Міліція шукала фашистську символіку в «Київській Криївці»

kryВартові закону нагрянули до магазину з перевіркою за скаргою невідомого депутата

Як повідомили «Коментарям» співробітники магазину «Київська Криївка», 26 вересня представники правоохоронних органів перевірили столичну «Криївку», розташовану в ТЦ «Метроград» на наявність у продажу фашисткої символіки. Магазин спеціалізується на продажу національного культурного продукту: книги, прапори, музика, відео.

За словами очевидців, оперуповноважений Сланін заявив, що діє за скаргою одного з депутатів Верховної Ради (якого саме, повідомити відмовився) і проводить перевірку документів на право торгівлі. Зокрема, перевіряє інформацію про торгівлю фашистською символікою.

Провівши візуальний огляд приміщення, міліціонер переконався, що фашистської символіки в магазині немає. Незважаючи на це, все ж запросив співробітників «Криївки» у Шевченківський РВВС. Там же й познайомився з усіма дозвільними документами, які йому надали менеджери магазину.

На питання про суть претензій і прохання показати скаргу оперуповноважений відповів, що не має права надавати таку інформацію, – тільки в порядку адвокатського запиту.

«Ми розуміємо, що цей візит є ланкою того ж ланцюжка, що й виявлення «фашистської» символіки на трибунах матчу «Україна – Сан-Марино», а також всієї так званої «антифашистської», а насправді антиукраїнської кампанії», – вважають співробітники «Київської Криївки».

За їх словами, магазин національної атрибутики працює абсолютно законно, маючи всі необхідні документи, і не збирається згортати або змінювати напрямок своєї діяльності.

«Ми розуміємо, що деяким особам категорично не подобається присутність національної символіки та культурного продукту в столиці. Крім того, на сьогодні міліція є сліпою зброєю в руках антиукраїнського лобі в ешелонах української влади», – заявили активісти.

Додамо, що в прес-службі МВС підтвердили інформацію про перевірку магазину «Київська Криївка». За їх словами, результати даної перевірки будуть відомі незабаром і повідомлені власникам магазину.

Коментарі