5-7 грудня в Києві пройде книжковий ярмарок «МЕДВІН»

*

Традиційно, під час книжкового МЕДВІНу кияни мають нагоду поспілкуватися із письменниками, поетами та представниками видавництв у неформальній обстановці. Та зараз їх всіх можна зустріти просто на Майдані: змерзлі, але натхненні, культурні діячі співають гімн, проголошують промови, знімають відео в підтримку народного руху. І запросто поставлять автограф вам на прапорі України або агітаційній листівці.

.

Організатори книжкового МЕДВІНу вирішили не відриватися від загальної тенденції, тож попередня програма заходу зазнала змін. Відмінено всі заходи для дорослих (Поетична та Повстанська кухні), адже справжня повстанська кухня зараз на Майдані. Скайп-конференції, презентації фільмів вітчизняних режисерів перенесено на весняний ярмарок.

 

5-го, 6-го та 7-го грудня приміщення ЕкспоПлази буде сповнено книжок, які можна  придбати за видавничими цінами.

З трьох програмних  днів залишили тільки один — дитячий — 7 грудня.

Отже, мами та татусі, бабусі та дідусі, приводьте діток 7 грудня, у суботу, на книжковий ярмарок. Там їх чекає багато цікавого:

 

– 11:00-12:00 – вистава «Справжня дружба» від театру ляльок;

12:00-13:00 –  чудернацькі експерименти з Експериментаніумом;

– 13:00-14:00 –  казки від Сашка Лірника;

14:00-15:30   свято Калити від Козацької фортеці;

–  понад 200 безкоштовних майстер-класів.

 

Зимовий книжковий ярмарок «МЕДВІН: Книжковий Миколай» пройде з 5-7 грудня у Києві.

Паралельно із книжковим – ярмарок «Рукоділля: подарунки до Різдва». Участь у якому беруть понад 200 учасників. Програма ярмарку пропонує понад 100 безкоштовних майстер-класів.

Дата: 5-7 грудня.

Режим роботи: 10:00-19:00.

Адреса: КиївЕкспоПлаза, 3-й павільйон, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст.м. Нивки)

Вхід вільний.

Інформаційні партнери: Український тиждень, газета “День”, Країна, Газета по-українськи, Буквоїд, Друг Читача, Український медіахолдинг, Укрліт, Читайка, Радуга, Стіна, радіо Nostalgie.

Друг Читача