В Україні з’явилися дитячі книжки про гомосексуалістів

В Україні з’явилися перші книжки для дітей, що розповідають про гомосексуалістів. У цьому можна пересвідчитися на фото, що опубліковане на сайті Uainfo. Встановити назву та автора книги за фото не вдається.

Фото: http://uainfo.org

 

Нагадаємо, що така дитяча література вже існує в Євпропі. Як передавала ТСН,  у шведському дитсадку Egalia, де скасували слова «хлопчик» та «дівчинка» і називають дітей словом, що не позначає статі, радять читати дітям такі книжки, як, історія про двох самців-жирафів, які переживали, що не можуть мати дітей, поки не знайшли кинуте крокодиляче яйце. Майже всі книги в цьому дитячому садку розповідають про одностатеві пари, самотніх батьків і дітей-сиріт. Виключені такі казки, як «Білосніжка» або «Дюймовочка».

Завідуюча вказує, що її завдання – створити обстановку, сприятливу до гомосексуалістів, лесбіянок, бісексуалів і транссексуалів.


 • disqus_8tE2eAUmKX

  ппц

 • Natalka

  люди!!!! ви що зовсім збожеволіли? це що треба тепер наших дітей спонукати щоб вони росли геями і лесбіянками?? це наразі правильна орієнтація і це потрібно зараз пропагандувати?! це жахіття якесь содом і гомора!!! аморально і гидко!

 • Ольга

  цікаво, а що такого неправдивого розповідає ця дитяча книжка? В цілому світі, починаючи від Австралії і закінчуючи Японією, живуть люди, гомосексуалісти, які відчувають сексуальний потяг до предстваників своєї ж статі. В масштабах України це близько 4% населення, тобто 1.8 млн. людей. Це, не включаючи бісексуалів. В одних країнах, таких людей переслідують, забороняють їм бути тими, ким вони є, а в інших – їм забезпечують ті ж самі громадянські права, як і решті громадян. Книжка добре робить, що підкреслює, що “Деяким людям не подобається гомосексуальнісь інших”. І це також правда. Що погано, що наші діти знатимуть цей світ, таким як він є? Невже краще виховувати їх нормами середньовіччя і байками, щоб потім, коли вони виростуть, вони побачили, що їй брехали? Зміст цих двох сторінок зовсім не закликає дітей вирости гомосексуалістами. Хоча деякі з них ними будуть, з книжкою чи без неї, бо такими їх створила природа. Що стосується шведського садочка, то, дійсно, не варто вже перегинати палку. На все є свої розумні межі.

  • Дмитро

   То давайте всю правду-матку різати з плеча. І про педофілів з зоофілами ні в якому разі не забути. А ще обов’язково розповісти діткам, що на світі існують злі дяді й тьоті (ой, вибачте! громадяни!), які тримають ні в чому неповинних ІНШИХ громадян в спеціальних закладах. І то тільки за те, що голоси їм наказують когось зарізати, кого зґвалтувати. Тільки-то й того! Хіба це привід обмежувати права людей!
   І про бюрократів-хабарників книжечку ще треба написати.

   • Cristine

    Ну що Ви, шановний…. Про такі речі треба мовчати у жменьку, хай краще Ваша дитина не знатиме навіть теоретично про небезпеку від таких істот, поки не зіткнеться з ними. Так краще, хіба ні?
    А якщо серйозно, то дл всяких знань є підходящий вік.

 • Anna

  о боже, жахіття, навіщо діткам дошкільного віку розповідати про гомосексуальність. хіба це нормальна, адекватна людина випустила таку книгу? якщо хтось хоче виростити хлопчика гея, то нехай іншим не пропагаднує таку жахливу ідею.

 • пздц

 • Дмитро

  І де ж це таке продається? Чи що там з ним робиться?

 • Dmytro

  це фото з книжки “Відверта розмова про це”. І поширюватися Україною вона стала не зараз, а вже майже 7 років поширюється. http://kmbooks.com.ua/book.php?id=31 Тільки раніше в 2006 році всі презентували як дуже “прогресивну” (навіть в новинах сюжети були), а тепер раптом стала пропагандою ґейства і лесбійства. А може варто задуматися, чи така зацикленість на марґіналах (як от ґеї і лесбійки) не є просто відвертанням уваги від кризи традиційної сім”ї в Європі, і в Україні. А ті, хто пише “ппц” в коментарях, чи не підтримують цей дискурс? Треба робити книжкові проекти, що популяризують традиційну сім”ю, а не вишуковувати сторінки в чужих книжках.

  • Stepan

   один з небагатьох адекватних коментарів тут. Дякую

 • Уляна

  Чому ніхто не задумується, що світ почав пропагувати “содом і гомору”? Я не кажу, що їх треба в чомусь ущемляти, але ж не узаконювати, не робити це нормою. Це ж відхилення, хвороба! Давайте й інші відхилення узаконювати! Більше б читали біблію і молились, то не видумували всякого збоченства!

  • Ольга

   Тобто, якщо я народилася білявкою – чи й взагалі – альбіносом – в Африці, де більшість – чорношкірі, то це – відхілення, патологія, хвороба? Вони народилися такими. І це – не привід їх виключати з суспільного життя чи ставити поза законом. Все, що одна людина робить з іншою з обапільної згоди – не є збоченням. Інша справа, коли статтевий зв’язок є нгасильницьким. Так ось: яка питома вага серед злочинців, що скоїли або замах, або вже завершений акт насильства, так ось – яка питома вага серед них саме осіб з нетрадиційною сексуальною орієнтацією? Кого більше – збоченців-гетеросексуалів чи гомосексуалів? А ось гомосексуали,навпаки, стають об’єктом – тобто, жертвами та потерпілими серьйозних злочинів – від того ж сексуального насильства до вбивства. І, до речі – чому той, хто гвалтує гомосексуала міліцейським кійком у відділку, відчуваючі при цьому неабияке моральне задоволення, вважається “нормальним мужиком”, що “провчив” гомика? Чи не свою латентну гомосексуальність він таким чином реалізує? І чи не приховані гомосексуали ті, хто гучніше за інших закликає чи не ждо концтаборів тих гомосексуалів кидати – адже саме так, гучно заявляючі про свою відразу до осіб не тієї орієнтації, вони начебто щеплення собі роблять від підозр у власних збоченнях… Гидко, люди. Не будемо брати приклад з нацистської Німеччини 30-х років … Хай люди за зачиненими дверима роблять все, що їм заманеться – аби на радість обом! І не треба вважати, що коли ми із захватом слухаємо того ж Чайковського або милуємося Джокондою, то ми – пропагуємо нетрадиційні сексуальні стосунки – адже авторами є саме гомосексуали…

  • Cristine

   Згодна лише з одним: треба більш читати (й осмислювати!) Біблію й якомога далі відходити від християнства, де забагато священників мають явну схильність до педерастії.
   А знати про гомосексуалізм і й узаконювати, чи більш того, робити його нормою – все ж абсолютно різні речі. Мене щиро дивує, чому більшість цього старанно (чи несвідомо?) не помічає?

 • Lari

  тут треба як Сталін. Всю гамасятіну на Соловки

  • для ларі

   Знали б ви, скільки гомосексуалістів серед митців – від да Вінчі до Шекспір і Толстого… І це ще ми не знаємо багато цікавого, особливо через таких “сталіністів”, як оце ви.

 • королева

  люди, не панікуйте, ця книжка випцщена 4 роки тому, і нічого нікому не заважало. Це відволікають вас, як можуть, від реальних проблем) і перекручують слова. про швецькі садки взагалі не ведіться, навіть посилання на докази нема) ех.

 • Андрій

  А якщо батько захоче доцю й та буде не проти – це теж узаконювати, про це теж треба дітям розказувати? Або, якщо мене, дорослого дядю потягне на дітей і я буду скрізь кричати про те, що притискають мої права? Чому ні? Хай діти читають казки про те, як дорослий дядя злягається з підлітком. Таке ж теж буває? Що тут не нормального? Маю право…

  • Cristine

   Про перше – не знаю точно, з якого віку, але підліткам про такі речі варто знати. (І, до речі, знали, й писали про те, в т.ч. класики …) Щодо другого – покричіть, статті в кримінальному кодексі поки що не відмінили. Щиро жаль, що таві, як Ви у дитинстві, мабуть, малувато читали…Ще більше жаль, що валиться в одну купу – насилля й вільний вибір людини.

 • Оля

  У багатьох дорослих в Україні нездорова фіксація на темі гомосексуалізму. Тому вони пишуть такі коментарі, як нижче. Діти один раз прочитають про гомосексуалізм у книжці і забудуть.

  • Baubocom

   Приємно читати коментар адекватної людини.

 • Кет

  Я тільки не розумію, навіщо дітей виховувати гомосексуалістами і до чого тут Андерсен? ЧИ не є така література порушенням права дитини на дитинство. Є велика різниця між дескримінацією гомосексуалістів і пропагандою гомосексуалізму серед неповнолітніх

 • Сірожка

  Гомосексуалізм пропагують у світі виключно для регуляції народонаселення на Землі. Усе інше – мішура.