Мистецька кухня: французький суп, рецепти Дарії Цвек та їстівні колобки на МЕДВІНі. ПРОГРАМА

Цибулевий суп

На книжковому ярмарку «МЕДВІН: Цей неймовірний, фантастичний світ!», який пройде 11-13 квітня  активно працюватиме улюблений майданчик всіх книголюбів та ласунів – Мистецька кухня. За три дні – дев’ять подій. Про деякі з них ми вже писали тут. Про інші розкажемо зараз 🙂

Дарія Цвек  без сумніву найвідоміша українська кулінарка (як у Франція Джулія Чайлд). Її рецепти сміливо можна назвати народними, але країна повинна знати своїх героїв, тому після 25-річної перерви кулінарний бестселер «Солодке печиво» Дарії Цвек відродилося у «Видавництві Старого Лева». Настав час для нової історії кулінарного хіта. Марія Морозенко, автор дилогії про Івана Сірка, 11 квітня о 14:30 приготує на МЕДВІНі улюблену родинну страву – Бабку рисову з яблуками від Дарії Цвек.

Якщо хочете побачити маестро детективу Андрія Кокотюхю в геть іншому амплуа – завітайте на Мистецьку кухню. Письменник готуватиме грецький салат. Поспілкуватись з автором про специфіку посту, хто як його розуміє, про книжки, скуштувати страву та дізнатись чому він погодився на цю авантюру ви зможете о 16:00.

12 квітня, п’ятниця, не менш цікавий кулінарний день! Оскільки пятниця – день пісний, то письменники готуватимуть не улюблене салко-м’яско, а менш ситніші страви. Та не менш смачні, бо ж творитимуться для улюблених читачів!  Катопляні бабусині колобки, смак яких досі пам’ятяє Жанна Куява, і ніжний в’єтнамський суп, – родзинка весняного застілля Іди Ворс, – все це готуватиметься передусім із любов’ю. А любові смак – незабутній. Спробуйте його о 13:00.

За рецептами Цвек

Інший тандем письменниць – Дара Корній та Наталка Доляк – готуватимуть «Весняну гойданку». Виявляється, це традиційна страва українців. Знали? А ще це дитяча гра, колиска і колискова, традиційна великодня забавлянка, гаївка. Словом, ви зможете багато дізнатись о 14:30!

Ну і нарешті субота, 13 квітня.А субота – це Дитячий день. Тому буде дитяча  кухня. Готуватиме улюбленець дітлахів – Іван Андрусяк. Страва у нього незвичайна – грибні пінгвіни. Батьки, приводьте дітлахів на 12:30!

Любителів всього французького, молодіжної прози, активного відпочинку запрошуємо на  15:00 на Мистецьку кухню. Молодий автор, дипломант “Коронації слова”, премії “Дебют року” за версією “Друга Читача” Антон Кушнір частуватиме традиційним французьким цибулевим супом. До речі, Антон нещодавно повернувся із паризького Книжкового салону, там він опановував не тільки кулінарне мистецтво, тож ви зможете з перших вуст дізнатись про успіхи українських авторів у Парижі.

Вивчайте детально програму, обирайте цікавого для себе автора, страву, яку хочете скуштувати і приходьте на книжковий МЕДВІН. Там буде не тільки їжа матеріальна, а й духовна!

ПРОГРАМА Мистецької кухні:

11 квітня, четвер

13:00-14:00 Гламурна курочка від Соломії Вітвіцької
14:30-15:30 Рисово-яблучна бабка за рецептом Дарії Цвек від Марії Морозенко
16:00-17:00 Грецький салат від Андрія Кокотюхи

 

12 квітня, п’ятниця

13:00-14:00 «Із любові колобки й ніжний суп в’єтнамський»  від Жанни Куяви та Іди Ворс
14:30-15:30 «Весняна гойданка» від Дари Корній та Наталки Доляк
16:00-17:00 Майстер-клас від Оксани Забужко «Як поснідати блискавично і з мінімумом брудного посуду»

 

13 квітня, субота – Дитячий день

12:30-13:30 Дитяча кухня: Грибні пінгвіни від Івана Андрусяка
14:00-15:00 «Сніданок від голодарів» від команди екстрималів EQUITES
15:00-16:00 Французький цибулевий суп від Антона Кушніра

 

Книжковий ярмарок «МЕДВІН: Цей неймовірний, фантастичний світ!» пройде 11-13 квітня в КиївЕкспоПлазі, павільйон 3, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст.м. Нивки). Вхід – вільний. 

 

 

Інформаційні партнери: Телекритика, День, Країна, Газета по-українськи, Український тиждень, Радіо «Ера», Факти, ІА Про, Свідомо, Буквоїд, Маруся, Друг Читача, Критика, Радуга, Стіна.