічі більше інтриги, насолоди і поезії.

 

Уявіть собі, що і без того напружена атмосфера поетичних боїв була наповнена ще й присутністю чарівних учасниць фотоконкурсу «Муза для Поета». На жаль, на фінал конкурсу прибули не всі претендентки на звання Музи. А ті, хто прийшли, були настільки прекрасними, що ані поети, ані Голова журі конкурсу Анатолій Хромов не змогли обрати одну Музу. Тому було прийнято рішення, що однієї Музи сучукрліту замало:).

.
Тож із великим задоволенням «Друг Читача» вітає двох учасниць фотоконкурсу – Ірину Батащук та Каріну Дорошенко – зі званням Музи для Поета! Ви – найкращі! Дякуємо, що Ви є! І будьте обережні, бо, полюючи за натхненням, наші українські поети можуть вполювати і вас!:)

 

І власне головний привід для зустрічі у КБМ – це справжнісінькі поетичні поєдинки за глядацьку прихильність і читацьку популярність, у яких взяли участь лише представники сильної статі – Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарев, Анатолій Хромов та Олег Побережний!

 

Ті, хто досі не чув про підпільні поетичні бої, що нещодавно стартували у Києві, можуть надолужити цю інформаційну прогалину тут. А якщо коротко про правила КБМ, то судять поетів глядачі. Рефері поєдинку – Президент КБМ Дмитро Лазуткін. Правила боїв жорстко регламентовані – по дві хвилини кожному митцю у першому раунді, хвилина перерви і знову кожному по дві хвилини. Голос Президента – вирішальний. Але він вимагається тільки тоді, коли симпатії глядачів розділяться порівну.

 .

Богдан-Олег Горобчук – у мікрофона, Олег Побережний – у поетично-бойовій стійці, Президент КБМ – на троні:)

.

Глядачі обирають свого фаворита

.

Поетичний удар від Олега Коцарева у червоному кутку
.


Журі з Муз: переможниці фотоконкурсу «Муза для Поета» – Ірина Батащук та Каріна Дорошенко (посередині) та активні глядачки, що також захотіли бути Музами вечора

.


Анатолій Хромов (у червоному кутку) розуміє, що перемога за суперником – Богданом-Олегом Горобчуком.

.


Музи сучукрліту та одеський поет-мачо Анатолій Хромов

 

Отже, результати поєдинків:

Горобчук – Побережний 18:9

Хромов – Коцарев 15:15

Побережний – Хромов 14:16

Горобчук – Коцарев 17:13

Коцарев – Побережний 14:13

Горобчук – Хромов 18:11

У загальному заліку переміг Богдан-Олег Горобчук. Вітаємо з перемогою! Бажаємо ще більше перемог у творчості, у житті і над собою!:)

.

Ось таким вийшов День поезії у Києві – день Переможців, Поетів і Муз!

До нових зустрічей у Клубі Бойових Митців!

P.S. Цього разу КБМ проходив у Mainstream girls gallery (вул. Турівська, 31)

Друг Читача
Фото: Катерина Рипянська