Театр ляльок покаже виставу на книжковому МЕДВІНі

1На книжковому ярмарку «МЕДВІН: Книжковий Миколай»,  який пройде у Києві 5-7 грудня, багато уваги приділяють маленьким читачам, тому субота (7 грудня) традиційно оголошується Дитячим днем. На ньому і дорослі і діти можуть переконатись, що виставки це не нудно, а весело, цікаво та пізнавально. 
 
Розпочне Дитячий день театр ляльок виставою про справжню дружбу за мотивами книжок з серій «Софійка і Ярик» та «Улюблені історії про тварин».
Неповторне дійство побудовано довкола звичайної, на перший погляд, книжкової шафи. Та ось з’являються актори, починають розповідь, і на очах глядачів відбувається справжнє диво – персонажі зі сторінок книжок, раптом, з’являються перед глядачами. Книжкова шафа перетворюється на кімнату Софійки і Ярика або на ліс у якому живуть зайченята з «Улюблених історій про тварин».
 
Про інші заходи на Дитячому дні читайте згодом на «Друзі Читача». Пам’ятайте, що всі вони безкоштовні. І що до читання, треба привчати змалечку:) Але це ви і без нас знаєте, правда ж?)
 
Зимовий книжковий ярмарок «МЕДВІН: Книжковий Миколай» пройде з 5-7 грудня у Києві. 

Паралельно із книжковим – ярмарок «Рукоділля: подарунки до різдва». Участь у якому беруть понад 200 учасників. Програма ярмарку пропонує понад 100 безкоштовних майстер-класів.

Дата: 5-7 грудня.

Режим роботи: 10:00-19:00.

Адреса: КиївЕкспоПлаза, 3-й павільйон, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст.м. Нивки)

Вхід вільний.

Інформаційні партнери: Український тиждень, газета “День”, Країна, Газета по-українськи, Буквоїд, Друг Читача, Український медіахолдинг, Укрліт, Читайка, Радуга, Стіна, радіо Nostalgie.

Друг Читача

  • Вільні Крила

    Дякуємо за прекрасний анонс нашої вистави))
    http://vk.com/point_theatre
    Експериментальна студія театру та естради ляльок “КРАПКА”
    на запрошення Дж.Дж. Агенції ГМБХ Україна.