Депутат Колесніченко судиться з Винничуком через Загребельного

Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко подав до суду на українського письменника Юрія Винничука за власні переконання.

Про це у коментарі Gazeta.ua розповів сам Винничук.

“Завтра, 29 травня, відбудеться судове засідання. Колесніченко на мене подав до суду, що я його образив. Чесно кажучи, я вже безліч разів його ображав, називаючи негарними словами. Але цього разу – це абсолютно безглуздо”, – заявив письменник.

Він розповів, що суперечка виникла на передачі “Велика політика”.

 

“Колесніченко розповідав про те, що українські книжки за радянських часів усюди валялися і їх ніхто не купував. А от за російською літературою їздили аж у Кишинів, щоб купити, – говорить літератор. – Я йому заперечив. Звісно, якісь книжки лежали, але Загребельний не лежав чи інші класики. Але він вважає, що це неправда”.

За словами Винничука, ця справа є смішною.

“Колесніченко подав до суду на мою особисту думку, яку я висловив, заперечуючи його твердження. У мене було багато судів за часів Кучми, але життя навчило, як писати. Я змінюю прізвища, наприклад, пишу про Калесніченка. Узагалі, це все смішно. Сам же він не приїжджає на засідання. Із ким сперечатися – з представником? Цікаво, що він не вимагає гроші, а просить зняти статтю з сайту і написати спростування. Але як я можу її зняти, адже до цього не маю ніякого стосунку. Йому потрібно було подавати до них, бо я тут нічого не вирішую”, – зазначив письменник.

Gazeta.ua

  • black3012

    Валялися? В Тернополі точно не валялися. Хороші книги тато купував мені, коли ми відпочивали в Одесі на морі. Там вони дійсно валялися. Зінаїда Тулуб, Натан Рибак, Василь Бережний, той же Загребельний. Вдома купити хорошу українську книгу було проблематично.

  • Lebron

    Прохання виправте посилання на статтю у Gazeta.ua. Там під матеріалом посилання не працює. Дякую!)