Побачив світ останній роман Олеся Ульяненка «Пророк»

У рамках роботи IX Київської міжнародної книжкової виставки відбулась презентація роману Олеся Ульяненка «Пророк», що побачив світ у видавництві «Український пріоритет».

 

Як пише у передмові до книги Михайло Бриних, «цей роман був стиха відвойований у небуття завдяки Надії Степулі, яка звела розрізнені фрагменти (особливо в останніх двох частинах), поклавшись винятково на свою інтуїцію та знання творчості Олеся Ульяненка; адже залишилось тільки оці дві флешки – й більше спитати поради нема в кого…».

 

Головний редактор видавництва «Український пріоритет» Лілія Максименко розповіла, що на підготовку книги до друку пішло два роки, протягом яких упорядником проведена «реставрація» роману, відшукувалися  шматки тексту  в родичів та друзів покійного. «Треба віддати належне  й професійній роботі редактора, вибір якого обумовлювався тим, що Михайло Бриних редагував ще перші твори Олеся Ульяненка, добре знав письменника та його творчість,» – зазначила Лілія Максименко.

 

Ця книга для людей, кажуть її видавці, які знають, що таке страждання і розуміються на справжній літературі.

 

Нагадаємо, що торік (також до дня народження письменника) видавництво  «Український пріоритет» видрукувало збірник «У знятому на плівку дні», до якого увійшли ранні твори Олеся Ульяненка, його оповідання, вірші, уривок з роману «Софія» та спогади друзів про спілкування  з цією непересічною особистістю.

Держкомітет телебачення і радіомовлення