Кобзарський слем додасть драйву Країні Мрій!

Дев’ятирічний кобзар Іван Якушев – учасник слему 2013

Літературна Країна Мрій має свої запатентовані «козирі», якщо можна так сказати про улюблені заходи у програмі літературного фестивалю Країни Мрій.
Такою фірмовою штукою є, звісно, Кобзарський слем, що чекатиме на своїх фанатів 6 липня о 15:00 на Літературній сцені Країни Мрій

.

Відбуватиметься грандіозна битва між кобзарями вже вчетверте, ідейним натхненником і співорганізатором якої є креативний бандурист, півфіналіст шоу «Україна має талант» – Джусь Ярослав.

.
Звання кращого бандуриста, як і годиться, отримає тільки один, якого обере компетентне журі – глядачі й слухачі Країни Мрій, присутні на цьому захопливому дійстві.

.

Кобзарі-слемери виконуватимуть переважно українську музику, сучасний репертуар та авторські твори. Кожен учасник змагання матиме намір вразити шановану громаду Країни Мрій своїм власним стилем гри на бандурі!

.
Щороку до участі долучаються молоді кобзарі та бандуристи з різних регіонів України. Цього року Кобзарський слем перевершує сам себе! Крім того, що у змаганнях братиме одесит Максим Трубніков з власноруч виготовленою старосвітською кобзою та улюбленець минулорічного слема турецький кобзар Мустафа, виклик прийме дев’ятирічний самородок Іван Якушевякий не лише вправно грає, а й складає свою музику!

 

Прикрасять Кобзарський слем своїм талантом і красою прекрасні дами – Марина Кручь і Катерина Ясенчук. Тендітні та щирі, вони аніскільки не збираються поступатися чоловікам-суперникам.
.
Досі у таємниці організатори тримають решту учасників. Чи це спосіб залякати вже заявлених учасників, чи засіб посилити інтригу – невідомо. Фактом є тільки те, що жодного разу глядач не йшов з Кобзарського слему розчарованим – а тільки у гарному гуморі та музичному настрої на весь день, а то і на тиждень!:)
.

Ініціатор Кобзарського слему – Ярослав Джусь.

 

Також на Кобзарському слемі буде презентовано конкурс, що має на меті популяризацію бандури, як самодостатнього та модного серед молоді, інструменту. Це конкурс-рейтинг сучасного бандурного мистецтва «Віднови себе», що впродовж 2013 року триває в режимі он-лайн. Усі кобзарі та бандуристи, хто мають бажання взяти в ньому участь – можуть подати свої заявки та виступити на великому шоу бандуристів, що відбудеться 23 грудня 2013 року в національній філармонії України. Докладніше тут.

.
Приходьте за справжнім українським драйвом, живою музикою та незабутніми враженнями 6 липня о 15:00 на Літературну сцену Країни Мрій!

.

Слідкуйте за анонсами з детальною програмою заходів у рубриці «Виставки» на «Друзі Читача»!

 

Всі заходи та вхід на «Літературну Країну Мрій» БЕЗКОШТОВНІ.

 

Місце проведення: Київ, Співоче поле, ст. м. Арсенальна. А точніше: від дворика музею Гончара (вул. Івана Мазепи, 29) до Алеї Майстрів на Співочому полі.

 

Ініціатор «Країни Мрій» – Олег Скрипка.

Куратори «Літературної Країни Мрій» – Брати Капранови.

 

Контакти для видавців – (044) 467 50 24, (067) 324 84 56 – Катерина Рипянська (k.rypianska@greenpes.com)

«Літературна Країна Мрій» відбудеться за підтримки фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»

 

Генеральний інформаційний партнер – канал TВi.

 

Інформаційні партнери:

Країна, Газета по-українськи, День, Український тиждень, Буквоїд, книгарня «Є», книжковий магазин «Читайка», ІА «ПРО», Укр.Літ, літклуб «Маруся».

Друг Читача