Для дітей на книжковому МЕДВІНі організують Свято Калити

*Ярмарок «МЕДВІН: Книжкова Коляда» розпочне свою роботу у цей четвер, 5 грудня, і триватиме три дні. У суботу, 7 грудня, організатори чекають на малечу у традиційний Дитячий день!

 

Для юних читачів передові видавництва країни готують цікаві книжкові новинки за святковими цінами, а організатори ж ярмарку підготували насичену і водночас пізнавальну програму для дітей. Вистава від лялькового театру, реактив-шоу від музею «Експериментаніум», різноманітні  майстер-класи та… дуже популярний серед відвідувачів книжкового ярмарку спортивний захід!

 

Звісно, йдеться про козацькі забави від дитячого табору «Козацька Фортеця». Але на цей раз мужні козаки-наставники не лише розкажуть і покажуть секрети козацької сили, а й залучать усіх присутніх до веселого дійства, одного з найулюбленіших українських молодіжних свят – Свята Калити. Як українці святкують Андрія, які забави та ігри супроводжують це давнє яскраве свято – дізнаєтеся, якщо завітаєте своєю родиною у суботу, 7 грудня, з 14:00 до 16:00 на книжковий ярмарок «МЕДВІН: Книжкова Коляда».

 

Організовує захід «Козацька Лицарська Школа» – громадська організація, що займається відродженням козацьких традицій та пропагуванням здорового способу життя.

 

Тож якщо Ви хочете, щоб Ваші дітки зростали здоровими, сильними та освіченими патріотами – познайомте своїх дітей з козацькими традиціями, які вміло відтворює та дуже бережно охороняє «Козацька Лицарська Школа».

 

Зимовий книжковий ярмарок «МЕДВІН: Книжковий Миколай» пройде з 5-7 грудня у Києві.

Паралельно із книжковим – ярмарок «Рукоділля: подарунки до різдва». Участь у якому беруть понад 200 учасників. Програма ярмарку пропонує понад 100 безкоштовних майстер-класів.

Дата: 5-7 грудня.

Режим роботи: 10:00-19:00.

Адреса: КиївЕкспоПлаза, 3-й павільйон, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст.м. Нивки)

Вхід вільний.

Інформаційні партнери: Український тиждень, газета “День”, Країна, Газета по-українськи, Буквоїд, Друг Читача, Український медіахолдинг, Укрліт, Читайка, Радуга, Стіна, радіо Nostalgie.

Друг Читача