Галя Крук презентувала нову поетичну збірку “Спів/існування” (фото)

Вчора у Львові презентували нову книжку знаної поетки Галини Крук “Спів/існування”, що вийшла цьогоріч у видавництві “Піраміда”. Про це повідомляє кореспондент “Друга читача”.

Заголовок книжки має подвійне прочитання, як “Спів існування”, так і “Співіснування”, і колись цю назву авторка “позичала” для свого музично-поетичного проекту.

Під час презентації з’ясувалося, що у Галі виходить книжка раз на вісім років, такий уже “книжковий” ритм у поетки, тому ця книжка є довгоочікуваною як для авторки, так і для читачів.

 Сергій Жадан про збірку відгукується так: «Коли недовіра переростає у ніжність, а відчуженість — у співпереживання, тоді з’являються вірші про тих, кого довгий час намагався взагалі не згадувати, про всіх цих чоловіків, жінок та метеликів без імені, дому та статі, котрі весь час ховались у твоїй пам’яті, не виходячи на світло. Галка пише про себе так, як про неї міг би написати хіба що родинний лікар — легко, відсторонено й відверто, так що психоаналіз перетворюється на психоделіку з терпкими домішками драйву, якого їй не бракує».

Цікаво, що обкладинку для книжки малював відомий письменник Юрій Іздрик.

 

Презентація, де було присутньо багато поціновувачів творчості поетки, на думку присутніх, пройшла жваво і вдало.

 

“Своє довгоочікуване «Спів/існування» авторка презентуватиме у різних містах країни, де вкотре доведе, що спілкування з читачем – окреме мистецтво, яким вона володіє досконало”, – повідомляє прес-служба видавництва “Піраміда”.

 

Довідка

Галина Крук – лауреат міжнародних літературних конкурсів «Гранослов» (1996) і «Привітання життя» ім. Б.-І.Антонича (1996), видавництва «Смолоскип» (1997), член Асоціації українських письменників та Українського ПЕН-клубу Галина Крук у своєму творчому арсеналі уже має поетичні збірки «Мандри у пошуках дому» (Львів, 1997), «Сліди на піску» (Київ, 1997) та «Обличчя поза світлиною» (Київ, 2005).

 

Фото – Олександра Ласкіна.

Друг читача