Оксана Забужко, Тарас Прохасько та інші навчатимуть молодих авторів в Осінній літературній школі

litshkola_kyiv-300x199Восени топові українські письменники поділяться секретами успіху в літературі з початківцями. «Центр літературної освіти» оголошує прийом анкет на Осінню літературну школу, яка вперше проходитиме в Києві. Навчання буде відбуватися протягом 20 днів – з 19 жовтня до 9 листопада. Реєстрація учасників триватиме до 16 жовтня включно.

 

Для молодих літераторів лекції читатимуть досвідчені та професійні письменники, видавці, літературознавці та культурні менеджери, а саме: Бекі Босхарт (США), Оксана Забужко, Тарас Прохасько, Юрій Макаров, Любко Дереш, Ірена Карпа, Андрій Кокотюха, Лариса Денисенко, Ірина Славінська, Ірина Вікирчак та Ростислав Семків.

На Осінній літературній школі вчитимуть та розповідатимуть: як писати якісні тексти, як відбувається творчий процес, як знайти себе в літературі, як знайти власний стиль, мову і тему, як створювати сюжет і героїв. Також лектори окреслять основні тенденції розвитку книжкового ринку і літературної сфери, правила співпраці з видавцями і мас-медіа, можливості міжнародної співпраці і т.д.

Програма Літшколи складається з 32 годин лекційних та практичних занять. Також учасники виконуватимуть творчі завдання і братимуть участь у літературних вечорах. Кращим випускникам буде запропоновано публікації у відомих книжкових часописах.

Хто наші лектори?

beckyБекі Босхарт (Лас-Вегас, США)

письменниця, викладачка, редактор

 

 

vikyrchakІрина Вікирчак

культуртреґер, директор Міжнародної літературної корпорації «Meridian Czernowitz»

 

 

denysenkoЛариса Денисенко

письменниця, експерт з авторського права

 

 

dereshЛюбко Дереш

письменник

 

 

zabuzhkoОксана Забужко

письменниця, літературознавець, публіцист

 

 

karpaІрена Карпа

письменниця, співачка

 

 

kokaАндрій Кокотюха

письменник, сценарист

 

 

makarovЮрій Макаров

письменник, журналіст, документаліст

 

 

prohaskoТарас Прохасько

письменник, публіцист, перекладач

 

 

semkivРостислав Семків

літературознавець, директор видавництва «Смолоскип»

 

 

slavinskaІрина Славінська

літературний оглядач «Української правди. Життя» та журналу «ШО», теле- та радіоведуча

 

 

Хто може взяти участь?

Участь у Літшколі можуть взяти прозаїки, поети, публіцисти, видавці і редактори будь-якого віку. Літшкола буде цікава як авторам-початківцям, так і літераторам з певними успіхами і досвідом.

Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити реєстраційну АНКЕТУ. Прийом заявок триваєдо 16 жовтня включно. Кількість місць обмежена – 30 осіб. Кожен учасник сплачує оргвнесок у розмірі 800 грн. (у вартість входить навчання, кава-брейки, роздаткові матеріали тощо).

Дати і місце проведення:

Заняття будуть проходити по вівторках і четвергах (з 19:00 до 21:00) та по суботах (з 11:00 до 16:00) у період з 19 жовтня до 9 листопада 2013 р. у Культурному центрі «Смолоскип» (м. Київ, вул. Межигірська, 21).

 

Організатор:  «Центр літературної освіти»

Партнери: видавництво «Смолоскип», креатив-бюро «Голова», «Meridian Czernowitz»

Екнижковий партнер: «Bookland»

Книгарні-партнери: «Читайка», мережа книгарень «Є»

Інформаційні партнери: Gazeta.ua, Платформа, Свідомо, Буквоїд, Друг читача, Читомо, ЛітАкцент, Літфест, Арт-Вертеп, Українська культура, Яппі, Freud House

 

Контактна особа: Марія Придьма (093-918-88-89, mariya.pridma @ gmail.com).

Litosvita.org