Гагаузи, роми, болгари, вірмени та кримські татари навчать співати пісень на Літературній Країні Мрій

Література кримських татар на Літературній Країні Мрій 2012

Літературна Країна Мрій, крім нових цікавих заходів, особлива своїми традиційними форматами, як-от – програма «Література етнічних спільнот».

.

Зустрічі з талановитими представниками етнічних спільнот України на Літературній сцені стали гарним атрибутом фестивалю, його родзинкою. За чотири роки, які існує цей проект у рамках Літературної Країни Мрій, організатори влаштовували цікаві й пізнавальні зустрічі з кримськими татарами, ромами, гагаузами і болгарами, які із задоволенням знайомили гостей фестивалю з літературою своїх народів.

.

Цього року програма «Література етнічних спільнот» святкує 5 років! Гарною звісткою є те, що до участі у нашому фестивалі літератур уперше приєдналися вірмени. Як бачите, фестиваль розростається і не лише! Організатори продовжують шукати й експериментувати з форматом. Тому вже зовсім скоро відвідувачам буде запропонована унікальна нагода навчитися вітатися, прощатися, прохати і дякувати мовою етнічних спільнот, а ще розучити простих веселих пісень їхніми мовами й заспівати хором з усіма присутніми. Ці пісеньки можна буде заспівати своїй дитині, чи здивувати своїм поліглотством друзів. Словом, це знання, які однозначно, стануть вам у пригоді!

.

Тож якщо бажаєте дізнатися про свою країну трохи більше, познайомитися з культурою інших етносів, які так, як і ви, Україну називають Батьківщиною, а ще поповнити свій словниковий запас виразами якоюсь екзотичною мовою, то раді вас бачити 6 та 7 липня на Літературній Країні Мрій!

 

Слідкуйте за анонсами з детальною програмою заходів у рубриці «Виставки» на «Друзі Читача»!

 

Всі заходи та вхід на «Літературну Країну Мрій» БЕЗКОШТОВНІ.

 

Місце проведення: Київ, Співоче поле, ст. м. Арсенальна. А точніше: від дворика музею Гончара (вул. Івана Мазепи, 29) до Алеї Майстрів на Співочому полі.

 

Ініціатор «Країни Мрій» – Олег Скрипка.

Куратори «Літературної Країни Мрій» – Брати Капранови.

 

Контакти для видавців – (044) 467 50 24, (067) 324 84 56 – Катерина Рипянська (k.rypianska@greenpes.com)

«Літературна Країна Мрій» відбудеться за підтримки фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»

 

Генеральний інформаційний партнер – канал TВi.

 

Інформаційні партнери:

Країна, Газета по-українськи, День, Український тиждень, Буквоїд, книгарня «Є», книжковий магазин «Читайка», ІА «ПРО», Укр.Літлітклуб «Маруся».

Друг Читача