Викладач із університету Шевченка розповів, чому він підтримує «Беркут»

*Олександр Яровий, кандидат філологічних наук,  доцент кафедри теорії літератури, компаративістики   і літературної творчості Київського національного університету ім. Тараса Шевченка оприлюднив заяву на своїй сторінці у Facebook про те, чому він підтримує “Беркут”.

 

Розміщуємо звернення Олександра Ярового повністю:

 

Любі друзі!(і не друзі). Я отримав стільки флуду, часом геть неадекватного, щодо контенту моєї сторінки, який відображує мою позицію, що мушу внести певні пояснення щодо неї (позиції).

Тим, хто мене знає: чому такий “добрий”(ніби) Олександр Степанович підтримує такий “злий” (ніби) “Беркут”?

 

Бо хтось у цій здурілій країні ще має лишатися притомним і забезпечувати хоч умовний лад. За свій зрив, викликаний провокаторами 30 листопада, вони вже витерпіли стільки, що вже просто дозволяють себе калічити, чого в ніяких європах поліція не терпить і близько.

Тим, хто знає, і хто не знає. Я ще “розумію” галичан. Вони, бувши 500 років православними, переметнулися до Ватикану, хоч він понині не визнає уніатів догматично повноцінними католиками. Вони, прослуживши 50 років радянській владі (яка вперше дала їм українські школи!), пролізши в усі партійно-суспільні вигідні нори, тепер СРСР обпльовують. Тоді вони досліджували утворення компартії Узбекистану)))), нині – голодомор, якого не знали так само, як і узбецької компартії.

 

Але:мене дивує київський російськомовний пареньок з пластмасовим укр’язом (“щьо”, “чього”), який чекає чудесних перемін від нацистсько-бандерівської (принаймні, станом на сьогодні), фінансованої Вашингтоном “революції”.

Якщо тобі завтра виб’ють двері на Солом’янці чи Позняках заїзжі рагулі (“іменем революції”), розвішають онучі і скористаються всім, що знайдуть?! (а вони це роблять у центрі Києва). Ти хочеш цього?

 

Та який би не був той Янукович – він не прийде до тебе вибивати двері, й онучі не повісить. До того ж, ви його не скинете, узбагойтєсь.

Якби ти не чах до упоротості в соцмережах, ти б і не бачив ніякого “режиму”! Як його не бачу я. Погроз ваших не боюся, за прокльони – благословляю, прости вас господи.

 

Цей весь балаган організований США і Брюсселем, а тобі здається, що ти думаєш.- промитими мізками своїми.

Роби що хочеш! Тільки ти дуже дивний(-на), якщо вважаєш, що, скинувши “цю владу”, ти заживеш краще. Ніколи! Це помилка усіх бунтарів.

Бог з усіма нами! Лучі добра:))) Амінь».

ІА ПРО

 • Уве Петек

  Ну що сказати… Ще один українофоб з промитими мізками.

  • Юрий

   Все правильно сказано.К сожалению большинство людей мозгов не имеет.Им некогда…Кирпичи кидать и фаеры гораздо проще.

   • 123

    всі бояться як ті зайці

  • gon47

   Уве Петек…. Чi то нiмець, чi чех ?… Воно тобi тре ?.

  • голос

   австралопітек, для великого твого здивування можу сказати що таких думаючих людей як цей доцент в Україні більшість! і підтверджується це просто – вийди на майдан і порахуй скільки вас, майдаунів, там? уже й кілька тисяч не назбирається? і це в чотирьох мільйонному Києві і 45 мільйонній Україні? а після подій під судом і на Грушевського від вас відвертаються всі хто хоча б краплю глузду ще зберіг! єдина ваша надія – неадекватні ультрас Динамо Київ на чолі з бандерівцем Мірошниченко Ігорем – хоча після того що ви, майдауни, зробили з памятником Валерію Васильовичу Лобановському і стадіоном Динамо справжній вболівальник ДК натовк би вам пику за наругу над світлою памяттю про видатну людину!

  • Vlsd

   Промытые мозги у тех, кто не может свою точку зрения отстоять. А это и есть наши революционеры – ни разу кроме “Героям слава или президент зэк, ничего не сказали. Власть так не меняют, так устраивают погромы и беспорядки. А украинофобия тут не причем

 • Виктор Волков

  Выживший из ума идиот! Таких преподавателей не то что в университет – во двор выпускать нельзя! Чему умному может научить недоумок?

  • Николай

   Это ты недоумок и идиот, если веришь в болтологию лидеров майданутых

  • Vlsd

   Ой многому. Да и вам бы не мешало от оскорблений в библиотеку переместиться, почитать, подумать. И больше чушь не нести, а думать и еще раз думать.

 • wern

  и такая наволочь преподает в универе? КОШМАР

  • Vlsd

   Не бойся. Когда все такие будут – и власть нормальной станет, и революций не будет

 • Віктор Сизоненко

  Цікаво, а скільки студентів ходять на лекції до такого доцента?

 • Mad Pike

  Ой , та всі ми знаємо сумну славу цього ВУЗу… Тому говорити про адекватність “кандидата філологічних наук, доцент кафедри теорії літератури, компаративістики і літературної творчості ” не доводиться. Мабуть також боїться, що при зміні влади “блага” зникнуть

 • in00

  Надеюсь, студенты откажутся от такого “преподавателя”. Ничему хорошему это глубоко ущербное существо не научит.

  • Mad Pike

   Не відмовляться, його предмет занадто необхідний кожному. 🙂

  • голос

   я б вам, російськомовному українцеві, про всяк випадок порадив піти до цього викладача і повчити українську мову – раптом таки дійсно бандерівець Тягнибок прийде до влади то російською ви говоритимете хіба під одіялом з власною дружиною

   • наблюдатель

    Нет,под одеялом,а тем более с женой он говорить не сможет,потому что она его сдаст бандерлогам за общение на русском языке в лучших традициях западэнского стада свиней.

   • in00

    По-перше, не “під одіялом”, а “під ковдрою”. По-друге, мені ніхто ніколи не заважав розмовляти російською мовою ніде, в тому числі у Львові. Спробуйте й ви – і вам не заважатимуть. По-третє, сьогодні на Грушевського вбили людину. Вірменина. Він був на Майдані разом з “бандерівцями” та “фашистами” з початку грудня, як повідомляють ЗМІ. І не вони його вбили, а вбили ті, хто разом з вами за покидьки та недоїдки захищає бандитсько-мафіозні корупційні режими Кремля та Києва.

    • голос

     а ви хоча б бували у Львові що так сміло розписуєтесь за “толерантність” львівян? а я сам сам був свідком як били водія маршрутки на вулиці ген.Чупринки в цетрі Львова за те що ввімкнув російський шансон. про описані вже не раз пресою рейди “свідомих” по кавярням і ресторанам Львова на основі рішення міськРади з забороною звучання в місцях гром.харчування російських пісень я нагадувати не буду? а відносно вірменина – давайте зачекаємо кілька днів-тиждень – щось занадто підозріло все співпадає. майдан вмирає – 30.11 розгін – майдан ожив – майдан вмирає – побили Чорновол – майдан ожив – майдан вмирає – вірменин. нагадувати слова Тягнибока про збройний супротив, слова Гриценка – на майдані теж є зброя і снайпери кращі ніж ті, що в міліції – ми вам покажемо, слова автомайданівця Луценка – пора поміняти рупори на стволи? нагадати як ви 01.12 кричали про 30 зниклих безвісти а потім виявилось що більшість з них відсипається по квартирах, а взагалі розїхалась по домівках? фактами оперуйте, фактами, а не емоціями і жіночими ОБС (Одна Бабця Сказала)

     • in00

      Так вы везде успевали! И на Чупринки вы были лично, и в кавярнях на рейдах, и на Майдане. И везде у вас хфакты! Которых даже больше, чем у мусоров. Им-то факты не нужны. Нужна команда “фас” и всё.

     • голос

      ну если твой кругозор ограничивается диваном-компом-НЕТом-туалетом, то кто ж тебе доктор? займись туризмом пока молодой – увидишь много удивительного в мире!

     • in00

      К дивану и унитазу добавь ещё полтора десятка стран. Видел много удивительного. Но настолько удивительное, как пару-тройку последних лет в Украине – есть ещё только в Африке. Но далеко не везде.

     • голос

      а чего ж тогда во Львов не заехал? желательно летом, в жару – там возле Оперного театра Клюмба – место сбора “свидомых”, а под самим Оперным в канализационных трубах течёт речка Полтва – и то ли от забитой канализации, то ли от этих “свидомых” ТАК ДЕРЬМОМ ВОНЯЕТ что пройти невозможно 🙂
      а по поводу Африки – таки ты прав – в Монровии (столица Либерии) одна жизнь, повеселее нашей (7 сортов мяса в ресторане за 15 долларов), а за чертой города – совсем другая – и не думал что в 21 веке такое возможно (антисанитария, голод, безграмотность)….

     • in00

      Слышишь? Тебе место в Африке. Но мы не дадим рыгам превращать в это Украину. Свою северокорейскую пропаганду и менталитет оставь себе. Ей никто уже не верит. Вчера был в Виннице, очень долго выбирался – город перекрыли местные жители. Поддерживают Майдан. Устал, но настроение хорошее.
      Народ победит, а мафия будет вышвырнута на свалку.

     • голос

      и на место мафии голубой придёт мафия помаранчево-кровавая. кого вы ведёте во власть? нациста тягнибока? без комментариев…. демократа яйценюка-морковкина? который будучи спикером подписывал ночью письма в НАТО “ну возьмите нас, возьмите” не спросив ни людей, ни даже Верховню Раду – и это он демократ? и что он обещал журналисту сделать морковкой? это процедура такая демократическая? или Витальку? так посмотри кто идёт во власть за его спиной! а я напомню – Пынзенык – а ведь именно благодаря ваучерной приватизации 90-х которую придумал панЗенык олигархи и стали олигархами, а созданное 51 миллионом наших родителей досталось 100 семей правителей Украины.
      так кого народ победит? были уже победы в 1990-том, в 2004-том – дальше что? очередная победа и в через 5-6 лет очередная революция?
      ну-ну…

   • Vlsd

    Тягнибок не прийдет. Но за предупреждение спасибо. Но мы за Европейский выбор, а там если 10% населения говорит на языке, то он второй государственный. Или вы отрицаете европейские ценности?

    • голос

     я-то европейских ценностей не отрицаю, но меня всегда поражают русскоговорящие яро поддерживающие бандеровца тягнибока. ребяты! да вы же первые пострадаете с приходом к власти “демократа” тягнибока – его соратница Ирина Фарион уже в центре Львова за русские имена над ДЕТЬМИ вашими издевается, а вы туда же – майдан, всю власть трёхглавому чудищу! очнитесь!

  • Vlsd

   Не надейся. Именно такие и должны учить студентов. Тогда будет не быддло и народные массы, а думающие, анализирующие люди

   • in00

    Постом ниже ты написал, что вы кагбэ “за европейский выбор”.

    Постом выше – что господин преподаватель воспитывает “думающих, анализирующих людей”.

    Но господин преподаватель утверждает, что Майдан организован Брюсселем.

    Ты, по всему видно, “воспитался”, потому и “надумал”, и “наанализировал” просто туеву хучу гениальных выводов.

    • голос

     вот маленький такой ньюансик – полтора года назад по требованию Брюсселя приняли закон об увеличении возраста выхода на пенсию наших с вами мам (с 55 до 60 лет) – этот вопрос я думаю зацепил половину (прекрасную) населения Украины напрямую – где был майдан? произошло ограничение прав и свобод? но почему-то ни майдана, ни вообще никакой общественной реакции… вам, майдаунам, нас…ть на судьбу своих матерей, жён, дочерей?
     ещё – ДО Вильнюса – куча всего негативного происходило в стране – где был майдан? где были все эти “свидомые”? ЖДАЛИ! ЖДАЛИ отмашки – вам всё позволено, вперёд на баррикады! не заставляет задуматся?

     • in00

      Увеличение пенсионного возраста произошло по желанию рыгоолигархов и их прислужников-коммунистов. Они вместе во власти, просто тупо воруют бюджет, и потому на пенсии тупо не хватает бабла.
      Что касается Европы, то там продолжительность жизни на 15 лет больше, чем в Украине. А сравнивать качество жизни в ЕС и в Украине – вообще глупо. Особенно при обвальном пакращенни.

     • голос

      та ты шо! память отшибло? ПРЯМОЕ требование МВФ при получении очередного кредита в размере 1,5 миллиарда долларов в 2011 году “поднятие пенсионного возраста до среднеевропейского уровня” – дать ссылку на ДОКУМЕНТ?
      а по поводу качества жизни в ЕС – СЕГОДНЯ, 22.01.2014, через Приватбанк высылали 200 евро в Испанию – наш земляк-украинец 8 лет там горбатился на стройках – сейчас хочет домой, в Украину – А ДЕНЕГ НЕТ! хорошо хоть в хосписе выспится и завтрак дадут – а то б помер с голодухи…

 • Василич

  “балаган організований США і Брюсселем” – основы теории заговоров от преподавателя псевдопредмета. Настоящий доцент такими словечками не бросается. Какой-то смысл в размышлениях о беркутах есть (защищают власть, которую наш народ большинством избрал + в любой стране мира за захватподжог админзданий, коктейли молотова в бойцов легко навешают).

  • Vlsd

   Смысл есть во всех рассуждениях. Если звезды зажигаются – значит это кому-то нужно.

 • ирина

  Умный и думающий своей головой мужик.
  Всем бандеровским папугаям ответ.

 • Патриотка

  Старый, выживший из ума идиот. Бедные студенты, которых обучает такой шизик. Двери уже выбивают заезжие отморозки, которых твой Янукович завез в Киев. Конечно он сам не пойдет двери выбивать, для этого есть умственно отсталые адепты рыгов.

  • Roma

   Цілком підтримую цю думку

  • Vlsd

   Судя по вашим высказываниям, девушка, ваших лет недостаточно, чтобы вообще ввязываться в разговор. Коль вы сидите в теплой квартире и попивая чаек троллите. Выйдите на улицу и посмотрите на этих “революционеров”….

 • Адвокат

  Мені як людині “із промитими мізками”, кандидату юридичних наук, який має три вищих освіти, трохи дивно чому цей “свідомий” викладач досі не у психічній лікарні, а продовжує навчати молодь?! Та і сам текст звернення ставить під сумнів Ваші познання у філології. Я Вас дуже прошу не куріть травку коли знаходитесь у соціальних мережах 🙂

  • голос

   высшее образование ума не добавляет – а у вашому випадку навіть ТРИ вищих освіти розуму не добавили 🙂 за грубі гроші відмазуйте і далі усіляких відморозків від заслуженого покарання, “пане” адвокат – саме через таких як ви адвокатів вбивці і гвалтівники ходять вулицями і страшно жити в Україні

  • Vlsd

   Тебя самого необходимо поместить в больницу за такие призывы. Хоть одно хорошо – признание промытости мозгов. А главное – если бы не ругань, ненависть и нежелание слушать чужое мнение, все могли бы объединиться. А нетерпимых изолировать.

 • Игорь

  Этот человек преподает в университете? И чему он учит студентов? Лизать жопы всем подряд? Есть страна – Украина, в которой через неделю возможно останется только название от демократии. А ты Саша че пишешь? Не надо делить страну и писать какой ты ахуенный, а все остальные долбоебы с промытыми мозгами. Ты не поддерживаешь “Беркут”, ты просто оправдываешь свой национальный похуизм и трусость.

 • Надія

  То ли их бин больной, то ли не преподаватель. А кто же ему так мозги промыл? И о чем была его диссертация? Занимался бы своей компаративистикой и не лез туда, куда не просят. В следующий раз птица счастья прилетит к нему, несмотря на отсутствие онучей у оного. И посмотрим, какие тогда будут песни

 • Ura

  Повністю згоден з автором і підтримую його позицію. До його висловлювань добавити нічого!!!

  • Владимир

   касательно автора: “…ти б і не бачив ніякого “режиму”! Як його не бачу я….” У меня знакомая врач то же не видит “режима” и “кризиса”. Она просто с больных деньги берет, ей хорошо всегда.. Вот и это “учитель” то же бабло берет. И он то же ни чего не видет…. Ему очень хорошо.. небось и дачка есть. А когда очередной мажор сделает ему “каку” или не дай Бог Вам и ему за это ничего не будет я тогда посмотрю, что вы увидите и что скажите. Вопрос не в Европе… она на хрен такая ни кому не нужна… А вот вышеизложенное куда интереснее.

   • грин

    и в этом тоже виноват Янукович 🙂 и то что твоя знакомая врач взяточница – так то она святая? может усторишь ей майдан, автопробег, пикетирование, пару коктейлей Молотова и брусчаткой по голове?

    • Владимир

     Нет, я ее полью на морозе с водомета, ну и конечно забрасаю камнями. А потом, поломаю больницу где она будет отлеживаться…..
     Брат … мой..
     Так говорили в старину…
     Выдохни глубже и посмотри вокруг…
     Я не знаю кто ты и где живешь (надеюсь в Украине) и какая у тебя семья… пусть у тебя всегда все будет ДОБРЕ!
     Но если ты не видешь вокруг воров, которые пилят твои налоги(если ты их конечно платишь) не видишь их обнаглевших детей. То тогда мне, жаль тебя – живи и дальше с миром.
     Пока у людей еще не забрали последнее по этому и не возмущаются. Но тогда уже позно будет. Я к чему, ни кого не агитирую. Просто я может вижу больше, чем ты.
     Но пока ты доволен, выходят те, кого ты сейчас не навидишь и заводят глупую тусню… с последствиями. А вот если бы вышел ты и другие такие как ты и сказал, что на образование моих детей, на их лечение, на дороги я заплатил налоги и я хочу получить услуги чиновником не за дополнительные деньги, тогда может быть и не бросали камни и не собирали автомайданы…
     Аминь….

     • грин

      а ты бы кардинальней – зачем водой, ты сразу бензином облей и подожги!
      выходить надо и против своего соседа – сколько его знаю (лет 15) сидит на бирже труда (т.е. – получает пособие за мой счёт), лечится регулярно каждый год (я за 20 лет работы 1 раз был в больнице с воспалением лёгких), получает субсидию на ЖКГ – я плачу полную суму. выходить надо и против своего соседа – предпринимателя – в 2000 году открыл магазин – я спецом узнавал официально у него не работает НИ ОДИН ПРОДАВЕЦ – т.е. он не платит налогов – ну нельзя же 200 грн. в месяц упрощёнки с магазина с оборотом тысяч в 100 в месяц считать уплатой налогов. был бы бедный для виживания торгующий прдприниматель – бы понял – НО у него джип, у его жены Ауди, двухетажная квартира, дача у озера и дочь в киевском политехе на платном.
      и список примеров воровства НАРОДОМ у НАРОДА бесконечный!
      так давай всех бензином обольём и файер в них бросим! а заодно сожжём квартиру и джип!

 • гість

  Янукович пов’язаний кров’ю.. Будь ти проклятий! З Днем Соборності і Свободи українці! Єднаймося! Наша свобода сьогодні залежить тільки від нас!
  Янукович окропив кров’ю сьогоднішнє свято. Від тепер ця влада проклята
  мільйонами українців. Прокляті всі регіонали, прокляті їх родичі в
  сьомому поколінні.
  Український народ тужить за загиблими та пораненими… Героям сава! Слава Україні!
  Тепер бандюковичам українське море не зупинити. Злочинцям та вбивцям на місце в Україні. Януковичі – валіза-вокзал-Воркута. Перемога буде за українцям!Воля або смерть!

  • грин

   усе ваше майдануте море – три сотні на Грушевського та півтисячі на майдані. і ви явно маєте манію величі вважаючи себе всією Україною! а відносно прокльонів – отакі ви віруючі (день майдану починаєте з молитви), що й навіть “Отче наш” не знаєте – нагадати? “І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим” – та навіщо це вам – ви ж “ейропейці” без розуміння європейських законів, “віруючі” які тупо бубнять молитви не дотримуючись суті віри, ви ж “чесні” злодії і “вчені” дауни. радує тільки, що (старші люди так кажуть) всі прокльони повертаються на голову того, хто кляне

 • amleader

  Наконец умные слова, респект, а бунтовщиков всегда ненавидели, кроме смуты они ничего сделать не могут. Ещё пару дней и ………

 • borysvas

  На жаль наша українська земля носить на собі і ось таких пройдисвітів як горе доцент поважного університету, що носить імя Кобзаря. Олександр Яровий, горе кандидат наук, та ще й кафедри теорії літератури – такий же науковець як я Папа Римський. Звертаюся до його колег по університету більш за все вони його вже давно не вважають колегою.. – викиньте цього горе викладача за стіни закладу, щоб він не псував там його чисте повітря своїм тухлим ГБіським потом. Більш за все його татусь просидів все життя в бункері на Володимирській з пістолетом в руці та відправив на той світ не один десяток патріотів України.А дідусь – ГБіст з Луб*янки замордував тисячі..А оцей онучок навіть не здатний щось путнє написати для того, щоб хоч якось обілити злочини своїх родичів. Кат ти і онук катів.Твої діти й онуки також будуть прокляті українським народом. Слава Україні!!! Героям СЛАВА!!!!

  • грин

   сала Україні! хероям САЛА!

  • Андрей

   Придурок ты в маминых чулках, способный только на оскорбления! Ты выбрал самую быдлячью позицию, по мышиному оскорблять людей. Считать всех людей, у которых есть своё, отличающееся от вашего мнения быдлом, оскорблять его семью, проклинать – это по меньшем мере недостойно нормального мужчины. Такую мышь, как ты в Европу не пусть, даже клоуном.

   • Michael

    Андрей:) что вы там один и другой тявкаете за Европу, вы офиц.представители оной?

  • Vlsd

   Нацистам смерть!

   • Michael

    Тебе достаточно протрезветь ) найти работу, все образуется, не бзди )))

  • Оленка

   І чим ви відрізняєтеся від Сталіна, всі хто не з нами вороги народу, так і у вас всі хто проти Майдану, всі вороги українського народу. Правильно, інакомислення бути не повинно, інакше пресинг і репресії.

 • я

  Янукович не прийде, але можуть прийти “мєнти” і обікрасти, згвалтувати або вбити і їм за це нічого не буде

  • Владимир

   на “пять”!

  • вася

   а могут инопланетяне прилететь… ну вы адекватный человек?
   на данный момент есть другая ситуация , коллегам требуется помощ,а львовские менты сидят,чай пьют.
   пока их товарищей обливают горящим бензином.а зарплату одинаковую получат. вот в чем беда.

   • Hohol

    “…а львовские менты сидят,чай пьют…”- и правильно делают! Хоть не покроют себя позором и не запятнают себя кровью своих граждан, а что касается “их товарищей обливают горящим бензином” то пусть переходят на сторону народа, а не зэка с его бандой защищают, тогда и бензином обливать не будут!

 • вася

  все правильно и логично! нах вы в европпе с такими повадками? там своих полно идиотов.
  а вот чтобы работать и стремиться чтобы сюда из европпы хотели приехать и жить-ума не хватает! а при петре1 ехали…

  • Michael

   На связи Вася, представитель Европы )

 • Університет

  Краще б доцент забезпечив свою сім’ю, чи його задовольняє життя в гуртожитку з двома дітьми? Цей горе-доцент одружився з життєрадісною гарною жінкою і зробив з неї опудало, вона перестала навіть посміхатися – мабуть, доценту це додає наснаги? Мушу сказати, що поважного доцента не поважають не тільки студенти, а й колеги.

  • голос

   але він таки виявився набагато сміливішим від вас – на власній сторінці, під власним іменем, не ховаючись відкрито відстоює свою думку і свою точку зору. а ви як істинні майдауни поховались за ніками і масками і немаючи що сказати по суті переходите на особисті образи, що ще раз підкреслює всю вашу ницість, підлість, боягузство і недоумкуватість.

   • Вячеслав

    У нього на робочому столі стоїть портрет Януковича… Він під захистом Великого папіка

    • голос

     але він таки сміливіший і чесніший за вас! назовіться повністю, наведіть докази своїх слів – і, можливо, я вам повірю. а так – ви брехун, боягуз і провокатор не вартий уваги.

     • Michael

      :)))) хто ти такий, що б твоє “можливо я вам повірю” мало хоч грам значення )))) Ахааа )) Оце мочиш пургу ) Про “сміливого” губошльопа за владу) В чому нахрен сміливість? Ляпнути “а я за беркут” ? 🙂 офігеть сміливо) а в чому ризик це ляпати? От в чому? Коли основний терорист – влада. Але ж ти без інтелекту )…

     • голос

      в чому сміливість? та ж бо ви, майдауни, вже не одному голову проломили за те, що думають не так як ви – нагадати як в Будинку профсоюзів побили журналіста 112 каналу? і це журналіста! якщо це ваш журналіст – то він недоторканий, а чужий – той бити можна і потім ні 5 канал, ні ТВі цього не показали, хоча в Євроньюс ЦЕ БУЛО ПОКАЗАНО!

     • голос

      і ще мені сподобалось “то ти такий, що б твоє … мало хоч грам значення” – і це сказала людина, яка цінує європейські цінності і бореться за свободу і демократію в Україні! про всяк випадок нагадаю – я теж громадянин Украни і згідно ВСІХ законів (Європи, США, України) маю ПРАВО ГОЛОСУ як людина, як громадянин, як виборець.

     • Вячеслав

      А чого ж ви тоді не назвалися? Чи може ви псевдо самого Ярового? То як це називається, як не шахрайство?

   • Michael

    Чуй, ти голос ) То ж за владу висловився ) то ж не дасть тепер береут по голові, тому хто раком стоіть перед ним )))) ти трішки відрізняй)

    • голос

     я, на відміну від вас, памятників Лобановському не знищую, вікон не бю, бруківкою і феєрверками в інших ЛЮДЕЙ не кидаюсь, а ПРАЦЮЮ і ПЛАЧУ ПОДАТКИ, не краду і проблем для оточуючих не створюю. Кожний отримує по ділам своїм – навіть в Біблії (а ви ж на майдані молитви читаєте) так пише 🙂

 • студентка

  Знаю цього, прости Боже, викладача особисто. Воно владі готове лизати все і всюди, бо минулого року нарешті отримало квартиру, а до того з дітьми і жінкою довго-довго жило в гуртожитку поряд зі студентами.

  • гість

   особисто знаю цю, прости Господи, студентку. воно менше двох мужчин на раз не приймає – сексуальні апетити розвинуті надмірно. крім того кількаразово спіймана на крадіжках особистого майна та продуктів харчування у сусідів (студентів та викладачів). тариф дешевий – якщо вас двоє чи більше та маєте при собі горілку – цього цілком достатньо для веселої безтурботної ночі. ласкаво просимо!

   • Уве Петек

    За законом твоїх улюблених ригоаналів ти маєш сидіти за наклеп.

    • гість

     в одній камері зі студенткою, Вячеславом, Випускницею, Університетом і багатьма іншими… і ти знаєш – Я НЕ ПРОТИ! надоїли потоки бруду і брехні – пора відповідати за свої слова!

   • Michael

    Сонце 🙂 завали хлебалушку ))) йди помахай прапором за сто рублів) це підніме твій матеріальний стан в рази )

    • гість

     на відміну від вас, майдаунів, я в день в рази більше ЗАРОБЛЯЮ ПРАЦЕЮ, а не таким звичним для вас маханням прапорами і безглуздим грюканням бляхою. і, до речі, плачу податки на які потім відбудовуватимуть все те, що ви знищили

 • Vlsd

  Молодец. Четко и понятно. А все злыдни, которые поносят автора, просто обманывают себя или провокаторы. Пути в конце тунеля вообще нет

 • Вячеслав

  Що може сказати людина, яка ширяла, під час пар, під столом горілку. Хапав студенток за ноги (один раз отримав гарного ляпаса), з роботи не звільняють, бо у нього троє дітей, за гуртожиток не платить, а коли його намагалися виселити, то приходив туди з трьома дітьми. Коли йому давали квартиру – він відмовився, бо без ремонту… Список можна продовжувати і продовжувати… Чого варта оцінка такого дебіла.

 • Випускниця

  Особисто знаю цю нездару, що почала нарешті виконувати свої професійні обов”язки з начитки лекцій лише після того, як на заняття почав ходити особисто декан. Рівень лекцій – низький, як його мораль. Студенти не раз повставали проти нього, але керівники вузу не хотіли побачити, яку змію пригріли. Тепер їм вітання, бо знаю, що вони, на відміну від нього, порядні люди. Громадянине Яровий – ви ганьбите кафедру.

 • Michael

  Але ж тупий чувак ))))) Живе у вкрай бандитській і корупційній краіні, а людей проти влади вивели Брюсель та США 🙂 Ну так, а гопоту проти народу вивела влада, що б пресували. Шановний виклач вузу – ви рідкісний Дибіл !

 • Michael

  Олександр Яровський знає, що таке фейсбук ? Ухти ))) ото вже мудак )

 • андрей ковальчук

  Ответ адекватного,думающего человека.

 • Селезнева

  Да! Под каждым словом готова подписаться. Просто озвучены (выложены текстом) все мысли

 • Росава

  Що ж, людина має право на свою думку. Але його припущення не мають за собою підстав. Як на мене, то такі “кандидати” мають в першу чергу розуміти, як міняються народні настрої, чому одні люди виходять мітингувати, а інші їх лають, і яку роль у цьому всьому відіграє влада.
  Людина запевняє, що “бунтівники” буцімто гадають, що після зміни влади підписання договору з ЄС у нас буде чудове життя. Не думаю, що більшість свідомих людей настільки оптимістичні. Звісно, ніякого “пакращення” у разі виконання усіх умов мітингувальників не буде. Для цього потрібен час і конкретні дії. Але й називати мітингувальників рагулями, вандалами і (улюблене слово супротивників Майдану) нацистами немає причин. Просто людям набридла сама система. Бісить те, що високопосадовці навіть не приховують своїх некоректних вчинків, усі ці заяви і виступи видаються справжнісінькою виставою. Вони (мітингувальники) мають на виялення незадоволення і зміну влади повне право. Інша справа — у що це виявлення незадоволення виливається, однак не слід судити увесь рух за діями окремих активістів.
  Ситуація з беркутом нагадує сварку між дітьми. Штовхнули один одного злегка, а потім почалося. Я про те, що кожна сторона вважає свою думку вірною, і у відповідь на агресію ми отримуємо ще більшу агресію. Хоча закликати людей: “Агов! Ви ж учили історію! Ну хіба це вперше так у нас? Не сваріться, тим паче не бийтеся, агресія ще ніколи не вирішувала складних ситуацій. Ми один народ, не йдіть брат на брата тільки через різні переконання”. Звинувачувати у цьому США безглуздо. З нами грає злий жарт сама людська природа. Ми просто не можемо об’єднатися — проблема усієї нашої історії. Хочеться попросити цього горе-кандидата філологічних наук не вдавати із себе розумника, вводячи в оману людей, не розпалювати ворожнечу і спробувати зрозуміти іншу сторону.
  Щодо “Беркута”, то не думаю, що там усі такі “злі і страшні”, у чому цей кандидат, безперечно, має рацію. Погоджуюся, вони просто виконують накази, крім того їм на щось треба жити. Однак чи бити людей, проводити газові атаки, стріляти по своїх — обирати їм. Кому й треба сісти за стіл переговорів, то це збройникам і мітингувальникам. Завжди можна знайти рішення проблеми. Наприклад, не давати підстав один одному застосовувати силу. Стояти на морозі? Будь ласка, стійте. Але мирно. Що, в принципі, стосується обох сторін.
  Тому особисто для мене звернення пана Ярового видається однобоким, як і половина коментарів в його підтримку. І годі відбиватися та прикриватися Богом. Це останній крок, до якого вдаються, аби видатися в очах інших чудовою людиною.

 • Nadija

  ja ne virju shcho ze skazav filolog vykladach Kyivsjkogo universytetu. Mozhe v njogo ne vse v porjadku z golovoju.

 • Lana

  Розумний і адекватний викладач …. Усе , що написав підтримують більшість нормальних людей .Які не ламають, не нищать усе на своїй дорозі . Усі хто повиходили на майдан це Маса нікчем , у яких не має нічого святого !!!!!!!

 • елена

  Мені соромно коли люди навіть собі не можуть признатися в тому, що живуть в корумпованій державі і настільки налякані,що забули про честь ,гідність…і інші такі речі.Жаль,що ви викладач так низько себе ціните що не бачите правди..

 • Лада

  “Та який би не був той Янукович – він не прийде до тебе вибивати двері, й онучі не повісить. До того ж, ви його не скинете, узбагойтєсь.” – воістину, це “узбагойтесь” і має мене переконати, що перед нами справжній професор, філолог, щирий прибічник інтелектуала-проффесора. А щодо того, хто кому прийде вибивати двері – то ні Янукович, ні Тягнибок чи Тарасюк особисто не прибіжать, так що зі своїм недолугим стьобом – проходьмо повз…

 • Вячеслав

  Дуже дивно, коли людина, яка притримується іншого вектору поглядів, починає трактувати дії та погляди мітингувальників. Я не приїхав звідкись, живу у Києві і практично щодня буваю на майдані. Нікому не вішаю свої онучі, і ніхто з майданівців не вішає мені свої. А от онучи януковича, висять у кожній хаті і у кожній квартирі. І, думаю, що ваш заношений піджак – яскравий тому приклад (бо ваша бідність – це і є онучі Януковича). Ніхто із мітингувальників, а я з ними спілкуюся щодня, не думає, як наївно вважає Яровий, що після підписання угоди усі заживуть багато, але усі сподіваються, що це буде початком утворення однакових для усіх правил: у навчанні, у праці, у бізнесі, у здоров”ї…
  А яровий так виступає за беркут, бо знає, що у оновленій країні, не буде місця для такої посередності у університеті, а більше, як дратувати своєю тупістю та недалекістю студентів, він нічого і не вміє…

 • Олександр ЯРОВИЙ

  Ну, що???)))
  23 листопада 2015.
  О.С.ЯРОВИЙ.