Львів’янам першими у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова

*Українці стали першими читачами нової книжки Віктора Суворова. Випередити видавців усього світу вдалося видавництву «Зелений Пес». Першим містом, в якому презентують новинку, стане Львів.

 

10 вересня о 16:30 в книгарні «Є»  Брати Капранови та директор музею «Тюрма на Лонцького» Руслан Забілий представлять книгу «ворога народу» «Її ім’я було Татьяна». Після Львова книгу презентують в інших містах України.

 

«Її ім’я було Татьяна» – це книга про те, як Хрущов прийшов до влади, як Радянський Союз збирався «підсмажити» Європу ядерними зарядами і захопити її, як випробовували ядерну зброю на радянських людях, і ще багато про те, про що не розповідають на уроках історії.

 

«Татьяна» – це ядерна бомба, яку Маршал Жуков випробував на власних солдатах з метою довести Хрущову: ядерну війну можна виграти! Таємничий вибух на лінкорі «Новоросійськ», падіння та зліт «маршала перемоги», кривава боротьба за владу – усе це досліджує колишній розвідник, а нині історик Віктор Суворов.

 

Перший офіційний переклад Суворова українською з’явився минулого року – це була книга «Кузькіна мать» про Карибську кризу, ядерне протистояння Радянського Союзу та США та кінець епохи Хрущова.
Переклад і видання так сподобалися автору, що він ухвалив, що віднині першими читачами нових книжок будуть його земляки – українці.

 

«Її ім’я було Татьяна» вийшла у серії «Нетабачна історія». Раніше в ній виходили  «Кузькіна мать» Віктора Суворова, «Навіщо я народилася дівчинкою?» Габі Кьопп, «Повстанці Одещини та Придністров’я» Сергія Богана.

 

10 вересня о 16:30 в книгарні «Є» (проспект Свободи, 7). Вхід вільний.

 

Інформаційні партнери: Історична правда, Радіо Свобода, ЗІК, УНІАН, Країна, Газета по-українськи

Друг Читача